dziabongFCB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
ZDolny Śląsk
13 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może dlatego że w Blaugranie 90% akcji jes grane pod Messiego, co ogranicza takich zawodników jak Ney czy Alexis. Wystarczy porównać ich grę z Barcy a reprezentacji i to są inni zawodnicy
1
W reprezentacji Ivan jest bardziej cofnięty, w Sevilli jest playmakerem, który w zasadzie robi całą grę crossami, prostopadłymi piłkami, no i te stałe fragmenty wykonywane przez niego, tylko żeby on miał w FCB na kogo wrzucać
0
Neymar ciągnie Brazylię bo jest jej liderem, w Barcelonie wydaje mi się że nie może w pełni rozwinąć skrzydeł, choć wszystko zweryfikuje przyszły sezon... może dogada się z Leo i będą robić mega grę
2
https://pbs.twimg.com/media/Bq1VdhLIQAA3vQX.jpg:large
Smutny Iniesta po meczu
https://pbs.twimg.com/media/Bq1QpXyCIAAlSdF.jpg:large
Płaczący David Villa po prawdopodobnie ostatnim meczu w reprezentacji Hiszpanii
0
Ja Brazylię, bo gra Neymar.
1
Pięknie to zrobiłeś, ale wiesz że za takie drzewka grozi ban???
0
Piłkarsko i finansowo
1
"Nie mów hop, dopóki nie przeskoczysz"
0
Nokdaun!
1
Nie oceniaj książki po okładce
2
Na papierze owszem. Jednak Ibra z Messim też mieli stworzyć niewiarygodny atak, a wiemy co się stało. Pojawiły się konflikty, i to samo może stać się gdy w zespole będzie za dużo gwiazd. To wielki piłkarz, ale zniszczyć go może syndrom Messiego. Tak jak już ktoś tutaj wspomniał, że Ney zaakceptował że tutaj wszystko jest pod Leo, ale nie wiadomo jak do tego podejdzie Luis, który jest bardziej wybuchowy. Niemniej jednak będę gorąco kibicował temu transferowi
1
Albo to:
Dialog z udziałem Mikiego
Miki: Dobrze że przed Celticem jest mecz z Cartagena to zagrają chłopcy z Barcy B i na LM ODPOCZNIĘTY skład
Inny user: Wypoczęty...
Miki: Nie. Dopiero będę szedł spać.
2
Dziś poznamy trzeciego beniaminka w przyszłym sezonie Primera Division. Zostanie nim Las Palmas lub Cordoba, (pierwszy mecz: 0:0)
1
Ale to spierniczył :)
0
Najbardziej zaskakujący i emocjonujący mundial od lat
3
Ghana! Śmiałbym się jakby utarli nosa Szkopom
0
Chodzi mu o BYŁY talent Barcy B, który gra gdzieś w Adelante.
0
O samym poziomie tej strony mówią ich "redaktorzy" https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/10450529_619830788113702_3426230310912389030_n.jpg===https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/t1.0-9/p526x296/10245375_458089980987624_872222022972101541_n.jpg
1
I spójrz w avatar.
1
Benzyna to jeszcze, ale dobijający- mistrz
0
Tak. I sprokurowała karnego :D
0
ciekawe czy to Francja jest aż taka dobra, czy Helweci żałośni
0
Mathieu chce odejść do Barcelony. Fiorentina nie chce tanio puścić Cuadrado. [COPE]
0
1:1 :)
0
Gdzie ja napisałem że Alexis jest w czymś lepszym od Suareza? Suarez to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, jednak odniosłem się do słów usera, który napisał "Sanchez ma zostać". W przypadku kupienia Suareza, ja osobiście nie widzę dla Alexisa miejsca, więc lepiej zastosować go jako kartę przetargową i obniżyć cenę za Luisa i niech sobie hasa w Liverpoolu aniżeli siedzi na ławce w Barcelonie.
0
Ale dla Alexisa.
1
To już wiemy gdzie Lucho zdobędzie pierwsze trofeum :)
0
Tylko gdzie widziałbyś wtedy dla niego miejsce?
0
Zrozumcie że ryży przyjdzie (jeśli w ogóle przyjdzie) tutaj tylko w roli czwartego stopera, a więc ostatniego wyboru, gdyby nagle zrobił się ogromny szpital lub będzie dostawał szansę w meczu z Cartagenami i to tyle. Mathieu nie jest tak zły jak tutaj wszyscy mówią o nim na forum. Prezentuje solidny, ligowy poziom, doświadczony, uniwersalny, dobra gra głową (dwie bramki strzelone Realowi z tej części ciała)...
0
Jednak jakoś dziwnie będzie bez tych piłkarzy po tylu latach.