12

Zubi to idiota, kupił szklanego Vermaelena i starego,rudego i drewnianego palacza Mathieu, Rakitić i ter Stegen się zmarnują, Bravo robi babola za babolem, a Suarez ugryzie Pepe w Gran Derbi i dostanie dożywotnią dyskwalifikację. Messi się wypalił, Xavi za stary, Iniesta za stary, nasza cantera jest słaba, kloc Piket i nieopierzony Bartra na obronie, Busquets nadaje się do rąbania drewna, Neymar to przereklamowany goguś, Mascherano za niski, Alba za ofensywny, Pedro out. Z Enrique trener jak z koziej d*py trąbka, będzie następną marionetką zarządu. W tym miejscu ogłaszam że w tym roku Real rozgrzmoci nas wynikiem dwucyfrowym, w LM zajmiemy ostatnie miejsce, a w lidze będziemy bronić się przed spadkiem do Segunda Division.

0

A ja ci proponuję zmienić adres strony, na bayernmunchen.pl albo rm.pl

2

Gość chyba nieprzypadkowo był kapitanem Arsenalu. No cóż, boisko zweryfikuje... Oby tylko omijały go kontuzje na które jest podatny

1

Lepsze to niż Masche na obronie. Może nie tak to sobie wyobrażałem jeśli chodzi o obsadę stoperów, ale tragicznie nie jest.

0

Jak Celtic awansuje do LM, to ich cel zostanie spełniony. Raczej o nic więcej niż o trzecie miejsce walczyć nie będą.

0

Heh, na facebooku UEFY pisze że Legia wylosowała BATE

0

Niezły meczyk się szykuje

1

Ale Legia nie byłaby rozstawiona, więc na Maribor nie mogłaby trafić...

0

Swoją drogą Celtic nie pierwszy raz tak awansuje. Kiedyś podobna sytuacja była gdy grali ze Sionem, Szwajcarzy wygrali dwumecz, ale Celtic awansował do fazy grupowej LE, bo w Sionie wystąpiło kilku nieuprawnionych graczy.

0

Ale jakby nie patrząc, gdyby Vrdoljak wykorzystał choć jednego karnego, to Legia byłaby dalej :D

0

No co za pajace, po jakiego ciula wpuszczać niezgłoszonego zawodnika w 87. minucie, gdy wynik jest rozstrzygnięty!!! No ja tego nie ogarniam, ten kto za to odpowiada, powinien dostać kopa w dupę i wypad z klubu.

3

Bo mieli za sobą tylko jeden dzień treningów?

1

Jak się ma Rumaka, który 3-ci raz odpada w 3-ciej rundzie LE z amatorami to tak jest, choć z drugiej strony to z pustego i Salomon nie naleje.

2

"Agger, który jest gorszy od przecietnego chorwackiego stopera"
WTF?!

0

Dobrze, że ten błąd Bravo przytrafił się w meczu towarzyskim, aniżeli oficjalnym meczu. Nie ma co go skreślać po jednym błędzie. Co do porażki, to może trochę boli, bo Barcelona przeważała, a Napoli strzeliło tzw. bramkę z dupy, ale to przecież tylko sparing. Dobry mecz Rakiticia, podobała mi się jego waleczność i dobry przegląd pola, natomiast zastanawia mnie Deulofeu i czy ktoś kiedyś wyeliminuje u niego ten egoizm, bo to już naprawdę jest niesmaczne.

1

Radio Marca, te samo źródło które mówiło o transferach Boatenga i Higuaina do Barcy...

0

Strona nie wytrzymuje nawet podczas sparingów presezonu, brak słów. Natomiast co do gry, to też nic wielkiego się nie dało zauważyć, jednak nie ma co rozpaczać, to tylko sparing, a pewnie 2/3 będzie tu zaraz zwalniać trenera i przeżywać tą porażkę jakbyśmy właśnie przegrali finał Champions League.

2

Źle nie jest, coś tam się zazębia, ale oczywiście to nie jest jeszcze to. Pedro i Munir mnie osobiście rozczarował, natomiast Rakitić i Bravo ładnie
Może gra się rozkręci w drugiej połowie, jak to zazwyczaj miało miejsce we wcześniejszych spotkaniach.

2

Munir zapatrzył się w Pedritooo... :(

3

Znów zaczynasz spamować?

0

Ciekawe jak spisze się Bravo, przy takim rywalu powinien mieć sporo roboty. To dla niego chyba najlepsza szansa by przekonać Enrique. A składzik całkiem nieźle się prezentuje, nic tylko grać :)

0

Eurosport, odp. do seba2359

2

Chyba niestety nie. Ja musiałem się przyzwyczaić do ustawionego. Jest do wyboru klasyczne, alternatywne

0

Tak, jest do wyboru klawiatura, mysz+klawiatura...

0

SATKurier.pl, jak masz więcej stacji to możesz podać

0

Lista kanałów które pokażą ten mecz:
beIN Sports 11 EN (SD/HD)
beIN Sports 14 HD FR
beIN Sports 15 HD ES
beIN Sports 2 France (SD/HD)
Digi Sport 2 (HU) (SD/HD)
Digi Sport 2 (RO)
Sky Calcio 1 (SD/HD)
Sport TV 1 (SD/HD)

5

Za taki hajs to może być. Lepszy on aniżeli Mascherano na stoperze, bo pasuje tam jak wół do karety. Masche ma grać na DP i koniec.

2

Boateng, 25l.

0

Nie wierz wszystkim plotkom i podchodź do nich z dystansem (zwłaszcza jeśli źródłem jest Sport, Marca, MD itp.), będziesz zdrowszy :)

2

Maciej Wilusz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?