drejo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nasielsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ Barcelonaforever!
0
gurales, dla mnie Ronaldinho nadal jest bardziej bogiem niż Messi i tak mi już chyba zostanie. Messi jest świetnym piłkarzem, szybkim, świetnie wyszkolonym technicznie, biega za dwóch czy nawet czterech, no Atomowa Pchła, co tu dużo mówić, ale Ronaldinho był Magikem, El Crack Total. Gaucho nie grał w piłkę, tylko tańczył z piłką (no a wieczorami jak wszyscy wiedzą tańczył w klubach z balonami :D)
0
0
@Wielkobrzusz,
zastanawia mnie jedno, po co kogokolwiek poprawiasz? Rozumiem, że Iniesta747474(74) to, nie oszukujmy się, zupełnie nieoczytany ignorant, który o języku polskim, jego składni i ortografii wie tyle co kura o astronomii. Co więcej biegle językiem polskim posługuje się mniej niż 10% Polaków, a ponad 50% internautów to kompletni językowi leserzy. Wypowiadają się bez żadnego ładu i składu, bo najczęściej są to dzieci, które w podstawówce nie nauczyły się jeszcze konstruowania zdań. OK, to wszystko rozumiem. Tylko jaki sens ma poprawianie kogokolwiek? Z doświadczenia wiem, że nawet jeśli zorganizowałbyś zbiorową nagonkę i piętnował wszystkich "dysortografików" to nic by to nie dało. Leser zawsze będzie leserem, a poziom wypowiedzi na forach zależy tylko i wyłącznie od administratorów danego forum. Niestety, tutaj już dawno poziom drapie o dno, dlatego udzielam się tylko raz na parę miesięcy, gdy pojawi się ktoś godny dyskusji.
Walka z błędami językowymi i ortograficznymi w internecie to walka z wiatrakami, jeśli lubisz walić głową w mur, to życzę miłej zabawy.
0
Ras White Nigga
Właśnie przeczytałem Twoją wypowiedź. W 150% się zgadzam ;)
0
Nie znam oryginalnej wypowiedzi The Special Five, ale wg tego tu tłumaczenia z samej jego wypowiedzi nie wynika, żeby znowu wysyłał podteksty w kierunku złej pracy sędziów. Ja zinterpretowałem, w ten sposób, że po prostu w tym roku już na pewno przeanalizowali sobie błędy popełniane dotychczas w potyczkach z Blaugraną i wiedzą jak ją pokonać. Zresztą, w listopadzie też wiedzieli jak pokonać Guardiolę ;)
0
@radzinxfcb a czy Ty wiesz... do czego służy... służy wielokropek i inne... znaki interpunkcyjne?
0
fanblaugrana
popłynąłeś trochę z tym banem dla Rasa. Dodatkowo trochę niepoważne jest twierdzenie, że nie są oni (Ras, Lukas i kilku innych "po drugiej stronie barykady") prawdziwymi kibicami Barcelony? W ogóle, co wyście się uparli na jakąś definicję prawdziwego kibica Barcelony? I kto jest prawdziwszy Ras? Rami? Fanblaugrana?
Jest mnóstwo sezonowców zarówno w szeregach kibiców Barcelony, Realu, ManUtd czy Bóg wie jakiego jeszcze klubu. Sezonowców, czyli kibiców dryfujących od jednego do drugiego klubu, w zależności od tego, kto w danym sezonie ma większe szanse na zwycięstwo.
Ja krytykuję posunięcia zarządu (jak np. logo SPONSORA na koszulkach, mimo iż wiem, że to jedyne słuszne rozwiązanie) oraz grę aktorską Sergio czy innych graczy, bo kiedyś tego nie było, a przynajmniej nie przywiązywałem do tego aż tak wielkiej uwagi. Czy przez to, że krytykuję Barcelonę nie jestem prawdziwym kibicem? Jestem kibicem Realu?
Jeszcze do niedawna (tj. do przyjścia The Special Five oraz "Boga Seksu i Łez") bardzo szanowałem Real, a szczególnie dwie legendy: Casillasa i Raula. Czy to również czyni mnie kibicem Realu albo sztucznym kibicem Barcelony?
Wasza dyskusja donikąd nie prowadzi, bo żadna ze stron drugiej nie przekona do swoich racji. Wszyscy kibicujecie jednemu klubowi, a z waszych wypowiedzi wynika, jakbyście byli odwiecznymi wrogami.
0
Ras
A po co tutaj krytykować Real, skoro robi to doskonale i bardzo konstruktywnie większość oddanych Barcelonie przez lata kibiców? Po co tutaj wychwalać Barcelonę i dołączać do oddanych przez lata kibiców w ich Fap-fapingu? Wiedz, że irytuje mnie to ciągłe chwalenie za ogromną liczbę tytułów przy jednoczesnym bezkrytycyzmie.
Jestem OBIEKTYWNYM kibicem Barcelony i będę ją krytykował, jeśli zauważę coś, co mi się nie podoba. A nie podobają mi się symulacje, tak jak Ramiemu (wielki szacunek dla Ciebie). Będę wobec niej krytyczny właśnie dlatego, że jestem jej kibicem, a nie zapatrzonym jak w obrazek z pornola czy drużynę z playstation przyklaskiwaczem.
