drejo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nasielsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zozol. Co tty gadasz. W Portugalii nawet nie ma zalegalizowanej ganji :) szczerze to od dziecka słuchałem tylko i wyłącznie o Amsterdamie, o którym mało się mówi, a który ma największą bazę treningową w Europie. Lizbona obiła mi się o uszy, ale nie w tak dużym stopniu jak stolica Holandii.
a co do Twoich propozycji: Galaktyczne drużyny nie sprawdzają się dobrze. przy takim nakładzie piłkarzy nie wytrzymałaby nawet rotacja. ktoś mógłby się pogniewać.
0
my nic nie musimy! nie mamy czego zazdrościć realowi. Barcelona i tak jest wielka. Nawet bez wielkch piłkarzy. Jednakże Villa i Fabregas to opcje przyszłościowe, które (w przeciwieństwie do 94 milionowych ofert) zwrócą się w z nadwyżką.
0
fkobi
Barcelona ma, zaraz po Amsterdamie, najlepszą szkółkę. Owszem w lidze się 'ograł', ale podstawy dała mu Barcelona. Czym byłby dom beż fundamentów?
0
szynek Alves jest ofensywnym zawodnikiem, ale do pomocy się nie zalicza :) Tak gwoli wyjaśnienia ;)
0
boojan27
Rotacja, że tak to ujmę to nie jest nawet taktyka tylko sztuka. to jest sposób wprowadzania regularnych zmian w składzie, co świetnie było odzwierciedlone w sezonie 2007/08 i wcześniejszym, kiedy Rijkaard potrafił pogodzić gwiazdorów (czyt. Ronaldo de Assis Moreira) z siedzeniem na ławce w delikatny sposób.
Mając 3 pomocników w formacji (dajmy na to jeden DP i dwóch OP) Wystawiamy na przykład Xavi'ego i Iniestę jako OP oraz Keitę jako DP w następnym meczu, zamiast Iniesty wchodzi Fabregas w pierwszej 11. Później Xavi rozpoczyna mecz na ławce, a za niego na boisku od pierwszych minut zasuwa Iniesta. To jest mocno uproszczona wersja. Tak, żeby pokazać, że nikt tu się nie nudzi :) pozdrawiam
PS. Nie mam powodów, by nazywać Cię durniem :) Przepraszam, że tak naskoczyłem - odmienność poglądów
0
psycho Właśnie o to mi chodziło :) Życzliwy, dziękuję bardzo za informację, jednakże, w którym miejscu użyłem słowa "wychowanek"?
0
"40 mln? Żarty jakieś chyba!"?
Komentarz podobny do:
"Moim zdaniem po prostu nie warto wydawać 40 mln na kogoś kto może siedzieć na ławie. 20-25 ok ale 40???"
0
psychomech, to widać po twoich wypowiedziach...
0
jeszcze raz powtarzam: Rotacja! masz 27 lat, od 27 lat kibicujesz Barcelonie, czy to może numer mieszkania? Pomyśl...
0
psychomech
oczywiście że 40 mln. więcej na pewno nie, ale 40 mln za Fabregasa to nie jest za dużo. Przecież on by się idealnie wkomponował w grę Barcelony. wie, że tutaj nikt nie jest gwiazdą i zarazem każdy nią jest. Zna się bardzo dobrze z Iniestą, Xavim, Puyolem i Villą, który, możliwe, że będzie grał w Dumie Katalonii. Czy to nie wystarczający argument? dochodzi jeszcze niezwykła kreatywność, finezyjność zagrań i wiele lat gry przed sobą. Ostatnia rzecz to lojalność. To rzecz, którą od zawsze ma w stosunku do FCB.
0
boojan27
Za przeproszeniem: co ty pieprzysz? Czy gra Iniesty i Xaviego ma się odbywać cały czas oprócz trzech meczy lub kontuzji w sezonie? Przeanalizuj grę Barcelony w ciągu ostatnich 3 sezonów ze szczególną uwagą na miniony 2008/09 i zastanów się: co to może być rotacja? i nie myśl o podkręcaniu piłki.
0
Gorthin, święte słowa :)
Dodam tylko, że Fabregas od zawsze był, jest i będzie z Barcelonę związany. Nie zapominajcie, że to tu właśnie stawiał pierwsze kroki w piłce nożnej. Od zawsze mu kibicuję i miałem nadzieję na jego powrót do "Ojczyzny" :) Cesc! Cały czas ta nadzieja we mnie tkwi.
0
prawda aschnu :) Real od zawsze był baardzo c hojny :D (o=u)
0
El Polaco
bo samymi pieniędzmi drużyny nie zrobisz...
i masz ku temu świetny przykład w lidze hiszpańskiej :) a jak do pieniędzy dołoży się terror to nawet można wyniki osiągać (gen. Franco)
A więc oprócz piłkarzy panowie sułtani powinni inwestować w broń jądrową. Wtedy to i KMŚ oraz Euro i Mundial by wygrali :P
0
szczerze to wątpię, żeby ktokolwiek był w przyszłości wart 100 mln. chyba że będzie miał zcyborgizowane ciało. Ale do tego jeszcze jest czas.
