0

Żeby tak mecz zremisować lub wygrać nie mając takiej techniki jak Anglicy trzeba po prostu zapierdalac.
Żadna filozofia.

5

Nie poznaje poki co Polski

0

Co my bronimy narazie xDDD

2

Programy chwile jak rowny z równym i pewnie spuchniemy :c

0

@MarioVeB!
Zapytaj twojej Lempartowej

7

3

@Cochise
Ale Cię lewa część obskoczyła jak muchy g**** :D
Spokojnie, gdyby to rudy kłamczuszek Tusk wprowadzał ten stan to by klaskali i szczekali na przeciwników :D

0

@TheNekro94
Dla mnie idealne do roboty jest +15 bez słońcą.

1

@TheNekro94
Przy -20 cieplutko pod kocyk mogę sobie wejść, ciepłą herbatę, a przy +30 w domu bez klimy nie do wytrzymania.

1

@TheNekro94
witam, -20 > +30
Ale czysto pogodowo bo matematycznie to nie ma sensu :D

10

@Janas11224
Czytając pierwsze zdanie zrozumiałem, że oglądałeś odcinek Top Model gdzie występuje Twoja dziewczyna :D

3

@kkbarca
Ale wiesz, że te reklamy wyświetlają się na podstawie tego, co przeglądasz w Google xD?

0

@Qlewer
A wiesz jak działa Antyplagiat?
Ja na mojej inżynierce miałem 70% plagiatu bo wszystkie obliczenia, które w niej były system wykrywał jako plagiat.
Promotor w tym miejscu może napisać, że jest to akceptowalne z uwagi na...

16

korytarz życia jest po to żeby można było zawrócić i nim wrócić pod prąd i nie tracić życia na stanie w korku z plebsem

0

@Homeopata8989
No ale przecież on wczoraj strzelił 3 bramki.

1

@Homeopata8989
Przecież mamy Pro Junior System tak? Tak, brawo to w czym problem?
Dzisiaj cały zachód patrzy, patrzy jak w Polsce szkolimy młodzież.
Zrozumcie, że bez nas nie usłyszałbyś kto to ten Zalewski.

1

@Bykunn @Bogan
Jakby napisali to właśnie taka osoba jak Ty mogłaby się zawahać i nie kupić ^^

A tak przychodzi kibic barcy, widzi "OGLĄDAJ MECZE BARCELONY" i kupuje ;__;. Jak ja.

0

@HarveySpecter
W zeszłym sezonie była sytuacja, że Barca była puszczana 5 razy pod rząd na Eleven zamiast C+, nie rozumiecie tego ludzie?

1

Obrona Polski jak Barcy.
Obie beznadziejne.

1

@jeyx77x też się podłączam.
Plus taki ze jest to tylko internet i może napisać że ma każde auto ^^

0

@l0Messini
Zaraz po studiach inżynierskich, 11 lat już.

0

@Whudi
podaj adres

2

@DLFCB
A jak go bardzo lubię, milion razy lepszy od Strejlau, który dla mnie jest najgorszym komentatorem w dziejach.

9

Glik tam nie faulował xD?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Krychowiak tą bramką wywalczył podstawy skład do 2026r.

2

Lewy to szef totalny

4

Laga na Lewego activated

0

@mate92 on przynajmniej ma technikę

2

38mln ludzi a my nie mamy 4 Zielińskich, 2 skrzydłowych którym pilka przy nodze nie przeszkadza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?