0

Zapewne zagra, bo to będzie dla niego jedna z nielicznych szans (kto wie czy nie jedyna) by rozegrać jakieś spotkanie przed upływem kary. Zresztą, to dla występu i prezentacji Suareza, kibice głównie przyjdą

0

Deulofeu jest jaki jest, irytuje mnie jego egoizm, ale na Boga, po co go wypożyczać w sytuacji gdy zostaje podtrzymana kara Suareza? Po wypożyczeniu Deulofeu zostajemy z Messim, Neymarem, Pedro i młokosami do końca października, więc przez niemało czasu. Ktoś dostaje, odpukać kontuzję i jesteśmy w czarnej d*pie.

0

James przed Suarezem? Toż to jawna kpina i pośmiewisko!

2

Nie mylisz się :)

2

I bardzo dobrze że się ten cyrk nareszcie skończył. Teraz LS9 niech pracuje na treningach nad formą. Ta kara może w końcu go czegoś nauczy i dodatkowo będzie mniej zmęczony na decydującą fazę sezonu.

0

Suarez jak już wejdzie to zapewne na kilka minut, po tylu miesiącach przerwy bez grania w oficjalnych meczach

0

Heh, wczoraj śmialiście się z hala dzieci i zapowiadaliście co to nie będzie się działo, dziś hala dzieci pośmieją się z was. "Nie mów hop, dopóki nie przeskoczysz".

1

Mam mieszane uczucia. Z jednej strony cieszę się, że Luis może zagrać w Pucharze Gampera, a co najważniejsze trenować, ale z drugiej strony liczyłem że kara zostanie zredukowana. Nie ma co się oszukiwać. Szanse na to by wystąpił w Gran Derbi są mizerne. Jak mecz się odbędzie w w sobotę, 25.10 to nie będzie mógł zagrać, 26.10 już tak, ale po tylu meczach przerwy byłoby idiotyzmem wystawianie go do składu.
W takiej sytuacji Deulofeu nie powinien zostać wypożyczony, bo zostaniemy z Messim, Neymarem, Pedro i młokosami

1

Czyli wg Ciebie Messi powinien się znaleźć się w tej trójce bo nazywa się Messi? W tym sezonie byli od niego lepsi zawodnicy i to jest moje zdanie

2

1.Ronaldo
2.Suarez
3.Neuer
Tak to widzę, Messi w tym sezonie nie błyszczał już tak jak w ostatnich.
James za kilka udanych meczów?

2

Niestety masz rację. Nawet Atletico, czyli niby ten ubogi zespół przy Barcy i Realu, wydał w tym okienku ok.100 mln euro.

4

Suarez na skrzydle? Mam nadzieję że to jakiś wymysł MD, bo gdy Lucho będzie go tam wystawiał to straci wiele w moich oczach. To maszynka do zdobywania bramek, a na skrzydle tylko zmarnuje się jego potencjał.

0

Rakitić ich ciągnął za uszy.

3

Gra w Lechii Gdańsk

0

Cieniutka jest ta Sevilla. Myślałem że stawią większy opór Realowi.

0

Od tego są gracze ofensywni, a w Barcelonie Adriano takim piłkarzem nie jest...

5

Songa oddać i w rękę całować.
Od Adriano wara, bo bardziej solidnego i uniwersalnego rezerwowego ze świecą szukać.

0

Tak podejrzewalem

0

Rozumiem, ze mam do czynienia z pracownikiem FC Barcelony?

0

Skad ta pewnosc?

1

Naprawdę zaczyna to wyglądać obiecująco. Jest 4-ech stoperów i nie wygląda na to by ktoś miał łatwo oddać miejsce w składzie. Vermaelen, gdy nie ma kontuzji to jest bardzo solidnym obrońcą. Jak jeszcze przyjdzie Cuadrado, to naprawdę będzie to wymarzone okienko. #ZubiGoodJob

0

Oby omijały go kontuzje i był w Barcelonie prawdziwym VERMINATOREM!

1

Rakitić doskonale. Czuję, że dzięki niemu szybko zapomni się o Cescu, dodatkowo został sprowadzony za śmieszną jak na jego umiejętności sumę

0

Co jak co ale Rakitić rzuty wolne wykonywać potrafi co udowodnił w Sevilli

0

Nie mówię że jest źle :)
Ja tylko próbuję ostudzić tych, którzy po grze z HJK Helsinki, są pewni o potrójną koronę ;)

0

Ja bym się z tym zachwytem wstrzymał, bo z całym szacunkiem dla HJK Helsinki- są na poziomie średniaków polskiej ligi.

1

Dwucyfrówka, całkiem realna :D

1

Roberto strzelił gola. Aż chyba muszę zaznaczyć sobie ten dzień w kalendarzu :)

1

Czy ty przestaniesz w końcu spamować? Pod każdym artykułem czytam te twoje komentarze w kółko o tym samym, aż się rzygać chce.

0

Kiedy redakcja wstawi news ze składami?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?