dziabongFCB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
ZDolny Śląsk
13 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Już wolę aby nasza młodzież się ogrywała.
5
I po co już te bezsensowne hejty na Pedro? Jakby nie było to dalej jest naszym zawodnikiem i powinniśmy go wspierać.
A Eibar to idealny rywal, by dać szansę zmiennikom, bo w końcu czeka nas wiele ważnych meczów w najbliższym czasie.
0
Czyli na dobrą sprawę prawdziwy finał będzie prawdopodobnie... w ćwierćfinale.
1
Messi jest po prostu wyjątkowy, nie da się opisać tego co wyczynia. Wszystko mu przychodzi z taką łatwością, że aż niewiarygodne. Nie ma i prawdopodobnie nie będzie lepszego piłkarza, niż Leo.
Wystarczy zobaczyć wypowiedzi innych, wiele znanych osób uważa Messiego za najlepszego piłkarza świata. A Ronaldo? Chyba tylko jego koledzy z zespołu i zaślepieni kibice Realu. On zawsze będzie po prostu tym drugim.
0
Szczerze mowiac to nie znam go, ale moze to i lepiej? Mysle, ze gorzej od Mallenco sedziowac nie bedzie, a troche glupio bedzie jak to sedzia bedzie glowna postacia tego meczu i zepsuje widowisko.
0
Osiagniecie tym wieksze, ze Suarez pauzowal na poczatku sezonu przez bana i nie strzelal karnych. Bardzo sie z tego ciesze, ze mamy takiego superstrzelca w Barcelonie i pozostaje miec nadzieje, ze tu nie zatraci swoich walorow.
0
To jest chyba jakiś żart...
Czym sobie Busquets zasłużył by być do tej nagrody nominowanym bo ja żadnych racjonalnych ani sensownych argumentów nie widzę.
5
Żałowałem sprzedaży Thiago, ale patrząc na to co się teraz dzieje, to można powiedzieć, że zrobiliśmy dobry interes, bo zarobiliśmy na nim niezłą sumkę a on przeistoczył się w szklankę.
0
Podobno Polacy. Zaproponowali mu litr czystej.
0
A nie "wschodząca"?
2
Racja, trochę to spaliłem.
1
Ciekawostka: Sędzią dzisiejszego meczu Polaków ze Szkocją, będzie dobrze nam znany Undiano Mallenco.
3
Śmieszy mnie narzekanie że Neymar strzela tylko w meczach towarzyskich. Tak, to prawda, że większość goli strzelił w meczach towarzyskich, ale to naturalne, bo Brazylia była gospodarzem MŚ i przez długi okres czasu grali tylko w takich meczach.
Zresztą, 40 goli w 58 meczach to imponujące statystyki, zwłaszcza, że osiągnał to w wieku 22 lat. Dla porównania Cristiano Ronaldo, strzelił 50 bramek w 114 meczach, a swoją 40.bramkę zdobył gdy miał 28 lat. Chodzi mi oczywiście o statystyki reprezentacyjne. Dobra, nie musicie mnie już uprzedzać. Jest "skszydłowym".
1
To specjalizacja Ramosa :)
5
Twarze lepsze w PES'ie, co nie zmienia faktu, że w FIFIE jest lepsza grywalność, czyli główny punkt którym kierujemy się podczas wyboru gry.
0
W Hiszpanii?
0
Suarez powinien zagrać od pierwszej minuty w GD. Gość na pewno się nie spali, da nam cenne doświadczenie i pewnie nie będzie musiał mieć dziesięciu sytuacji by strzelić gola, o czym nie można powiedzieć o Munirze czy Sandro. A Pedro...No sami wiecie...
0
Jeśli to prawda to i tak nikt trzeźwy mu takiej pensji nie da bo to jest po prostu chore, zwłaszcza, że Alves ma już swoje lata i z roku na rok gra coraz gorzej. Teraz tylko równia pochyła i emeryturka u Arabów lub w Ameryce...
0
Piszczek jest niewiele młodszy od Alvesa, zresztą nie ma o czym mówić. Mamy bana transferowego i możemy sobie pogdybać.
3
W takich dniach jestem dumny, że jestem Polakiem. Pewnie jeszcze niekażdy jest świadomy co dziś się stało.
11
Jeszcze nigdy nie czułem się tak szczęśliwy po meczu naszych Orłów
0
O to że niektórzy tu mówią, że mieliśmy farta i zwycięstwo zawdzięczamy nieskuteczności Niemców
0
Nikt nie będzie pamiętał w jakim stylu Polska wygrała. Wynik poszedł w świat.
3
Nie ma Szpaka i od razu widać efekty :D
0
KOOONIEC!
WYGRALIŚMY Z MISTRZAMI ŚWIATA, WYGRALIŚMY PIERWSZY RAZ Z NIEMCAMI W HISTORII!
0
Wojtek jest dziś niesamowity
0
Idź już dziecko spać ...
0
Szczęsny jak na razie MOTM
0
Milik!!! Haha nie wierze
0
Jakim 2 i 3 składem, co ty pieprzysz? Poza tym Niemcy to Niemcy-mistrz świata