draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Xxxbarca4ever na zimę zawsze paliwo drozeje :DD tak w ramach pocieszenia
1
@Bykunn gratulacje ^^
0
@Mati90fcb
Może nie pracuje w Orlen, ani nie jestem chemikiem, ale realizuje dużo inwestycji budowlanych na zakładach Orlen. W chwili obecnej Anwil Włocławek, ale na Petrochemi Płociej również byłem, co masz do jakości paliw?
Zdajesz sobie sprawę, że w głownej mierze syfiastę paliwo dostajemy z Rosji, i dopiero u nas jest czyszczone i dzielone na frakcje?
Czy po prostu gadasz bo gadasz bo to Państwowe PiSowe.
10
@Janiama ale Ty jesteś dzieckiem atencji xD
0
To jest gorzej niż żenada xD czuje aż wstyd oglądając Barce
5
Ale walka na fame :D
Dlatego Fame >>>> KSW
Piękny nokaut
1
@SakuQ ja osobiście zawsze kupuje prywatnie. Byłem uprzedzony że sieci naciągają i się nie opłaca u nich brać aparatów
5
@DaPidejpi
Elegancko, w weekend znowu walczymy o mistrza.
0
@Kusco15
Wręcz przeciwnie ^^ widac z kim ma sie do czynienia :D
0
@Kusco15
Jakoś nie dziwi mnie ze takie głupoty piszesz skoro nawet z życiem sobie nie radzisz :D co nie ekspercie od kobiet
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8992204#comment-8992210
0
@Kusco15
Dokładnie, jesteś zmanipulowany przez proPOeowską propagande, że był cud, miód.
1
@Kusco15 xDDD nic głupszego dzisiaj nie zobaczę już. Ludzie mają bardzo krótka pamięć.
To samo by było jakby teraz PiS odszedł i by za 10 lat ktoś podniósł, że w sumie źle nie było xD
17
Wierni po porażce, zdziwieni po zwycięstwie
0
Po wczorajszej wygranej Sheriff liczyłem na kolejną niespodziankę i wygraną Barcy.
Przeliczyłem się.
1
Co by musiał teraz czuć Messi grając z takim składem drewna xDD
1
Barcelona to w chwili obecnej idealny klub do memów xD
Wystarczy herb i mem gotowy.
4
Strona PSG a tutaj tyle kibiców City, wtf.
0
strimsy oblężone, wszyscy chcą oglądać Liverpool vs Porto
7
Dzisiaj po zwycięstwo! Liczą się tylko 3 pkt dla nas!
1
@neeed eh tak właśnie myslalem :(
0
@Bobo25
No to wyjaśnij.
0
Głupie pytanie, chciałem odpuścić cukry w mojej diecie.
Kupuje od kilku miesięcy soki, 1l/10zl średnio.
Teraz mam sok z winogron, i skład to 100% sok z winogron bez niczego.
Pytanie bo spojrzałem w skład i jest tam 10g cukru na 100ml jak w coli.
Czy ta są jakieś lepsze cukry? Czy dalej te tuczące niczym się nie różniące od tych z coli.
Nie znam się na dietach, wiem tylko tyle że winogrona same z siebie są słodkie.
0
@barcadreed właśnie w rtv przez neta jedynie raty z dowozem do domu
0
@Kwiatek67 trochę mam obawy przed tym przez internet
0
Ktoś kupował w rtv na raty 0%?
Na necie mogę sobie wziąć raty 0% np. Na Samsung S21 nawet na 30 rat.
W salonie oferują tylko do 10 rat 0%, potem już jakieś dupne ubezpieczenia.
Ktoś wie z czego wynika różnica między salonem a internetem?
0
@Bobo25
Zrozumiałem, że bazujecie na jakiś pojedynczych jednostkach i własnych subiektywnych odczuciach niczym nie popartych ^^.
0
@Bobo25
A czyli pospolite gadanie bo tak mnie się wydaje, okey.
0
@Bobo25
Bazujesz na swoich doświadczeniach, domysłach czy jak? Bo dla mnie to zwykle pieprzenie.
2
@FC1899Barca
Większych głupot dzisiaj już nie przeczytam xDD Powiedz mi jeszcze, że wyłączasz ABS bo wolisz mieć większą kontrolę nad hamowaniem i sam pulsujesz :DD
22
@Persyfl
Trzeba iść dalej, niech każdy pozbędzie się swojego majątku, mieszkania, domu, samochodu.
Znieść całkowicie własność prywatną!
Już wiem, które konto na larambli to Jaś Kapela :D