Będę ją krytykował tutaj, na tej stronie, wśród innych kibiców Barcelony, bo gdzie indziej? na RM.pl? na mufcu? u kanonierów? Nie. Bo tam i wszędzie poza środowiskiem Barcelonistów ten klub ma być krystalicznie czysty ZAWSZE, nie ważne jak by był zszargany i obdarty, ale TU nie zabraniaj mi krytyki mojego klubu, bo nie mam zamiaru milczeć i patrzeć na niektóre sytuacje ślepo zakochany z ręką w majtkach.
VeB
0
Słyszałem, że Milan się nim ostro interesuję i szczerze mam nadzieję, że Rossonerim uda się go ściągnąć do siebie na San Siro.
0
podejrzewam, że wy dwaj za Realem jesteście. Owszem, piłkarz to piłkarz, ma pieniądze - jest dobrze, nie ma - odchodzi. Ale nie znacie otoczki tej sprawy. Saviola też poszedł bezpośrednio do Realu, Ronaldo najpierw grał w Barcelonie, a po kilku sezonach spędzonych w Interze przeniósł się do... Realu. Czemu oni nie są uważani za zdrajców? Ponieważ nigdy nie zarzekali się, że Barcelona to ich jedyny, wspaniały i ukochany klub, a tak właśnie zachował się Figo. Opowiadał ile to Barcelona dla niego nie znaczy, że chce tu spędzić resztę kariery piłkarskiej, a wystarczyło, że nie dogadali się w sprawie kontraktu i wielka miłość w pi*du wylądowała. Real dał mu wiele jak na tamte czasy pieniędzy i potrafił w mgnieniu oka się odkochać.
Dlatego nie uważam i nigdy uważać nie będę, że nazywanie go zdrajcą jest niepoprawne. Co najwyżej mogę stwierdzić, że to jest lekkie niedopowiedzenie... Figo to sprzedajna świnia, za co dostał w nagrodę ryj na CN. Teraz sprzedaje się w mediach. Zawsze robił wszystko z myślą o pieniądzach i zawsze będzie. Bardziej Judasza szanuję niż tego portugalca.
0
ludzie, którzy piszą mi, że zarówno UNICEF jak i Qatar Foundation to organizacje "harytatywne" i to Barcelona płaci im pieniądze "obu", nazywając inncyh idiotami skoro twierdzą inaczej, to są właśnie idioci, drogi constantine, to są sezonowcy.
I co Ty mi próbujesz wmówić? Że podpisanie umowy z Qatar Fondation to słuszna rzecz? Przy jednoczesnym ograniczeniu praw do zostania Socio? Że to jest jakieś durne promowanie fundacji? Niby ja to gdzieś mówię? Przeczytaj sobie jeszcze raz którąś z moich wypowiedzi i nie dopisuj własnych treści, jak to mają w zwyczaju Jarki.
A jeśli chodzi o UNICEF i Barcelonę. Nie wiem czy zauważyłeś, ale Barcelona po pierwsze: nie jest organizacją charytatywną; po drugie: jest ogromnie zadłużona. Twierdząc, że nawet 1,5 mln (dokładniej jest to 0.7% rocznego budżetu) to nie jest za dużo, to chyba nigdy w życiu nie miałeś do czynienia z prowadzeniem, tfu! z prowadzącymi jakiekolwiek przedsiębiorstwo. Może rodzice odprowadzają 1% od podatku dla fundacji, co? Dla fundacji to jest MAŁO, a dla polskiego budżetu to jest ogromna strata. Jakbyś nie orientował się, o co mi chodziło, to tak jak w przypadku poprzedniego posta dokreuj sobie wygodną dla Ciebie rzeczywistość.
bajo
0
constantine16
WYPIE**ALAJ DO NIEMIEC JAK CIĘ PATRIOTYZM ŚMIESZY!!! Mocny w gębie? Stary, spotkajmy się na browara, mocny w gębie będziesz.
0
Dziwicie się czemu kibice Barcelony są nazywani idiotami? Przez imbecyli jak wy, którzy kibicują temu klubowi, bo komentatorzy mówią "że najlepszy na świecie" i wszechobecna masowa onanizacja nad drużyną z playstation. Czekam aż roSELL doprowadzi ten klub do kiepskich wyników, Guardiola odejdzie a Barcelona będzie walczyła o miejsce w Lidze Europy, to trochę przetrzebi tłumy sezonbojów.A najbardziej irytuje mnie a szklana ściana internetu, gdzie jeden z drugim wpisze cokolwiek i uważa się za niemalże Boga.
Sezonowcy są z tą drużyną już ładnych parę lat. Po pierwszych niepowodzeniach odpadnie cała rzesza. ;) trzymajcie się, wierni kibice julek 16, maciek 10 i konstantynoplitańczykowianeczko1996
0
PSK
Odstaw dyskusje z idiotami na bok. Mogą sobie pisać, że wierni kibice od xxx lat (maciek10, romek 1996, julek16). Stary nie ma sensu, wystarczy przeczytać co oni piszą i już od razu wiesz że masz do czynienia z idiotami.
