0

Cóż, remisujemy z mistrzami świata, teraz tylko to dowieźć i będzie pięknie :)

0

Dobra decyzja, niech na razie poznaje barceloński styl.

45

A na ich szalikach herb Realu, wszystko już jasne :)

20

Najbardziej ucieszy mnie jak Bravo nie pusci gola na Santiago Bernabeu.

4

A gdzie jest sędzia, czyli czołowy asystent Ronaldo w tym sezonie?

16

Niezrozumiałe jest dla mnie to, że Busquets jakby nie zagrał i jakiej by nie miał formy to ma zapewnione miejsce w pierwszym składzie. Nie ma wątpliwości, że jest nietykalny bo jest wychowankiem.

Nie wiem co musi zrobić Mascherano by w końcu dostać szansę na DM...

2

Pisałem przed sezonem, że to powinien być przełomowy sezon dla Neymara. No i póki co strzela jak na zawołanie, ale jest jeszcze wiele elementów, które musi poprawić.

5

Dokładnie. Grać powinien bramkarz w lepszej formie, a takie rotacje są bezsensownym pomysłem.Jedynymi rozgrywkami, w których w takie coś można się bawić jest Puchar Króla.

18

Najgorsza jest ta przerwa reprezentacyjna...Oby tylko nikt nie doznał kontuzji.

0

Gra była w tym meczu naprawdę słabiutka. Tak, niby najważniejsze są 3 pkt, ale mamy prawo oczekiwać od Barcy czegoś więcej.
Linia pomocy jest najgorsza formacją w zespole i to już od dłuższego czasu
Barca strzeliła 2 gole, ale na dobrą sprawę powinna strzelić przynajmniej trzy razy tyle.
Rayo autobusu nie postawiło i grało przez prawie pół meczu w dziesiątkę... Ten mecz na pewno nie napawał optymizmem.

3

Messi dzisiaj nie chce pobić rekordu, bo czeka z tym specjalnie na Gran Derbi

9

Za takie coś Munir powinien odpocząć w następnym meczu.
Myślałem, że to Deulofeu jest mega egoistą.

1

Czemu nie podał Neymarowi?!

1

Dwie brameczki w krótkim czasie, bardzo dobrze, teraz można spokojnie kontrolować mecz do końca.

1

Nie wiem jak można cieszyć się z tej wiadomości...
Alves już dawno powinien odejść, jego gra jest z sezonu na sezon coraz gorsza. Jeżeli przedłuży kontrakt to chyba tylko za zasługi.
I zasadnicze pytanie: Po co w takim razie był transfer Douglasa?

2

Dopóki w klubie będzie Alves, dopóty Montoya nie będzie miał szans na grę i taka jest smutna prawda.

1

Bardzo cenię Rayo. Mało jest już takich drużyn, które grają ofensywnie niezależnie z jakim rywalem zagrają. Ale z silniejszymi zespołami muszą płacić za to wysoką cenę, Barcelona powinna ich wypunktować i będzie goleada.

0

A tymczasem Alexis strzela bramkę

6

Powoli tracę szacunek do Ronaldo...Jak można tak symulować? To wygląda jakby miał abonament na karne w każdym meczu

0

Jaki kabaret XD

0

Wiedziałem że dadzą karnego "skszydłowemu"

0

Hahaha, dawać Ludożercy :D

0

Tak myślę, Ronaldo jest starszy od Messiego i to Messi powinien wyśrubować ten rekord do granic niebotycznych, ale ciekawi mnie kto pierwszy przegoni Raula :)

0

Normalnie by mnie to nie obchodziło, gdyby nie to że chodzi tu o klasyfikację strzelców wszechczasów LM.

0

Ciekawe co zrobi dziś Ronaldo z prawdziwym potentatem z Bułgarii :)
Ja myślę, że rekord jest niezagrożony, no chyba że z pomocą przyjdzie pan z gwizdkiem.

0

Pozostaje czekać na Suareza, bo niestety z Pedro to gramy ostatnio praktycznie w dziesięciu a Munir i Sandro to chyba jeszcze nie jest ten poziom...

0

Pod koniec meczu Barca znów zaczęła nudnie, wolno i bezproduktywnie klepać pod bramką PSG, jednak gra nie wyglądała tak źle. Nikt nie mówił że w Parku Książąt będzie łatwo i przyjemnie. Nie ma co robić wielkiego halo, porażka musiała się w końcu zdarzyć a PSG to nie podwórkowa drużna. Mecz do analizy Enrique, trzeba w przyszłości te błędy wyeliminować. Moim zdaniem błędem było wystawienie na mecz z PSG Mascherano na stoperze, który ma 170 cm w kapeluszu(nie obrażając Masche) i nieogranego ter Stegena.

0

Ten mecz pokazał, że jest jeszcze wiele do poprawienia :/

1

Jak dla mnie to idiotyzmem są takie rotacje w bramce. Grać powinien bramkarz w lepszej formie i tyle, a tak gra w takim ważnym meczu nieograny ter Stegen i zbieramy tego owoce.

0

Mecz dla oka świetny, teraz tylko walczyć do końca, nawet punkt będzie dobry!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?