2

Przyszedł lepszy rywal i póki co obnaża wszystkie nasze słabości...

7

To fanboy Ter Stegena, jemu nic nie przepowiesz, pewnie zaczął kibicować Barcelonie, wraz z przyjściem Stegena

0

Ja tylko czekam aż ktoś wreszcie zrozumie, że Mascherano to nie jest stoper...

1

PSG ostatnio d*py nie urywa, ale żeby dziś odnieść zwycięstwo to trzeba zacisnąć zwieracze i walczyć. To mimo wszystko pierwszy poważny rywal w tym sezonie, więc powinno być ciekawie.

6

Mi brakuje Neymara

2

PSG jest w słabej formie, ale jestem pewien, że na mecz z Barcą się zmobilizują i tanio skóry nie sprzedadzą.

0

Trafna uwaga. Mathieu dość szybko wyprowadza piłkę z linii obronnej, no i w ogóle jest cholernie szybki, te powroty do obrony...

1

Pod względem straconych bramek, a w zasadzie ich braku.

0

Nie da się ukryć, 20 baniek za niego to jednak gruba przesada.

0

Mathieu świetne mecze (Bilbao,Granada) przeplata słabszymi (Villarreal,Levante). Pozostaje tylko wierzyć aby ustabilizował formę, bo dziś grał naprawdę zajebiście.

1

To był po prostu koncert w wykonaniu Barcelony.
To co grał Messi z Neymarem było fe-no-me-nal-ne
Mathieu czyścił co tylko mógł, był bezbłędny w tym spotkaniu.
Gra Alvesa wyglądała prawie jak za dawnych lat.
Aż strach pomyśleć co będzie się działo, jak do składu dojdzie Suarez.
Natomiast Munir nie może tego występu zaliczyć do udanych, nie wychodziło mu w tym meczu kompletnie nic.

We wtorek mecz z PSG i on powinien zweryfikować Lucho Team.

3

To mi się podoba :)...znów na 0 z tyłu i będzie prawdopodobnie goleada!
Neymar, Messi i Mathieu póki co najlepsi, Alves też dobry mecz, Munir chyba najgorzej, oby wszedł Sandro.

5

Nie ukrywam, że wolałbym aby w miejsce Munira wskoczył Sandro, który ostatnio ma lepszą formę, a nigdy nie zagrał od początku.

1

Real wcale nie gra jakiegoś wielkiego meczu,gdyby Villarreal było skuteczniejsze to kto wie, ale oni już do przerwy mają praktycznie wygrany mecz, tak samo było w poprzednich meczach, podczas gdy my musimy często męczyć się i strzelać gole pod koniec spotkania.
Generalnie nie ma się co spinać, musimy po prostu wygrać wszystkie mecze do Gran Derbi, a potem zobaczymy kto jest lepszy.

0

Rafał Wolski i Jagoda...

0

Niestety atmosfera na meczu Liverpoolu a Barcelony to niebo i ziemia....

2

Już za około godzinę, strona zostanie zaatakowana wskutek inwazji białych nieprzyjacieli z rm.pl wiadomo w jakim celu :)

0

Nie bójmy się średniaków, zwycięstwo w takim meczu to obowiązek i to niezależnie od tego jaką taktyką zagra przeciwnik.

0

Tu nie powinno być wątpliwości...Myślę, że piłkarze są coś winni kibicom za słabą grę w poprzednim meczu. Liczę na pewne i przekonujące zwycięstwo i kontynuuowanie passy bez straconej bramki. Takie mecze po prostu trzeba wygrywać jeśli ma się aspiracje do mistrza.

5

Trzeba było go gdzieś wypożyczyć, może w jakimś słabszym klubie zacząłby grać lepiej, odważniej i być może Barca by na nim zarobiła jakieś przyzwoite pieniądze, a tak będzie siedział na ławce, a gdy już będzie na boisku to będzie kaleczył nas swoją grą, bo dla mnie to absolutnie nie jest zawodnik kalibru na Barcelonę...

0

Nie wiem co mam o tym myśleć... Mnie ten piłkarz kompletnie nie przekonuje...

7

Bardzo chciałbym zobaczyć Vermaelena w sobotnim meczu.

0

O samym meczu można powiedzieć, że się odbył...
Mówi się, że drużynę buduje się od obrony. Widzę, że Enrique wyznaje tę zasadę, bo to właśnie obrona zanotowała największy progres w porównaniu z ub. sezonem.
Wierzę, że przyjdzie z czasem i równie dobra gra w ataku, bo ten był we wczorajszym meczu niemrawy.
Ogólnie to nie ma co panikować, przyszedł pierwszy bardzo przeciętny mecz w naszym wykonaniu, ale nadal mamy duży zapas punktowy i jestem pewien, że w następnym meczu odkujemy się z Granadą :)

0

To jest niestety mecz o którym trzeba jak najszybciej zapomnieć.... Tak jak myślałem, że Malaga będzie dużo cięższym rywalem, niż Levante i tak się stało. Znowu czyste konto, ale co z tego skoro stracone są punkty? Wolałbym stracić gola i wygrać. Gra w ataku była jednak naprawdę kiepska

0

Piach, panowie, piach...

0

Ja myślę, że będzie w tym sezonie:
Bravo-liga, Ter Stegen-CdR, Champions League

1

Super skład :)
Szczególnie podjarany jestem debiutem Douglasa, jestem bardzo ciekaw jak ten zawodnik wystąpi. No i Bartra w końcu dostaję szansę.

0

Tyle to my wszyscy wiemy, ale już od ponad 40 minut powinien być news ze składami na stronie.

2

Halo, redakcjo!
Jesteście?

0

Spokojnie, niech Alen na dobre się zaaklimatyzuje, bez pośpiechu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?