drejo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nasielsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
oj lupin, niekoniecznie... ja byłem za Barceloną od '99 roku, od momentu 100. urodzin Dumy Katalonii. a miałem wtedy dopiero co skończone 8 lat. W tym momencie już 10 lat utożsamiam się z marką FCB :) i do tej pory klubu nie zmieniłem. kibicując od wczesnych lat niekoniecznie musimy być sezonowcami.
18FCB99 gratuluję dojrzałości już w tak młodym wieku :)
Visca el Barça, Visca el Catalunia, Visca el Triple Corona :)
0
ja tam się z nim zgadzam. Pep nie jest najlepszym trenerem świata, ale stosunek jakim darzy piłkarzy (rymek :)) i szacunek jakim oni go obdarzająto coś wspaniałego. po pierwszym sezonie nie można powiedzieć że jest najlepszy więc tej oceny w ogóle nie rozumiem. z taką drużyną Zdecydowanie będzie najlepszym trenerem na świecie. Tego jestem pewien...
0
bexley, jeśli chodzi Ci o to, jak go objął po przyjacielsku to była 89. lub 90. minuta. :)
0
bez przesady... W tym meczu Barca odczuwała luki zespołowe, ale błędów dużo nie popełniała. Moim zdaniem po prostu Chelsea to mordercy futbolu, a Barca jest dobra tylko w piłkę, a nie w boks czy zapasy...
No może Alves trochę za mocno piłkę kopał :)
0
lucjanson...
powiedz to Im. tzn. The Blues (brotheDzięki niech będą Essien'owi, że ta bramka była piękna :) nie ma plamy na honorze, a i widowisko było ciekawsze...
Ja wczoraj płakałem :')
0
Huh? Dobra... Czyli Raul - OK. Nawet bardzo ok. takich ludzi miło się ogląda i słucha. ech...
0
nie wiem czemu, ale Raula nigdy nie lubiłem. Jakoś tak to mam po prostu wrodzone. Kurka wodna... Ostatnio czytam coraz więcej komentarzy Casillasa na temat przepięknej gry Barcelony i zaczynam odnosić wrażenie, że zaczął odczuwać podziąg do Granatu i Bordo :D Czyżby chciał się przeprowadzać? ;) Zbyt pięknie by było prawdziwie...
0
http://fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=26114
0
A propos tego, że nikt mu nie dorasta. Ostatnio na łamach naszej strony rozmawiałem z kimś, kto twierdził, że Casillas jest cieniem Valdesa, bo to nasz Portero jest w tym sezonie bramkarzem #1 w Europie
0
ljanik to zależy dla kogo. Znam takich, co twierdzą, że to VV jest na pierwszym miejscu :)
http://fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=26114
0
" najlepszy lewy obrońca na swojej pozycji" :D
0
Przepraszam. Poprzedniej wypowiedzi nie sprecyzowałem. Z porażką chodziło mi wyłącznie o Liverpool. Remis z Atl. Madrid 1:1 bardzo dobrze pamiętam (między innymi dość ciekawy strzał Raula czymś, co miało przypominać przewrotkę oraz mnóstwo niewykorzystanych sytuacji Aguero). Uważasz, że z Liverpoolem się nie wykazał?! Pomyśl jak mógłby się z nimi wykazać Valdes przy obrońcach Realu. Który strzał byłby w stanie obronić, hę? Aha i mówisz, że strzał Juninho był genialny? No... tu bym się kłócił. Był co najwyżej dobry. Niestety Valdes tylko patrzył tępo na piłkę która leciała sobie łagodnie do bramki. Jakby zapomniał po co mu są ręce...
No i myślę, że dotarliśmy do martwego punktu dyskusji, gdyż chodzi o analizę pojedynczych sytuacji oraz ocenę poszczególnych zachowań, a teraz możemy się już kłócić tylko i wyłącznie jak PO-wcy z dewotkami RM. Dzięki wielkie za dyskusję.
I nie twierdzę oczywiście, że każda bramka stracona to zasługa Valdesa, bo (jak już wcześniej mówiłem) miał on chwilę dobrej gry w tym sezonie. W tym momencie wysokiej formy nie prezentuje. Mam nadzieję jednak, że odzyska szczyt formy z 2005 r.
Papa
0
Popatrz przynajmniej na mecze z Atletico albo z Liverpoolem. Widziałeś ile Real powinien był przegrać? A pamiętasz ile przegrał?
0
Smutek, no tak się akurat składa, że w tym roku zacząłem oglądać w miarę możliwości wszystkie mecze zarówno Barcelony, jak i Realu. Wypowiedzi swoje kreuję na podstawie własnych przeżyć i doświadczeń, a nie cytując czy kierując się poglądami osób trzecich.
