dziabongFCB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
ZDolny Śląsk
13 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba najlepszy możliwy skład na daną chwilę.
0
Nie lekceważę, wiem że pewnie postawią autobus i będzie ciężko ale po prostu ich nie lubię.
0
Sprawa jest prosta-trzeba przejść przez ten mecz bez kontuzji i wygrać z tymi pionkami.
16
Ronaldo to wielki piłkarz, ale też symulant, narcyz i arogant. Dlatego Messi jest bardziej lubiany.
0
Daruj sobie już te twoje pseudo-śmieszne komentarze.
3
Ale trzeba przyznać, że strzela w tym sezonie niewiarygodnie dużo goli i pewnie pęknie rekord.
4
Nie wiem po co zacząłem ten mecz oglądać i się denerwować. Wiadomo było że Mallenco sypnie karnego z dupy dla Realu
0
Dlatego nigdy go nie polubię. Żenada jak taki chłop pada jak rażony piorunem po lekkim dotknięciu rywala.
0
Hahaha, wiedzialem...
4
Oni są siebie warci. Ten cały Douglas to wygląda mi na jakiś kolejny wałek. Ja w ogóle nie wierzę jak można jakiegoś brazylijskiego randoma cenić wyżej, niż Montoyę, który miał być naszym podstawowym obrońcą.
3
Ale ten Enrique pieprzy... "Douglas dorównywał reszcie drużyny"-to jakiś żart? Kręcili nim jak chcieli gracze trzecioligowca, a po jego genialnym wybiciu omal nie padła bramka dla rywala. Z tym tłumaczeniem dlaczego Montoya nie gra to też ciągnie na wymioty, coś w stylu: Jesteś świetny, ale mam cię w dupie.
0
Ciekawe kiedy w Arsenalu zrozumieją, że czas na zmiany na ławce trenerskiej.
2
Litości, Bartra pasuje na prawą obronę tak jak wół do karety. Przede wszystkim jest za wolny jak na bocznego obrońcę-jego umiejętności sprinterskie zostały pokazane w meczu z Realem czy chociażby Almerią. Nam potrzeba by było zawodnika, który zapieprzałby w te i nazad jak mały samochodik. Jednak zarząd koncertowo zepsuł robotę w letnim okienku, kupując tylko no-name'a Douglasa, wiedząc o banie. Natomiast miejsce Bartry to środek obrony, zwłaszcza że nadmiaru bogactwa tam wcale nie mamy.
6
Miły gest Pedro. Można z tego wywnioskować, że zawodnicy bardziej stoją w tej sytuacji za zawodnikiem, niż za Enrique i oby nie doszło do jakichś konfliktów, bo w Romie takie rzeczy były za kadencji LE.
10
Jak dla mnie to od początku ten transfer wyglądał na jakiś kolejny wałek naszego zarządu i wyrównanie rachunków z ojcem Neymara, czy kij wie z kim. Wiadomo było, że cudów nie będzie, skoro gość był wyśmiewany nawet w lidze brazylijskiej. To nie jego wina, że mamy taki durny zarząd, który zawodnk nie skorzystałby z takiej okazji jak gra w Barcelonie. On pewnie jeszcze sam w to nie wierzy, bo to zwykły, przeciętny grajek.
0
Szkoda Montoyi, nie wierzę, że jest tak słaby, aby nie dostawać w ogóle szans. Niech pokaże swoją wartość w innym klubie, bo tu Lucho go całkowicie skreślił. Ja w Douglasie, żadnego przyszłego czołowego bocznego obrońcy nie widzę. Ma już 24 lata, więc lepiej się grać już raczej nie nauczy, a to że nawet w słabej lidze brazylijskiej nie był wyróżniającą się postacią daje do myślenia.
2
No więc, Pedrito-prowadź do zwycięstwa chociaż raz jedyny w sezonie.
0
Nie ma co się łudzić, czas Montoyi w Barcelonie jest już policzony. Skoro Lucho twierdzi, źe Douglas jest od niego lepszy to niech to dziś udowodni!
0
Szkoda, że nie ma Sandro.
0
Różnią się tym jeśli się nie mylę, że dostajesz dodatkowe paczki w FUT i jakieś dodatki w katalogu.
2
Cyrk i tyle. Najgorszą rzeczą w lidze hiszpańskiej jest właśnie beznadziejne sędziowanie i idiotyczne decyzje.
0
Może dziś dowiemy się chociaż trochę, kto to .... jest Douglas.
0
Ten mecz to po prostu dobra okazja do sprawdzenia zamienników i nie widzę innej możliwości, niż pewne zwycięstwo.
0
Szczerze? Beznadzieja, mam nadzieję, że to jest jakiś żart.
1
Wiadomo bylo , ze taka bedzie trojka, tak samo jak wiadomo, ze wygra Ronaldo.
3
Ale Busquets wczesniej nastrzelal troche bramek, natomiast Masche dotychczas w Barcelonie nie strzelił gola, choć gra już bardzo długo :)
3
Predzej Mascherano strzeli gola, niz Montoya zagra.
0
A co do ZP, to pierwsza trojka powinna byc taka, kolejnosc dowolna: Messi, Ronaldo, Neuer.
0
Alves gra slabo, ale i tak gral bedzie, bo nie ma powaznej konkurencji, co jest smieszne w takim klubie. Teraz go zabraknie w meczu z PSG i jestesmy w czarnej du**e. Bo wystawienie w tym meczu Montoyi, ktorego trener olewa na kazdym kroku i sam nie pamieta kiedy ostatnio zagral, Douglasa czyli pilkarza znikad, czy Adriano, który forma tez nie blyszczy, a jest predzej zmiennikiem Alby -moze okazac sie strzalem w stope. Az strach pomyslec, co bedzie w nastepnym sezonie, gdy Alves odejdzie.
0
Nie powinniśmy mieć w tych meczach żadnych trudności.