draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ah 3 godziny saunowania na Termach w Poznaniu jak śmietana
0
@Vampir707 to sobie wtedy zagłosuje na jakiegos holownie
0
@Dundersztyc w 1 turze na Bosaka, druga na Dudę. Nigdy więcej nie zagłosuje na PO.
0
@ElKamil
Mam tak samo z Strejlau, jak go słyszę to od razu mi sie odechciewa oglądać z tym jego nudnym i żałosnym WSPANIALE.
A Węgrzyna komentarz mi się bardzo podobna, energiczny, żywy nie to co tego dziadka.
0
@Zoker
Ja powiem tak, mieszkam w Toruniu. Z racji mojej branży, jest to budownictwo to dużo delegacji mam.
Od roku mam kontrakt w Włocławku i mam dokładnie 52km. Takze łącznie każdego dnia robie ponad stówę.
40-44 minut w jedną stronę po krajówce, jest to jak najbardziej dla mnie do zaakceptowania.
0
@Dundersztyc no to źle pamiętasz, w wyborach parlamentarnych 2011 PO, 2015 korwin, 2019 konfederacja
1
@tobiasson92 prawda jest taka, że im więcej osob na wybory pójdzie tym PiS będzie miał mniej.
PiS ma stałą wartość swojego elektoratu.
5
Taka pogoda to dla mnie idealna na odchudzanie jest. Nic się jeść nie chce, tylko płyny.
0
Miniony weekend w USA:
Ponad 400 strzelanin, 150 osób zabitych.
Wśród postrzelonych 13 latek i 14 latka.
Via RMF
0
Ah samochody to jednak mają przewalone. Korek, słońce daje 31 w cieniu, a w kabinie klima na 21 stopni. Po otwarciu maski to chyba bym ogniem dostał po twarzy :D
0
@Colon skończyłem chyba na 3 lub 4.
Zaczęło mnie irytować, że idąc przez las i gadając nagle słyszą jakiś hałas.
Ni stąd ni zowąd okazuje się, że dookoła nich wszędzie są zombie xDD fuck logic.
0
@Encore niekoniecznie brak matury = debil, post tego nie dotyczył.
Post dotyczył osob które pochodzą do matury i oblewają prostą jak szczanie matme.
0
@LUPR
Ja gram karierę caly rok. Ostatnio gralem w Fifę 20, karierę Realem Sociedad do 2034. Każdy mecz normalnie rozegrałem.
3
@kaamil1910
byłem w kinie, dla mnie kupa i się nudziłem. format totalnie przejedzony
1
@RomanHoffer
Ja od czasów szkoły średniej, po studia, zawsze miałem partnerkę z najdłuższa przerwą 3 miesięcy.
Nie wyobrażam sobie inaczej.
0
@Criss18Barca nigdy nie zrozumiem co jest fajnego w żużlu xD
Może dlatego jest to taki niszowy sport na świecie
0
@QuentinTarantino pic or didnt happen
1
@QuentinTarantino
Poważnie 5 stów za szczanie w miejscu publicznym jest?
1
@VegetaPolska zależy kto po co kupuje fifę :). Ja na swoje PS4 od 4 lat kupuję zawsze w czerwcu/lipcu po 50-60zł bo gram w karierę tylko.
6
Komentarz usunięty
1
@Bagsik88
Oczywiście, Ciro > Lewy :).
1
@Bagsik88
No widzę, że tego nie robisz, polecam.
Ciro > Lewy :).
0
@BeziteX
kluczowe decyzje w rozwoju kraju, który jest zarządzany przez idiotów, super.
O zabijaniu akurat czytałem, że jest karalne tutaj nie potrzebuje listu.
Odnośnie spisu nikt mnie nie poinformował.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BeziteX
Ja o niczym nie wiem, nikt mnie nie poinformował listownie.
0
@Mr8lack jakie na przykład pytania? Do mnie żaden rachmistrz nie zadzwonił, nie przyszedł póki co.
0
@Bagsik88
Lewy* błąd zrobiłeś :).
0
@Bagsik88
Oczywiście, że tak. Pełna zgoda, Ciro dobitnie pokazuje, że technicznie to półka wyżej niż Lewy :).
0
@Bagsik88
Mylisz się oczywiście, Ciro > Lewy :).
0
@Bagsik88
No właśnie widać Ciro, nie to co lewy.
Ciro >> Lewy :).