draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ojciec5tkidzieci
Oni tak muszą gadać
0
Który meczyk oglądacie?
0
@IronSanHybrid
Xiaomi ^^
3
@MesQueUnClub_87
Wolę bardziej za karierę reżyserską a szczególnie legendarne Chłopaki nie płaczą
1
@svensonFCB
Nienormowany czas pracy na budowie ^^
3
@Tomason
W weekend corona odpoczywa.
0
@Ghotti
Co tam ciekawego robisz?
5
@against_modern_football
Na szczęście większościowy elektorat PiSu sie nie szczepi i nie strzelą sobie w stopę :D
0
@Bobo25
Ulotki za 3zł/h roznosiłem jako 15latek w technikum. Na studiach był barman, kelner, dostawa pizzy i ogrodnik :D.
0
@Ghotti Za czasów studenckich miałem tak przy każdej nowej robocie przez pierwsze kilka miesięcy :D
5
@VegetaPolska
Chłopie laski w tym wieku chcą się w większości bawić, przeżyć najlepszy wiek swojego życia, a nie być uwięzionymi z jakimś typem co ma pretensje jak nie odpisuje przez godzinę.
16 lat to dziecko, 20+ coś tam w głowie może się klarować.
0
Jaki trymer polecacie?
1
Komentarz usunięty
0
@l0Messini
Mi się żyje bardzo dobrze - sektor budowlany.
1
@DonMatteo901 Dobrze ją podsumował
0
@Azi
Ten człowiek chodzi na coaching sexu xD nie można go brać na poważnie
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8992204#comment-8992204
3
Pochettino Out!!
Z nim nic nie wygramy w tym sezonie.
3
W ogóle nie rozumiem Hype'u na tego Drwala w Macu.
Pierwszy raz w życiu go zjadłem i dla mnie do takiego klasycznego Cheesa nie ma podjazdu. Może to fakt, że w Macu jestem raz w roku.
40
Panie Areczku, premia jest uznaniowa.
A w tym miesiącu uznałem, że jej nie będzie.
25
Miło ze strony Ronaldo, że nosi numer na cześć 7 złotych piłek Messiego.
23
Tymczasem Ronaldo:
https://x.com/Cristiano/status/1448921837094666249
2
Messi powiedział, że Lewy powinien dostać rok temu nagrodę ^^
8
Te nagrody dla lasek jak zwykle zbędne :D
48
Co jak co, ale jest duma. Ciężko będzie doczekać Polaka, który będzie stał w tym miejscu.
1
Borek obrażony oczywiście
0
W końcu Stanowski, Borek zaraz się obrazi
8
Borek oczywiście w Top 3 Benzema xDD ale Messiego juz nie ma
15
Słuchacie Borka? Teraz daje jakieś porównanie Alexisa Sancheza z sezonu 2016/17 do Messiego 2020/21 xDD
Ale mnie ten typ denerwuje
22
Ogólnie zwisa mi kto wygra, ale zobaczyć ten ból dupy Borka, który nie dość, że zawsze deprecjonował Messiego na rzecz Ronaldo to jeszcze Lewandowski jego nie wygra :DD
0
@MarioVeB!
no jest drogo, hitem są grzańce za 15zł/0,2ml plus 15zł kaucja za dzbanek w kształcie buta