dziabongFCB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
ZDolny Śląsk
13 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skład na Espanyol-Ortola, Bagnack,Gomez, Patric, Lucas, Ilie,Nieto, Babunski, Sandro, Espinosa y Suarez
4
Jaka dziwna zmiana zdania. Bo jeszcze kilka sekund temu w Twoim poście można było zauważyć najeżdżanie na Laporte, bo jest za młody. Otóż ma 20 lat a nie 19 i jest w podstawowej jedenastce La Liga. To moim zdaniem będzie stoper na lata razem z Bartrą.
2
Przecież Wolski i Orłowski pracują w nc+...
3
Suarez już powiedział że nigdzie się nie rusza. Natomiast Aguero to chyba będzie w Barcelonie potrzebny dla podtrzymania na duchu Messiego.
7
Marquinhos ma 20 lat. Także nie rozumiem.
3
Znając zarząd to Alexis będzie miał miejsce w pierwszym składzie, tyle że w Juve.
1
To już Pinto, który w bramce wyglądał jak karakan ma 185 cm
0
Gościu, dzięki za ubaw. Tak się zastanawiam czy ty tak na serio czy trolujesz. W pierwszej rundzie gra się z tymi samymi rywalami co w drugiej....
0
Wara mi tutaj od Cesca. Pierwszą połówkę sezonu miał super, w drugiej tak jak cała drużyna oklapł, ale chcę żeby został. Choć wszystko zależy od Enrique, mam nadzieję że zdaje sobie sprawę że to ważny punkt drużyny, tylko że trzeba go wystawiać na pozycji, na której czuje się najlepiej, do tego wprowadzić dla niego dobry cykl treningowy.
0
Tyle że to są marne pieniążki od nich...
7
Liczę że następny sezon będzie w klubie dużo spokojniejszy, a Leo wróci do znakomitej formy. I życzę Ci z całego serca wygrania mundialu. Tylko tego Ci brakuje mistrzu!
1
Okazuje się że prawdopodobnie nawet tego trofea Barcelona mieć nie będzie. Z trochę lepszym składem były męczarnie z drużyną ze strefy spadkowej z Segunda Division, a co dopiero z Espanyolem, którzy pewnie będą starali się wystawić jak najlepszy skład. Ja wiem że zawodnicy są już na zgrupowaniach, ale do jasnej cholery, kiedy ma grać taki Sergi Roberto, Afellay, dos Santos, Montoya? Nie wiem dlaczego w składzie nie ma Cuenki. W teoretycznie mniej ważnym meczu gra, a w finale nie ma go w kadrze. Ale wierzę w naszą młodzież i liczę na dobre zakończenie sezonu. Munir,Dongou czy Adama w niedalekiej przyszłości będą decydować o sile Barcy
2
http://www.vineroulette.com/v/Bartra-OWEND-by-Andreu-Fontas-soccer-football-skills-barcelona-nutmeg-futbol-%D8%A8%D8%B1%D8%B4%D9%84%D9%88%D9%86%D8%A9-%D9%85%D9%8A%D8%B3%D9%8A-%D9%86%D9%8A%D9%85%D8%A7%D8%B1-MOv00FOLele
Zobaczcie co niedawno zrobił z Bartrą. Myślę że nie będzie zły.
6
Kurde, idąc tą kolejnością to Lucho czeka niepowodzenie...
0
ach tak... po czym wyciągasz te wnioski? zobaczymy jak Deulofeu będzie grał w Hiszpanii...
0
Pomiędzy Masipem i Caballero niepotrzebny ukośnik. Władze zadeklarowały że Masip będzie trzecim bramkarzem, więc jeszcze jakiegoś trzeba kupić.
1
Tego Roberto to wypożyczyć, bo tylko blokuje miejsce w kadrze,a wielkiego pożytku z niego nie ma. W dodatku nie ma szans na grę, a w jakimś mniejszym zespole nabrałby doświadczenia, i może udałoby się go gdzieś jeszcze sprzedać za niezłą sumę
0
Bo on jest jeszcze bardziej graczem Juvenilu A.
0
Szału nie ma. Takie odgrzewane kotlety.http://mohammadahsanulm.blogspot.com/2014/01/pes-2014-barcelona-home-away-kit-2014.htmlTak to chyba będzie mniej więcej wyglądać, jeśli chodzi o domówki i wyjazdówki
2
np. Macky Bagnack
0
https://pbs.twimg.com/media/BoBO5IcIAAA2DZB.jpg
Enrique i Guardiola kiedyś
0
Owszem, nie napisałeś tak, ale napisałeś "nawet w Evertonie się nie łapał", jakby to była słaba drużyna. Zobaczymy, mam nadzieję że dostanie poważną szansę w następnym sezonie. Z czasem to minie. Zresztą trochę egoizmu też jest potrzebne w futbolu.
1
Everton to nie są jakieś ogórki. A Deulofeu wiadomo że jeszcze nie zaistniał w europejskiej piłce a zagrał tam 24 mecze i grał dobrze. A co do Rafinii to jestem pewien że pod batutą Enrique w tym roku będzie jednym z podstawowych graczy Barcy. Tak, wierzę w to.
0
Rafinha grał regularnie w Celcie pod okiem Enrique...
0
Chociaż wiemy na czym stoimy. Jak zawsze każdemu trenerowi życzę powodzenia. Intuicja podpowiada że z Lucho będą trofea a do tego powrót świetnego stylu. Ale nie zapeszajmy
0
Przecież napisalem w ostatnim zdaniu że inny profil mają a przed tym podalem tylko podobieństwa między nimi. Chyba że w moim zdaniu wyczułeś ironię.
1
Super! Teraz czas na nowy rozdział i powrót do dobrej gry
13
W związku z podwyższeniem umowy o kilka milionów euro Leo zobowiązał się że teraz będzie podczas meczów przebiegał o kilka metrów więcej. Uprzedzając pytania o źródło, dodam że własne :)
1
Nie ma najlepszego asystenta, 2 strzelca ligi, za to aż 7 zawodników Atletico. Nie ma to jak obiektywizm :)
2
Alves? :D