1

Ano tak, to prawda, ale w tym samym meczu Messi strzelił też jedną z najpiękniejszych bramek sezonu. Nie miałbym nic przeciwko temu by to powtórzył :)

1

Messi to magik i tyle. Możemy tylko się cieszyć, że mamy przyjemność podziwiać takiego piłkarza. On ten rekord wyśrubuje do niewiarygodnych rozmiarów, wszak ma dopiero 27 lat i przed nim jeszcze wieele sezonów gry co jest niesamowite.

0

No to chyba awansu można być już pewnym. Ale gra nadal jest przeciętna. Ja czekam na mecze z lepszymi rywalami, bo widzę, że tu znowu jest wychwalanie wszystkich pod niebiosa.

0

Pedro w minutę zrobił więcej niż Suarez przez 75 minut.

0

Wszedł Pedritooo i od razu!

6

Nie gramy niczego wielkiego, szczerze powiedziawszy, a bramka którą strzeliliśmy to duży fart.

1

To co mnie denerwuje to te włażenie na siłę z piłką do bramki. Zamiast sypnąć petardę zza szesnastki.

17

Wystawianie Busquetsa to sabotaż i tyle w tym temacie.

0

Przegrali z Realem, przegrali z Celtą i dalej jest to samo, więc na to bym nie liczył.

1

To co cieszy, to że Bartra w pierwszym, a "Pokerzysta" grzeje ławę, natomiast reszta, bez zmian.
Najlepszy DM świata na stoperze. A Busquets z żenującą formą ma dalej miejsce w podstawowym składzie. Nie wspomnę już o marnowaniu potencjału świetnych napastników, upychając ich na skrzydle.
#This Is Barcelona.

4

BARCA PO 10 KOLEJKACH:

Sezon: 2012/2013
Punkty: 28
Bilans meczów: 9-1-0
Bilans bramek: 32-12 (+20)
Miejsce po 10 kolejkach: 1
Miejsce na koniec sezonu: 1

Sezon 2013/2014
Punkty: 28
Bilans meczów: 9-1-0
Bilans bramek: 30-7 (+23)
Miejsce po 10 kolejkach: 1
Miejsce na koniec sezonu: 2

Sezon 2014/2015
Punkty: 22
Bilans meczów: 7-1-2
Bilans bramek: 23-4 (+19)
Miejsce po 10 kolejkach: 3/4 (w zależności od wyniku meczu Villarreal-Valencia)
Miejsce na koniec sezonu: ?

Wniosek jest prosty- Enrique zaczął sezon dużo gorzej od Tito i Martino.

1

Czyli oznacza to ciąg dalszy występów Mascherano na stoperze, a co za tym idzie-oglądanie "Mr Chusteczki" na DM w pierwszym składzie

2

Ja rozumiem, że Suárez nie grał przez 4 miesiące, ale napastnik kosztujący 81 baniek, taką sytuację po dośrodkowaniu Pedrito (nieoczekiwanie niezła zmiana) powinien wykorzystywać z zamkniętymi oczami. Do tego miotał się po tym boisku, wyglądało to czasami jakby piłka mu przeszkadzała.

4

Jak tak dalej pójdzie to zostaną nam tylko wspomnienia. Barca z sezonu na sezon jest coraz słabsza i tylko tzw. fanatycy z klapkami na oczach tego nie widzą.
Miała być rewolucja, a jest jeszcze większy krok do tyłu. Zatrudniliśmy niestety marnego trenera, który będzie prawdopodobnie kolejną marionetką zarządu, ma błahe pojęcie o taktyce, wystawia nazwiska i powiela błędy swoich poprzedników. Okienko transferowe jak się okazało w trakcie sezonu, zostało koncertowo zepsute przez zarząd. Nie mamy ławki rezerwowych. Nasza pomoc jest fatalna. Na prawej obronie zostanie nam prawdopodobnie Douglas, a na środku mamy Mathieu, który na najwyższym poziomie pogra z jeszcze dwa sezony i szklankę Vermaelena, który jak rozegra z 5 meczów w tym sezonie to będzie cud, miód i orzeszki. A teraz czeka nas zakaz transferowy i nadzieja, że jakoś to będzie...

8

Za Martino bardzo słabo zaczęliśmy grać na wiosnę.
Za Enrique-w listopadzie
Przy czym Enrique dostał więcej czasu i pieniędzy na zbudowanie drużyny...

46

Wstyd, że taka osoba jak Busquets nosi nr "5" na koszulce

1

Trzeba się łudzić, że ten mecz wywoła wstrząs w drużynie.
Ale pewnie w następnym meczu znów zobaczymy Masche na ŚO i Pusiego w pierwszym skladzie

7

BRAWO DLA CELTY!!! Zasłużyli sobie na to.
Barca z TOP-owego zespołu stała się zwykłą solidną drużyną.

7

To co gramy to jest ŻENADA. Na nic poważnego nie liczę w tym sezonie.
Nie z tym trenerem i nie z tym składem...

10

UWAGA: Pomoc FC Barcelony pilnie poszukiwana!

4

I gdzie jest to niby wyciąganie wniosków przez Enrique? Zawiodłem się na LE. Jak tak dalej pójdzie, to będziemy się modlić by było jak za Martino.

0

Nasza ławka rezerwowych wprost straszy :)

7

Standard... Mascherano na stoperze, święta krowa Busquets w pierwszym składzie. A Bartra siedzi na ławie.
Trener z jajami. Dobre sobie...

7

Kompletnie nie rozumiem o co ci chodzi, masz ból d*py że Ronaldo ma asystę? Wszędzie są takie same zasady.

0

Haha,Ligue 1 jest dużo gorsza od La Liga.

0

Chciałbym w to uwierzyć...

1

Dobrze, że celebryta odpoczywa.

0

No jasne...
Po co Mascherano-prawdopodobnie najlepszy DP świata ma grać na swojej pozycji, jak można go wystawić na ŚO?
Po co Suarez-prawdopodobnie najlepsza "9" świata, ma grać na środku, jak można go wystawić na skrzydle?
Enrique to geniusz taktyczny.

3

Z Gerrardem się w kwestii Suareza absolutnie zgadzam, natomiast Premier League nie jest najlepszą ligą świata. Co najwyżej najciekawszą lub najbardziej wyrównaną. W europejskich pucharach widać było siłę angielskich drużyn.

7

Mi się nastroje odbudują dopiero gdy w końcu wygramy z kimś poważnym i gdy zobaczę wyraźne postępy w grze a w pierwszym składzie nie będą grać nazwiska jak ma to miejsce dotychczas. Bić przeciętne drużyny nie jest trudno, a PSG i Real obnażyły wszystkie nasze słabości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?