dziabongFCB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
ZDolny Śląsk
13 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szacunek-to się ceni.
0
Cieszmy się i radujmy, że możemy żyć w erze takiego piłkarza
1
Taką Barcę to można oglądać. A Messi...Tu chyba nic dodawać nie trzeba, bo powiedziano o nim dosłownie wszystko
0
Brawo! Tak się tworzy historię!
0
Sevilla to jest jednak niezła- 0 celnych strzałów na bramkę a i tak strzeliła gola :)
0
Tego to się nie spodziewałem. Genialny mecz Messiego, genialny wieczór...
0
Jedyna nadzieja w tym, że nasze trio coś zrobi.
2
Mecz z Sevillą wygrać trzeba,
by nie stracić punktów do lidera
Kibicujmy dziś Blaugranie,
niech Sevilla zbierze lanie.
0
Od zadań ofensywnych to w Sevilli są Banega czy Denis Suarez, a Krychowiaka powinno się głównie rozliczać z gry defensywnej. A skoro dziennikarze tak o nim mówią to znaczy, że coś w tym jest.
0
DP to przede wszystkim ma dawać dużo z tyłu. Zobacz sobie opinie o nim.
0
Ale ten komentarz do chyba nie do mnie?
7
Krychowiak jest jednym z najlepszych DM w La Lidze a gra Busquetsa woła o pomstę do nieba.
0
W chwili gdy podano listę powołanych to stało się jasne, że taki skład zobaczymy.
2
Trochę się dziwnie ogląda ten mecz, czuję się jakbym oglądał trzecią ligę :)
0
LE z każdym kolejnym meczem udowadnia coraz bardziej, że jest beznadziejnym trenerem i wytrąca argumenty na jego obronę. Jak można wytłumaczyć brak Mascherano na taki mecz? A w obronie znowu będzie nowa para. To jak oni mają się kuźwa zgrać ze sobą? I standard za kadencji Enrique czyli miękka faja Busquets w pierwszym składzie i Montoya na trybunach...
1
Szczerze? Strata punktów w tym meczu mnie zupełnie nie zdziwi.
14
Nie oszukujmy się, najlepsza wersja Pique, Pedro, Alvesa, Busquetsa, Xaviego, Iniesty i Messiego, czyli głównych elementów maszyny Guardioli, już raczej nie powróci, a teraz czeka nas prawdopodobnie posucha bo na co można liczyć mając tak nieudolny zarząd, który rozbija klub i trenera-komedianta, który swoimi decyzjami doprowadza do szału?
0
Ciekawe, jak wtedy potoczyłaby się kariera Leo.
0
Czy to się dzieje naprawdę? :)
Ale dobrze, że wraca, w formie to bardzo dobry stoper a my potrzebujemy konkurencji no i trzeba się łudzić, że może w końcu Mascherano zostanie przesunięty tam gdzie powinien być.
21
Nie widzę, żadnego argumentu by to zrobić. Gość jest na boisku zupełnie bezproduktywny i ja nigdy nie widziałem w nim klasowego piłkarza.
0
Myślę, że koledze chodzi o online.
0
Mi tam się zawsze zdawało, że elita to 1 liga :>
0
Nie tylko na Pepa, a zresztą to czyim trenerem był Pep? Tajlandii?
3
Tak. Jako tłumacz. A czy pamiętałeś może co się działo gdy prowadził Real? Jak opluwał Barcę i śmiał się prosto w twarz? Zatrudnienie go to byłoby złamanie wszelkich wartości. Takich rzeczy się nie zapomina.
6
Trzeba być naprawdę dzieckiem sukcesu by chcieć w Barcelonie Mou.
5
Żarty żartami, ale to nie byłby głupi pomysł. Xavi zna Barcę jak mało kto, a taktykę też pewnie ma znakomicie opanowaną. To człowiek, który z niejednego pieca jadł chleb i z wieloma wielkimi osobowościami piłkarskimi miał przyjemność pracować.
0
Owszem, Neymar jest świetny, ale od Leo lepszy nie będzie na pewno. Nie ma tego czegoś by dorównać Messiemu.
7
Dla jego dobra niech odejdzie. Tu sobie nie pogra bo "trener z jajami" ma go głęboko w dupie o czym świadczy, że jest dopiero 4-ty w kolejce do gry a przed nim jest m.in no-name z Brazylii i LO.
0
Niestety to prawda i pozostaje czekać cierpliwie na wybory :)
0
Pewnie o to, że mając na uwadze jaki chaos jest w Barcelonie to niczego nie można być pewnym.