1

@jeyx77x też się podłączam.
Plus taki ze jest to tylko internet i może napisać że ma każde auto ^^

0

@l0Messini
Zaraz po studiach inżynierskich, 11 lat już.

0

@Whudi
podaj adres

2

@DLFCB
A jak go bardzo lubię, milion razy lepszy od Strejlau, który dla mnie jest najgorszym komentatorem w dziejach.

9

Glik tam nie faulował xD?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Krychowiak tą bramką wywalczył podstawy skład do 2026r.

2

Lewy to szef totalny

4

Laga na Lewego activated

0

@mate92 on przynajmniej ma technikę

2

38mln ludzi a my nie mamy 4 Zielińskich, 2 skrzydłowych którym pilka przy nodze nie przeszkadza.

0

Jaka technika, jakie podanie, my tylko bramki z lagi zdobywamy.

7

@bixmix
Nie, VAR jest piękny bo jest sprawiedliwość.

4

Dobry sędzia, faul = kartka xD

11

Ależ atmosferę robi Borek, to jest poezja jak on maluje słowem.

xD dla Polsatu, że go oddali

1

Pytanie bo nigdy nie kupowałem biletów na mecz Polski kopaczy.
Mecz Polska San Marino 9 października, ile przed meczem pojawia sie na łączynaspiłka możliwość kupienia biletów?

11

37% poparcia dla PiS
24% dla PO
Sondaż dla RMF FM

XD

5

Odnośnie numerów:
Riqui Puig > Xavi
Pjanic > Iniesta

Nawet z tym nie handlujcie.

3

dawać mnie tu Bayern, obrona Dest, Pique, Lenglet, Alba i lecimy z nimi.

10

Najpiękniejsi



1

@DaPidejpi
Biednemu to zawsze wiatr w oczy :C.

35

Messi na ławce - Mbappe 2 bramki
Messi na boisku - Mbappe 0 bramek

Takie są fakty

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dawaj tego Messiego, zremisujemy to jeszcze.

1

Uffff spalony, ale się wystraszyłem.

3

Co za zenada, Navas ręcznik, brak obrony.
Walka w tym roku o miejsce z LM.

6

@arasz1819
Zależy od Messiego kiedy na whatsappie napisze

1

@Jacu327 fiat Bravo

1

Patrz Griezmann jak się strzela bramki, Depay wiecznie żyć nie będzie.

0

@Kettger
W czym kasjerka z biedronki jest lepsza od kasjera z Orlenu czy kierowcy autobusu MPK?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?