0

Kwota nadwyżki, więc np. ktoś daje za Cesca 3 miliony więcej to Arsenal dostaje 1,5 miliona.

0

Laporta właśnie wysyła Xaviego do Arabów :)

0

Trzeba mieć nadzieję że Rakitić okaże się lepszym crackiem.

1

Dzięki Cesc za wszystko co zrobiłeś i powodzenia w Chelsea. Szkoda że tak to się skończyło.

6

Nie podoba mi się ta decyzja, ale wierzę że Lucho wie co robi.

1

Tyle że najpierw musi się znaleźć jakiś jeleń który tyle by za niego dał...

0

Jestem na tak tylko jeśli kupią Reusa.

8

Mowa o Denisie Suarezie, który jest włączony w ten transfer...

0

Oficjalnego ogłoszenia nie ma bo nadal toczą się negocjacje ws. wypożyczenia Denisa Suareza. Wszystkie szczegóły dotyczące Ivana są już dopięte.

0

Szanse będzie dostawał Dongou i zarząd na pewno kogoś na atak kupi bo czterema napastnikami za wiele się nie zdziała.

0

Teraz targują się o Denisa Suareza, a Rakitić już jest zaklepany i oficjalka kwestią czasu.

1

Kolejny wróżbita Maciej...

0

Szpakowski ponoć jest też zagorzałym kibicem Zrywu Kobyłka

0

Wiek niemalże ten sam co u Mathieu, a Miranda jest o wiele lepszy. Jednak nie jestem przekonany co do tego transferu a już na pewno nie za tak wysoką cenę.

0

SER: Rakitić będzie piłkarzem Barcelony w najbliższych chwilach (breves momentos)

1

No dokładnie. Wszystko zależy od ew. decyzji Reusa. Wierzę że są piłkarze którzy uważają że pieniądz to nie wszystko.

0

Jak widzę Ty dalej nie wiesz o co come on. Po co szejki mają dawać 60 mln jak mogą dać tyle ile wynosi klauzula odstępnego (czyli dwa razy mniej) tyle że w zimie, bo teraz prawdopodobnie BvB go nie wypuści, ponieważ po pozbyciu się wielu kluczowych zawodników nie będzie teraz sprzedawać następnego . Może być taki scenariusz że Barca dogaduje się teraz z Reusem, w styczniu składa ofertę i fichado, bo Reus chce podobno spróbować gry w Primera Division.

0

W lecie może i nie, ale tak jak wspomniałem, w zimie wystarczy że Barca wpłaci odpowiednią kwotę odstępnego i Zorc już nie ma nic do powiedzenia.

0

Bo dopiero wtedy aktywuje się klauzula odstępnego która będzie wynosić 35 milionów. Teraz Reusa raczej nie puszczą.

0

Ale z czym plotka, bo nie wiem o co ci chodzi

0

Jak Reus się dogadał z Barcą, to w zimowym okienku transferowym wpłacamy 35 baniek i BvB ma g.... do gadania.

0

Teraz jeszcze tylko Bravo i pomoc i bramka jest obsadzona. Ciekawie się robi

0

Za Songa i Tello spokojnie można ugrać ok. 15 baniek, więc ten duecik można upchnąć za 30 mln a chętnych na nich nie brak. A sprzedaż Alexisa który miał świetny sezon za 20 milionów jest śmieszna i mam nadzieję że to tylko niesmaczny żart

0

Chyba nie musi mieć tej kontuzji przez całe życie???

7

Jak donosi kataloński Sport, Marco Reus będzie gwiazdą, która trafi do Barcelony przed rozpoczęciem sezonu 2014/2015! Piłkarz Borussii Dortmund, wybrany najlepszym graczem Bundesligi, jest wybrańcem Luisa Enrique i Andoniego Zubizarrety do wzmocnienia linii ataku katalońskiego klubu, który w przyszłym sezonie być może będzie straszyć rywali zabójczym trio Reus - Messi - Neymar.



Według dziennika, klub osiągnął już ustne porozumienie z samym piłkarzem, który chce trafić do Barcelony. Do przeprowadzenia transferu potrzeba 'tylko' zgody Borussii Dortmund. Jak informują źródła Sportu, Barça złożyła pierwszą ofertę za Reusa w wysokości 35 milionów euro.

6

Bramkarz niezły- w sam raz na rezerwowego, ale kwota transferu jest zbyt duża jak na 31-latka.

4

18 milionów to jest wart lewy but Alexisa

0

Jak dorzucą do tego dos Santosa to chyba z 15 mln za niego wyjdzie. Chore...

1

Tyle że Oier ma już 25 lat, a ostatni mecz to chyba rok temu zagrał. Skoro Sociedad nie chciał go nawet na drugiego bramkarza to coś musi być na rzeczy. Barcelonie potrzebny jest doświadczony i ponad przeciętny bramkarz, który w razie kontuzji ter Stegena będzie mógł wyjść w pierwszm składzie i być pewnym punktem drużyny. Bramka to newralgiczna pozycja.

0

Siedział na trybunach bo miał ciężka kontuzję. Przed nią grał, w presezonie strzelił gola, w lidze wchodził koło 70-80 minuty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?