Dla reszty tylko takie info, jakby ktoś cały czas się upierał przy tamtych głupotach. Logo UNICEFu zostało wrzucone na koszulkę Barcelony w ramach wspierania tej organizacji przez Dumę Katalonii. Na rzecz tej współpracy Klub przekazuje co roku średnio ok. 1,5 mln euro UNICEFowi (za cholerę nie odwrotnie!!)
Współpraca z Qatar foundation jest na czysto sponsoringowym podłożu. Barcelona podpisała kontrakt wart 170 mln ojro na 5 lat. TO JEST ZŁAMANIE 112-letniej tradycji, kiedy na koszulkach nie było logo SPONSORA!
0
PSK_FANATYK
Ogólnie odkąd roSELL jest u sterów Barcelony nie podoba mi się zbyt wiele rzeczy. Trudności w dołączeniu do Socios, sprzedane miejsce na koszulkach, symulacje na boisku (nie mówię, że z nim mają związek, ale są). Ten sezon, jak i końcówkę poprzedniego mogę również śmiało skomentować jako ŻAL.PL.
0
MaciekBarca10
Ty masz 10 lat czy Barcelonie kibicujesz od 2010? "Harytatywny" to jest chyba Twój mózg, tylko za mało funduszy ma, żeby inne organy wspierać. Gdzie Ty byłeś, człowieku jak roSELL sprzedawał miejsce na koszulkach za Ź170 mln? Umowa na 5 lat. Aż chce mi się Gruchę zacytować: "Kim Ty w ogóle ***wa jesteś, p**acu?!" Do książek, na początku poucz się trochę ortografii, a potem radzę poczytać na jakiś temat zanim się wypowiesz.
0
@stoprocentpl
http://www.fcbarcelona.com/web/english/futbol/temporada_10-11/ estadistiques/jugadors/Bojan/fitxa.html
0
"(...)największych klubowych wrogów (np. Iker Casillas)"
Od kiedy Casillas jest największym klubowym wrogiem?! Chyba tutaj trochę fantazja was poniosła...
0
@El Polaco
Obiema rękami się podpisuję. W czasach gry dla Barcy przewyższał i Messiego i Krychę, i kogokolwiek innego. Bóg futbolu. Sempre cule, Sempre Barcelonista.
0
i jak nie potrafisz dostrzec Madagaskaru i RPA to radziłbym, oprócz podręczników do fizyki, wizytę u okulisty. Następnym razem zanim skrytykujesz czyjąś wypowiedź zobacz, czy sam nie jesteś w błędzie :/
0
kontynenty to srebrne płytki. Twoja znajomość fizyki nie przekracza 10%. Wypolerowane srebro odbija światło, w tym wypadku w taki sposób, że wygląda to jak usterka, jakby zamiast niego była biała plama. Ty sądzisz, że oni w FIFA to jak w PZPN na kropelkę puchary robią?
0
zydek, słabo ci?
0
Messi97, że tak pozwolę sobie zacytować ks. Jana Twardowskiego: "GÓWNO prawda!" nie dostał w jaja tylko mięsień przywodziciela... :/ A sytuacja z Ratem i 'ŹaŹa' to zupełnie przypadkowa, gdzie on niby miał lądować??
0
ja też się zgadzam :) Ale te jego ostatnie zdanie trochę nietrafione. Mimo tych wzmocnień Real na razie nie jest w stanie Barcelonie zagrozić :D
0
"mimo że nie ujawniono jeszcze żadnych szczegółów kontraktu piłkarza w nowym klubie" a ja nie wiedzieć czemu o szczegółach kontraktu czytałem już jakiś tydzień temu :D
0
na prawdę czarna wołgo, widać, że sporo wiesz na temat piłki i to fajnie, że znaleźć można tu takie osoby, ale nie dawaj się wciągać w pyskówki z gówniarzami... bądź rozsądny
0
czarna wolga, przepraszam za pytanie, ale czy ty ostatnio nie masz parcia na szkło? znaczy wiesz, sporo ostatnio się udzielasz i mógłbyś spasować, a jak chcesz się kłócić z kolegami to wejdźcie sobie na onet czat albo czat interia, ewentualnie jakiś komunikator typu gadu-gadu albo skype. Od razu będzie luźniej wśród komentarzy... Z Laporta Dimision swoją drogą też wypaliłeś. Przyłącz się do reszty i zacznij go kamienować, wierny superkibicu.
0
piszą w tym artykule "Regal FC Barcelona" w związku z tym moje pytanie: skoro skrót FC oznacza Football Club, to czemu odnoszą go do koszykówki?
0
daro, ale ty jesteś śmieszny! lepszy Ribery! A co to? Okienko polega na tym, że wybierasz sobie piłkarza wystawiasz sumę potem akceptujesz i już o!?za dużo FM'a to chyba jest u Ciebie w głowie! Potrzebna jest obopulna zgoda, a póki co to Real ma Ribery'ego.