draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żeby tak mecz zremisować lub wygrać nie mając takiej techniki jak Anglicy trzeba po prostu zapierdalac.
Żadna filozofia.
5
Nie poznaje poki co Polski
0
Co my bronimy narazie xDDD
2
Programy chwile jak rowny z równym i pewnie spuchniemy :c
0
@MarioVeB!
Zapytaj twojej Lempartowej
7
Jeszcze ktoś to z rządu zobaczy...
https://mobile.twitter.com/AndrzejRysuje/status/1435526716307525632
3
@Cochise
Ale Cię lewa część obskoczyła jak muchy g**** :D
Spokojnie, gdyby to rudy kłamczuszek Tusk wprowadzał ten stan to by klaskali i szczekali na przeciwników :D
0
@TheNekro94
Dla mnie idealne do roboty jest +15 bez słońcą.
1
@TheNekro94
Przy -20 cieplutko pod kocyk mogę sobie wejść, ciepłą herbatę, a przy +30 w domu bez klimy nie do wytrzymania.
1
@TheNekro94
witam, -20 > +30
Ale czysto pogodowo bo matematycznie to nie ma sensu :D
10
@Janas11224
Czytając pierwsze zdanie zrozumiałem, że oglądałeś odcinek Top Model gdzie występuje Twoja dziewczyna :D
3
@kkbarca
Ale wiesz, że te reklamy wyświetlają się na podstawie tego, co przeglądasz w Google xD?
0
@Qlewer
A wiesz jak działa Antyplagiat?
Ja na mojej inżynierce miałem 70% plagiatu bo wszystkie obliczenia, które w niej były system wykrywał jako plagiat.
Promotor w tym miejscu może napisać, że jest to akceptowalne z uwagi na...
16
korytarz życia jest po to żeby można było zawrócić i nim wrócić pod prąd i nie tracić życia na stanie w korku z plebsem
0
@Homeopata8989
No ale przecież on wczoraj strzelił 3 bramki.
1
@Homeopata8989
Przecież mamy Pro Junior System tak? Tak, brawo to w czym problem?
Dzisiaj cały zachód patrzy, patrzy jak w Polsce szkolimy młodzież.
Zrozumcie, że bez nas nie usłyszałbyś kto to ten Zalewski.
1
@Bykunn @Bogan
Jakby napisali to właśnie taka osoba jak Ty mogłaby się zawahać i nie kupić ^^
A tak przychodzi kibic barcy, widzi "OGLĄDAJ MECZE BARCELONY" i kupuje ;__;. Jak ja.
0
@HarveySpecter
W zeszłym sezonie była sytuacja, że Barca była puszczana 5 razy pod rząd na Eleven zamiast C+, nie rozumiecie tego ludzie?
1
Obrona Polski jak Barcy.
Obie beznadziejne.
1
@jeyx77x też się podłączam.
Plus taki ze jest to tylko internet i może napisać że ma każde auto ^^
0
@l0Messini
Zaraz po studiach inżynierskich, 11 lat już.
0
@Whudi
podaj adres
2
@DLFCB
A jak go bardzo lubię, milion razy lepszy od Strejlau, który dla mnie jest najgorszym komentatorem w dziejach.
9
Glik tam nie faulował xD?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Krychowiak tą bramką wywalczył podstawy skład do 2026r.
2
Lewy to szef totalny
4
Laga na Lewego activated
0
@mate92 on przynajmniej ma technikę
2
38mln ludzi a my nie mamy 4 Zielińskich, 2 skrzydłowych którym pilka przy nodze nie przeszkadza.