dziabongFCB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
ZDolny Śląsk
13 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
łap
0
No to zobaczymy.
1
Ciekawe. A pewnie będzie tak że gdy rozegra świetny mecz, to będziesz gadał że zawsze w niego wierzyłeś itd. A ja ci wtedy przypomnę co pisałeś przed sezonem.
1
Pożyjemy, zobaczymy
3
Skoro Lucho go chce, to musi coś w nim być. Ja tam się wstrzymam z oceną, bo może być tak, że wszystkim zamknie mordy swoją grą
14
Ale by bylo jakby Krychowiak powstrzymal Real w Superpucharze Europy :)
0
To idac twoim tokiem myslenia, nikogo nie kupujmy, bo nie wiadomo czy sie sprawdzi.Odszedl Cesc, Xavi, przyszedl Rakitic, Rafinha. To czy ta zmiana wyjdzie na dobre ocenimy po sezonie. Poza tym slyszalem cos, ze Messi ma grac na ofensywnym pomocniku za plecami Suareza i Neya.
0
No tak,bo wg tutejszych ekspertow, kazdy chce grac dla Barcelony i gdy przejdzie do innego zespolu niż Barca to jest juz to wina zarzadu i wszystkiego co z nim zwiazane. Cale szczescie że to nie wy zarzadzacie tym klubem.
2
Nie zapominaj o Rafinhi
0
Oby został w roli zmiennika, bo Sergi Roberto to jakaś porażka.
13
...i nie jest środkowym obrońcą
1
Nie wiem dlaczego jesteście tak uprzedzeni do tego Mathieu? To pewnie z powodu jego koloru włosów? Może nie jest jakiś wybitny, ale jest silny, wysoki (1.92 m), dobrze grający głową, doświadczony i ograny na hiszpańskich boiskach, wreszcie uniwersalny (może grać na lewej obronie, a wiadomo że coś złego dzieje się z Adriano i może się tam przydać), poza tym przyjdzie w roli czwartego stopera, który będzie grał w teoretycznie mniej ważnych meczach lub w sytuacji gdy będzie prawdziwy szpital. Cena trochę zawyżona, jednak jeśli kupią jeszcze lepszego stopera pokroju Benatii, Vertonghena czy nawet tego Marquinhosa to jestem na tak.
2
Fajnie będzie jak Lucho da jeszcze jedną szansę Afellayowi. W poprzednim sezonie, wiadomo jak było przez tą kontuzję, a tak jak powiedział Enrique, jest uniwersalny i może grać na kilku pozycjach i pewnie przydałby się jeszcze w tym sezonie.
0
Te twoje śmieszne szwabskie klubiki, prócz Bayernu i może BvB , walczyłyby o utrzymanie z drużynami pokroju Getafe czy Rayo Vallecano, a jeżeli wyznacznikiem siły ligi dla ciebie jest jakiś sparing z presezonu, to ja się poważnie zastanawiam czy twoim celem na tej stronie nie jest wyłącznie trolowanie
15
Ile razy jeszcze to napiszesz prowokatorze? Na rm.pl wszyscy poszli spać i nie masz z kim gadać bidulku?
0
Cos czuje, ze w niedalekiej przyszlosci w pomocy rzadzic i dzielic bedzie chorwacki duet, Rakitic i Halilovic
4
Barca po raz pierwszy w historii sięgnie po Trofeo Colombino. Brawo.Ale ogólnie meczyk jak na sparingowy przystało.
0
Getafe to nie jest szkółka Realu. To dwa różne kluby
0
Romek :D
0
Bodajże Nicea, 2 sierpnia
0
Dongou nie gra?
1
Na + Halilović
A reszta nic specjalnego, może zmiennicy ożywią grę
0
Mnie też ta reklama wkurza, bez kitu a zwłaszcza ta irytująca facjata tego gościa
0
No raczej :)
Ale co zrobisz, jak nic zrobisz? Hehe
1
Tak szczerze mówiąc to ja nie widzę nic dziwnego w tej decyzji. Roberto ma obok Montoyi największy staż w pierwszej drużynie, oczywiście wśród tych którzy są w podstawowym składzie.
6
Lucho zaskoczył mnie tym składem, choć pewnie i tak wszyscy sobie wystarczająco pograją. Czas zacząć ten sezon. Najlepiej od zwycięstwa, choć nie to w takich meczach jest najważniejsze.
0
Mecz jest o 20:45, na wszystkich livescorach tak jest
1
Fajnie znów zobaczyć Barcę w akcji. Ciekaw jestem czy Lucho już nas czymś zaskoczy
1
A czemu by niby nie? W takim meczu zapewne dostanie większość zawodników szansę, a ja jestem ciekaw jego gry, po tych kontuzjach
0
Dwa miesiące przerwy od oglądania Barcy i wystarczy! Słyszałem że zadebiutują w tych nowych , wyjazdowych koszulkach.
Ciekaw jestem jak zaprezentują się tacy zawodnicy jak Afellay, Halilović, Munir czy Deulofeu