0
może dlatego, że w reprezentacji Hiszpanii nie jest aż tak ważny jak Xavi?
0
Ribery to Ribery, a Villa coraz bliżej Madrytu...
0
o Dzieciaka to ciężko będzie na Camp Nou ściągnąć, choć przyznam, że to moje marzenie :)
0
sorry, ale takimi pierdółkami się zajmujecie, a ja właśnie się dowiedziałem, że Villa już jest o krok od przejścia do Realu. Nie wiem czy to żart ze strony Boixa Noisa, że tylko 35 mln euro na transfery, ale jeśli tak, to nie jest to śmieszne. Za 35 mln to może da radę jakiegoś bramkarza kupić i zaoszczędzić coś na prezenty bożonarodzeniowe... Źle działają nasi sternicy, oj źle...
0
D&, chyba Cię pogrzało. on będzie zarabiał 200 tys. FUNTÓW tygodniowo. mamy 52 tygodnie w ciągu roku to masz prosty rachunek ok. 10 mln Funtów! Przelicz to sobie na Euro i jeśli wyjdzie Ci 10 mln. to jesteś Hardkorem.
0
Fajnie, że Barca ma kibiców wśród piłkarzy :) Widać Kataloński Wschód nie kończy się na Polsce :)
0
Moyart, sorry ale uwielbia dyskusje:" "*Valdes - bez komentarza"... bez komentarza." ja to pozostawię bez komentarza :)
Dobra - zbytyświry. Valdes rzeczywiście w tym sezonie dobrze bronił i mało wpuszczał, ale sądzę, że to więcej farta niż umiejętności. Oczywiście im więcej umiejętności tym mniej farta potrzeba, ale on dostał w tym sezonie szansę z Góry i nie rozumiem, dlaczego myśli od razu, że to on jest El Padre. Od dawna czekałem na tę zmianę. W końcu między słupkami nie będą musieli stawać obrońcy :)
Vive la Pologne! (fran.)
0
A ja tam się cieszę :) Myślę sobie nawet, a raczej marzę, że może by tak jakiś Polak stał się członkiem katalońskich sukcesów, ech... naiwny patriotyzm :)
Szczerze, zastanawiam się jakby sprawdził się Fabiański, bo z tego, co widziałem, gdy zastępował Almunię, to nie wychodziło mu to najgorzej. Ba! Polski portero nawet w reprezentacji spisuje się nieźle :) szkoda trochę, że Hiszpania nie przekonała się jeszcze do bramkarzy znad Wisły... Cóż czekamy na kolejnego Espanola...
0
A tu dodaję link :)
http://sport.onet.pl/74327.3,1248704,1989543,,arcybiskup_barcelony_krytykuje_zakupy_realu,wiadomosc.html
0
Odskoczę od tematu... Nie wiem, czy ktoś słyszał, ale ostatnio arcybiskup Barcelony skrytykował politykę transferową Realu :) Do czego to doszło?
0
Sylphir, gdybym oferował Ci ustawienie się do końca życia i załatwiłbym Ci willę, śmigłowiec, psa i kort tenisowy (ew. prywatny stadion) i to wszystko w trzy dni łącznie z zarobkami rocznymi 100mln. funtów, a nie wiedziałbym, że Ziemia jest okrągła, to nie byłbym tępakiem?
Kolejny dowód na to, jak dzięki pieniądzom można kupić rozum i inteligencję.
Na czym to stanęło wcześniej? Kaka poszedł ze względu na historię?
0
aj stasiek, stasiek...
nie osądzam Cię po nicku, ale wydaje m się, że jednak 13 lat to ty w przyszłym roku mieć będziesz. Baros1990 popieram Cię jak najbardziej mimo iż za chelsea nie przepadam to aluzja była jak najbardziej właściwa. Współczuć jedynie nam pozostaje głupcom, którzy sądzą, że światem polityki czy piłki nożnej rządzą wartości wyższe...
0
trochę się na nim zawiodłem. Zresztą tak samo jak niegdyś na Beckhamie i Owenie...
0
hurra! brawo drodzy admini! banować chamów ze wsi :)
0
FCB-kat
oczywiście, że samolotem byłoby wygodniej, a podejrzewam, że niedużo drożej albo nawet taniej, jeśli byśmy lecieli w luku bagażowym :)
Trzeba to będzie zgłosić władzom jak już nas przyjmą :)
Też czekam jak Maciek na wysłanie zgłoszenia. Mogę dopiero po 2 lipca, bo wtedy już 18 będzie :P
Panowie, miejmy nadzieję, że do zobaczenia na Wembley z Tottenhamem :D
Pozdrawiam Was gorąco