dziabongFCB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
ZDolny Śląsk
13 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kwota nadwyżki, więc np. ktoś daje za Cesca 3 miliony więcej to Arsenal dostaje 1,5 miliona.
0
Laporta właśnie wysyła Xaviego do Arabów :)
0
Trzeba mieć nadzieję że Rakitić okaże się lepszym crackiem.
1
Dzięki Cesc za wszystko co zrobiłeś i powodzenia w Chelsea. Szkoda że tak to się skończyło.
6
Nie podoba mi się ta decyzja, ale wierzę że Lucho wie co robi.
1
Tyle że najpierw musi się znaleźć jakiś jeleń który tyle by za niego dał...
0
Jestem na tak tylko jeśli kupią Reusa.
8
Mowa o Denisie Suarezie, który jest włączony w ten transfer...
0
Oficjalnego ogłoszenia nie ma bo nadal toczą się negocjacje ws. wypożyczenia Denisa Suareza. Wszystkie szczegóły dotyczące Ivana są już dopięte.
0
Szanse będzie dostawał Dongou i zarząd na pewno kogoś na atak kupi bo czterema napastnikami za wiele się nie zdziała.
0
Teraz targują się o Denisa Suareza, a Rakitić już jest zaklepany i oficjalka kwestią czasu.
1
Kolejny wróżbita Maciej...
0
Szpakowski ponoć jest też zagorzałym kibicem Zrywu Kobyłka
0
Wiek niemalże ten sam co u Mathieu, a Miranda jest o wiele lepszy. Jednak nie jestem przekonany co do tego transferu a już na pewno nie za tak wysoką cenę.
0
SER: Rakitić będzie piłkarzem Barcelony w najbliższych chwilach (breves momentos)
1
No dokładnie. Wszystko zależy od ew. decyzji Reusa. Wierzę że są piłkarze którzy uważają że pieniądz to nie wszystko.
0
Jak widzę Ty dalej nie wiesz o co come on. Po co szejki mają dawać 60 mln jak mogą dać tyle ile wynosi klauzula odstępnego (czyli dwa razy mniej) tyle że w zimie, bo teraz prawdopodobnie BvB go nie wypuści, ponieważ po pozbyciu się wielu kluczowych zawodników nie będzie teraz sprzedawać następnego . Może być taki scenariusz że Barca dogaduje się teraz z Reusem, w styczniu składa ofertę i fichado, bo Reus chce podobno spróbować gry w Primera Division.
0
W lecie może i nie, ale tak jak wspomniałem, w zimie wystarczy że Barca wpłaci odpowiednią kwotę odstępnego i Zorc już nie ma nic do powiedzenia.
0
Bo dopiero wtedy aktywuje się klauzula odstępnego która będzie wynosić 35 milionów. Teraz Reusa raczej nie puszczą.
0
Ale z czym plotka, bo nie wiem o co ci chodzi
0
Jak Reus się dogadał z Barcą, to w zimowym okienku transferowym wpłacamy 35 baniek i BvB ma g.... do gadania.
0
Teraz jeszcze tylko Bravo i pomoc i bramka jest obsadzona. Ciekawie się robi
0
Za Songa i Tello spokojnie można ugrać ok. 15 baniek, więc ten duecik można upchnąć za 30 mln a chętnych na nich nie brak. A sprzedaż Alexisa który miał świetny sezon za 20 milionów jest śmieszna i mam nadzieję że to tylko niesmaczny żart
0
Chyba nie musi mieć tej kontuzji przez całe życie???
7
Jak donosi kataloński Sport, Marco Reus będzie gwiazdą, która trafi do Barcelony przed rozpoczęciem sezonu 2014/2015! Piłkarz Borussii Dortmund, wybrany najlepszym graczem Bundesligi, jest wybrańcem Luisa Enrique i Andoniego Zubizarrety do wzmocnienia linii ataku katalońskiego klubu, który w przyszłym sezonie być może będzie straszyć rywali zabójczym trio Reus - Messi - Neymar.
Według dziennika, klub osiągnął już ustne porozumienie z samym piłkarzem, który chce trafić do Barcelony. Do przeprowadzenia transferu potrzeba 'tylko' zgody Borussii Dortmund. Jak informują źródła Sportu, Barça złożyła pierwszą ofertę za Reusa w wysokości 35 milionów euro.
6
Bramkarz niezły- w sam raz na rezerwowego, ale kwota transferu jest zbyt duża jak na 31-latka.
4
18 milionów to jest wart lewy but Alexisa
0
Jak dorzucą do tego dos Santosa to chyba z 15 mln za niego wyjdzie. Chore...
1
Tyle że Oier ma już 25 lat, a ostatni mecz to chyba rok temu zagrał. Skoro Sociedad nie chciał go nawet na drugiego bramkarza to coś musi być na rzeczy. Barcelonie potrzebny jest doświadczony i ponad przeciętny bramkarz, który w razie kontuzji ter Stegena będzie mógł wyjść w pierwszm składzie i być pewnym punktem drużyny. Bramka to newralgiczna pozycja.
0
Siedział na trybunach bo miał ciężka kontuzję. Przed nią grał, w presezonie strzelił gola, w lidze wchodził koło 70-80 minuty