draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@jeyx77x też się podłączam.
Plus taki ze jest to tylko internet i może napisać że ma każde auto ^^
0
@l0Messini
Zaraz po studiach inżynierskich, 11 lat już.
0
@Whudi
podaj adres
2
@DLFCB
A jak go bardzo lubię, milion razy lepszy od Strejlau, który dla mnie jest najgorszym komentatorem w dziejach.
9
Glik tam nie faulował xD?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Krychowiak tą bramką wywalczył podstawy skład do 2026r.
2
Lewy to szef totalny
4
Laga na Lewego activated
0
@mate92 on przynajmniej ma technikę
2
38mln ludzi a my nie mamy 4 Zielińskich, 2 skrzydłowych którym pilka przy nodze nie przeszkadza.
0
Jaka technika, jakie podanie, my tylko bramki z lagi zdobywamy.
7
@bixmix
Nie, VAR jest piękny bo jest sprawiedliwość.
4
Dobry sędzia, faul = kartka xD
11
Ależ atmosferę robi Borek, to jest poezja jak on maluje słowem.
xD dla Polsatu, że go oddali
1
Pytanie bo nigdy nie kupowałem biletów na mecz Polski kopaczy.
Mecz Polska San Marino 9 października, ile przed meczem pojawia sie na łączynaspiłka możliwość kupienia biletów?
11
37% poparcia dla PiS
24% dla PO
Sondaż dla RMF FM
XD
5
Odnośnie numerów:
Riqui Puig > Xavi
Pjanic > Iniesta
Nawet z tym nie handlujcie.
3
dawać mnie tu Bayern, obrona Dest, Pique, Lenglet, Alba i lecimy z nimi.
10
Najpiękniejsi
1
@DaPidejpi
Biednemu to zawsze wiatr w oczy :C.
35
Messi na ławce - Mbappe 2 bramki
Messi na boisku - Mbappe 0 bramek
Takie są fakty
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dawaj tego Messiego, zremisujemy to jeszcze.
1
Uffff spalony, ale się wystraszyłem.
3
Co za zenada, Navas ręcznik, brak obrony.
Walka w tym roku o miejsce z LM.
6
@arasz1819
Zależy od Messiego kiedy na whatsappie napisze
1
@Jacu327 fiat Bravo
1
Patrz Griezmann jak się strzela bramki, Depay wiecznie żyć nie będzie.
0
@Kettger
W czym kasjerka z biedronki jest lepsza od kasjera z Orlenu czy kierowcy autobusu MPK?