dziabongFCB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
ZDolny Śląsk
13 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak, ale skład Realu został podany już z kilka razy.
3
No ładnie to wygląda. Tak wygrywają wszystkie mecze po 1-0 ale zdobywają te punkty co najważniejsze.
2
Pique ostatnio zdecydowanie bliżej do celebryty, a nie piłkarza Barcelony. Na Gran Derbi powinien grzać ławę, Bartra na pewno gorzej od niego nie zagra. Gość po prostu nie wie co się dzieje na boisku, popełnia takie błędy, że głowa mała, jakby cały czas myślał o Shakirze.
4
Mascherano pięknie. Szkoda, tylko że w El Clasico pewnie i tak wystąpi Busquets, bo czy się stoi czy się leży, Busquetsowi w pierwszym składzie miejsce się należy :/
0
Ładnie, szybko wypracowana przewaga i można spokojnie kontrolować mecz.
0
Ten duet jest w tym sezonie po prostu niesamowity.
1
Montoya wystąpił w JEDNYM meczu w tym sezonie. I wystąpił całkiem dobrze, a potem Enrique jakby o nim zapomniał. Alves może i nie gra źle w tym sezonie, ale dla mnie to niezrozumiałe.
2
Niestety, fakty są takie, że Montoya zagra w tym sezonie, max. kilka meczów i nie zdziwię się jak w końcu nie wytrzyma i poprosi o transfer, a wtedy będzie nieciekawie.
10
Bardzo mnie cieszy, że Lucho w końcu przejrzał na oczy i wystawia Mascherano na jego prawdziwej pozycji.
1
Haha, jeszcze będzie tak, że na następny sezon zostaniemy jedynie z Douglasem.
0
Dziękuję.
0
http://www.fcbarca.com/59327-adriano-nie-zagra-z-ajaksem.html?utm_source=mainNewsOther&utm_medium=mainNews&utm_campaign=mainpage
1
Mam swoje metody :)
0
Jeśli Barca nie chce sobie bardzo skomplikować sytuacji w grupie, to po prostu nie ma dziś innej opcji jak zwycięstwo.
3
A swoją drogą to ciekawe czy Milik dostanie szansę, moim zdaniem zasłużył na to.
0
Nie ukrywam, że chciałbym aby dziś wystąpił Sandro. Gość, nigdy nie dostał szansy od pierwszej minuty, a w ostatnim czasie daje drużynie więcej niż Munir.
0
Gra Pique w tym meczu to kryminal i ja bym sie powaznie zastanawial nad jego wystawieniem w El Clasico, natomiast ten mecz utwierdzil mnie w przekonaniu, ze pierwszym wyborem na DP obecnie jest Mascherano! Najwazniejsze, jest jednak to, ze do meczu z Realem przystapimy w roli lidera i to Real bedzie pod presja.
9
Nie ma chyba nic bardziej wkurzającego od wrzutek Alvesa.
1
Słabo to na razie wygląda, a przecież gramy tylko z Eibarem...
4
Pedro i Sergi Roberto, czyli hejty czas zacząć :D
0
Ja na waszej stronie przesiaduję jedynie w celu, by dowiedzieć się co się dzieje u rywala, tyle, a za innych się nie wypowiadam.
1
Nikt tego nie mówi, tylko piszę, że gra Ronaldo w tym sezonie nie jest wcale taka wspaniała, a z drugiej strony to zabawną sprawą jest siedzenie na stronie Barcy podczas meczu swojej ulubionej drużyny i patrzenie, czy czasem ktoś coś złego na Real nie napisał :)
7
Odejmijmy od tego karne i już tak różowo nie jest.
0
Ten karny do wybronienia był.
0
Wy się jeszcze nie cieszcie, że Masche zagra, bo Sport zaraz napisze że na DM zagra sam Lucho, a co :)
0
Tym razem jednak wyjątek od reguły, Busi niepowołany.
0
Wystawianie Rafinhi na skrzydle, to marnowanie jego potencjału.
0
Haha, Valdes. Widzę, że żarty trzymają się Sportu.
0
A co w Twoim poście było ironicznego, bo ja może jestem głupi, ale nic takiego nie dostrzegam.
0
Nie wiem co robi wśród tej trójki Vela... Owszem, to solidny piłkarz, ale umówmy się-w poprzednim sezonie niczego wielkiego nie pokazał.
No, ale Messi już i tak nawygrywał się tych nagród, teraz ważne, aby cieszył nas swoją grą w tym sezonie.