Mówisz o "przepięknych wyjściach" i "wspaniałych paradach" gdzież one są? chodzi Ci o ten początek roku? A raczej środek pierwszej połowy sezonu. Tak, przypływ formy. Szczególnie godna uwagi interwencja w meczu z Realem przy akcji Drenthe sam na sam z VV. Jasne! To było ładne. Jednak duża wina leży po stronie niedoszłego strzelca. LM w wykonaniu Victora? DNO! Chyba że mówimy o fazie grupowej, gdzie obrona trzymała się jeszcze kupy.
Jego siła leży tylko i wyłącznie w jakości obrońców Barcelony! Co do Casillasa... Przypomnij mi jego kiksy z tego sezonu, bo chyba nie widziałem. Najprawdopodobniej akurat nie było mnie przy kompie, albo po prostu... Nie było ich?
0
A teraz krótka szczera analiza. Ciągle nie rozumiem dlaczego Barcelona wciąż przykłada tak wielką uwagę do siły ataku. Czyż nie jest ona wystarczająco duża?
Wolałbym skupić się na obronie, która w ostatnich tygodniach kuśtyka. I to nawet bardzo kuśtyka. Chociażby i w osobie Puyola, który, nie oszukujmy się, ciągle jest kontuzjowany, a jak wyzdrowieje, to nie wie, do której chorągiewki na boisku ma biec. Smutna prawda. Trzymam za niego kciuki, żeby wrócił do formy sprzed serii kontuzji. Zastanowiłbym się też poważnie nad Bramkarzem. Ech! Włodarze! Co Wy kurczę robicie?! "Valdes ikoną Barçy", "Valdes pierwszym bramkarzem na wieki". Czy Wy siebie słyszycie? Porzućcie tę wielką dumę i nie próbujcie nawet marzyć o rywalizacji w dziedzinie wychowanków bramkarzy z Realem. Odpuśćcie sobie!...
0
Wiem! Wiem! Kupmy Cristiano!!! On jest najlepszy!!! :D
0
Smutek, a na jakiej podstawie tak twierdzisz? Ilość puszczonych bramek? procentowa obrona strzałów? Hehe... chciałbym Cię poinformować, że żadna z tych statystyk nie odzwierciedla siły i jakości bramkarza. W tym roku już nawet Dudek broni lepiej niż VV :)
Serio, spójrz na Casillasa, na jego interwencje, a potem zaraz na Valdesa. Teraz zastanów się któremu bliżej do pierwszej siły Primera Division jeśli chodzi o bramkarzy, a któremu bliżej do zera. No nawet ty nie powinieneś mieć z tym problemu.
Ilość puszczonych bramek w przypadku obydwu posrteros jest tylko i wyłącznie wynikiem jakości gry obrońców, a że jak wszyscy wiedzą REAL TO CI... w związku z tym wchodzi się w nich jak w masło. Casillas za dużo nie ma do gadania, ale gdyby nie on to w tym momencie Real nie miałby 31 straconych bramek, tylko 61. Za to gdyby bronił w Barcelonie nasz stan konta wynosiłby może coś ok. 15, jeśli nie mniej.
0
A propos wcześniejszej wypowiedzi:
Oprócz Casillasa oczywiście jeszcze Zamora oraz Dino Zoff, ale to już nie te czasy...
0
fc geje,
masz chory światopogląd. Żaden z powołanych piłkarzy nigdy nie został złapany przez paparazi w łóżku z innym mężczyzną. Śmiałe opinie wygłasasz. Czyżby jakiś kompleks?
0
A teraz przygotowuję się na falę krytyki, ale twierdzę, że Casillas jest jedynym bramkarzem, który byłby w stanie godnie reprezentować Blaugrana.
0
WHOA!!
Czemu wśród bramkarzy nie ma naszej Złotej Rączki?!
Szczerze, zdziwiło mnie powołanie Sergia Busquetsa. Ale miło mnie zaskoczyła :)
VeB
0
Gibon, Twoim zdaniem na ile wpadek w sezonie może pozwolić sobie bramkarz? 5? 10? 15?
To zależy od gry w ataku. Jeśli drużyna nie strzela, to bramkarz musi pleców pilnować. Owszem popisał się w tym sezonie ładnymi interwencjami, ale Boruc, Fabiański i Kuszczak też czasem imponują. Ba! Od czasu do czasu i Majdan pokaże, że można... i czy to go usprawiedliwia? prawdę mówiąc ta połowa sezonu to ładna gra VV, ale czy nie skończy się przypadkiem tylko na tym? Może dla niego te pół roku, to jak dla Ronaldinho 2 sezony z rzędu?
Każdy się wyczerpuje, nawet jak nie ma z czego...
Moim zdaniem powinien się wyprowadzić, przynajmniej z Camp Nou, a włodarzy Barcelony znaleźć godnego następcę (co nie powinno być trudne).
VeB