dziabongFCB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
ZDolny Śląsk
13 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Rezerwowym to można było dać szansę w tym całym "Superpucharze" Katalonii. To jest liga i tu nie wolno sobie pozwolić na kolejną wpadkę.
Ale zgadzam się, że nasza ławka rezerwowych jest słaba i trudno tam szukać piłkarza, który może zrobić różnicę.
0
Martino miał dobry plan na ten zespół, ale nagle mediom się nie podobało, bo nie było 80% posiadania piłki co mecz i monotonnego klepania. Gdyby jeszcze dali mu tyle pieniędzy i czasu jak Enrique, to mogłoby być całkiem inaczej.
0
Myślę, że chłopakowi zrobiono krzywdę, strzelał gole z ogórkami, dostał powołanie do kadry Hiszpanii, żeby czasem go Maroko nie zabrało i zrobiono z niego mega cracka, a widać, że to jeszcze nie ten poziom i gościowi brakuje umiejętności. Mnie osobiście dużo bardziej obecnie przekonuje Sandro. Jest silniejszy fizycznie i przede wszystkim skuteczny. Ale na własne życzenie Enrique sprawił, że na ławce jeśli chodzi o atak-mamy Barcę B i Pedro, którego grę w ostatnim czasie trzeba pozostawić bez komentarza.
4
Nie rozumiem tego jak traktowany jest Montoya. W końcu nie wytrzyma i nie odejdzie, bo ile można to znosić!
I wtedy kto w przyszłym sezonie na PO? Otóż mega crack-Douglas i budzimy się z ręką w nocniku.
Lucho coraz bardziej irytuje swoimi niezrozumiałymi decyzjami. Miało nie być świętych krów, trener z jajami, sralala, a tymczasem nadal grają nazwiska, a wyniki przestały go bronić.
8
Montoya nawet w takim meczu nie gra? Hahaha. Toż to cyrk w najczystszej postaci. Martin, uciekaj stąd jak najdalej!
0
To odmieniło moje życie.
2
Chyba właśnie jedynie występ Suareza jest plusem tego meczu. Nie rozumiem po co na siłę serwujemy sobie kolejną dawkę meczów mimo, że ten sezon będzie i tak bardzo wyczerpujący i długi.
0
Nie wiem szczerze mówiąc po kiego wała ten mecz będzie rozgrywany.
1
Ta nagroda z roku na rok ma dla mnie coraz mniejsze znaczenie odkąd przejęła ją FIFA.
10
MD niech już skończy płakać, bo szuka przyczyn porażki wszędzie tylko nie w fatalnej taktyce obranej przez Enrique.
1
Ja się absolutnie nie łudzę, że nam zniosą ten zakaz. Niekompetentny zarząd zrobił wałek to trzeba to odcierpieć. Enrique musi zrobić sklecić dobrą drużynę z tego co ma, zresztą narzekać nie może skoro dostał na transfery prawie 200 milionów euro.
0
Pewnie jak w najbliższym czasie rozbijemy ogórków z budżetem na poziomie rocznej pensji Messiego, to znów znacznie się ogólny entuzjazm i wychwalanie Enrique pod niebiosa. Ten mecz daje wieeele do myślenia. Fakty są takie , że graliśmy do tej pory, z dwoma silnymi drużynami i obie drużyny obnażył wszystkie nasze słabości. Np. to że nasze defensywa, wcale nie jest zaporą nie do przejścia i, że mamy słabiutką ławkę, o czym świadczy wpuszczenie Pedro czy Roberto w chwili gdy trzeba gonić wynik.
Ja daję Enrique czas, bo wiadomo, że nikt nie mówił, że od początku będzie pięknie i przyjemnie, ale czy drużyna robi postępy to się przekonany w starciach z poważnymi rywalami,bo prawda jest taka, że na razie Lucho oblał dwa sprawdziany.
0
Nasza pomoc to jednym słowem-dramat, aż ciężko mi w to teraz uwierzyć, bo przecież niedawno była najlepsza na świecie. Dalej liczymy, że nagle Iniesta i Xavi zaczną grać jak za ery Guardioli, ale tak nie będzie...Ich naturalni następcy czyli Thiago i Fabregas już grają gdzie indziej, a jak trzeba gonić wynik, to pierwszym rezerwowym jest Sergi Roberto i wtedy nie wiem czy się śmiać a może płakać. Natomiast gra Rakiticia to jest na razie porażka, jego kluczowe podania,bo o asystach już nie wspominam, można policzyć na palcach jednej ręki. Pozostaje nam liczyć, na geniusz Messiego i tyle, który wczoraj mnie osobiście rozczarował,jak zresztą praktycznie wszyscy, no może prócz Suáreza, który nie grał przez 4 miesiące, a był chyba najlepszym zawodnikiem w Barcelonie.
5
Jak Suarez bedzie gral na skrzydle, to ja je***. Kazdy wie ze tam straci z polowe swojej pozytecznosci.
1
Jezeli najwiekszym pozytywem w Barcelonie jest czlowiek, ktory w powaznym meczu nie gral przez 4 miesiace, to wiedz ze jest zle...Kubel zimnej wody na glowy pilkarzy i kibicow.
Wczesniej Enrique bronily wyniki, ale teraz ponosimy konsekwencje jego niezrozumialych decyzji. Mascherano na srodku obrony to strzal w stope nie wiem kiedy ktos to zrozumie . Mialo nie byc swietych krow, wielkie obietnice a tymczasem Enrique dalej wystawia niesamowicie dretwych ostatnio Pique i Busquetsa, ktorzy z automatu maja miejsce w pierwszym skladzie niezaleznie od swojej formy. Wystawienie Mathieu na LO to tez byl nietrafiony pomysl.
Dawno nie widzialem tak slabych Gran Derbi w naszym wykonaniu. Zawiedli nas, niewatpliwie nas zawiedli, ale trzeba isc dalej bo sezon jest dlugi.
4
Ten mecz pokazał, że Barcelona wcale nie jest taka wspaniała. Przyszli lepsi rywale w postaci PSG i Realu i dostajemy oklep…Nie można po tym spotkaniu powiedzieć, że któryś z naszych zawodników zagrał znakomity mecz. Barcelona na drugą połowę chyba nie wyszła, a już trzecia bramka to szczyt komedii. Iniesta praktycznie zrobił całą akcję dla Realu a potem to już rozklepali nas jak schabowego.
Obrona jak była niepewna tak dalej jest! Może ogórki błędów takiego Pique czy Busquetsa nie wykorzystywali, ale już Real nas całkowicie wypunktował.
1
Wiedziałem, że wystawienie Piketa w tym meczu będzie nieporozumieniem...
Natomiast, wielka szkoda, tej setki Messiego, gdyby trafił, byłoby spokojniej.
1
Średnio mi się podoba ten skład...Wystawienie Mascherano na stoperze w takim meczu może być samobójstwem, wszyscy dobrze wiemy co się w ostatnim El Clasico działo. To nie jest jego odpowiednia pozycja, brakuje mu ewidentnie wzrostu, ostatnie mecze pokazały gdzie jest jego miejsce... Do tego Pique i Busquets, których gra ostatnio wywołuje ból głowy. No, ale jest Suarez i to mnie bardzo cieszy.
0
A serwery już umierają :/
0
Barcelona line-up (official): Bravo - Alves Pique Mascherano Mathieu - Xavi Busquets Iniesta - Suarez Messi Neymar #fcblive
0
Godzinkę przed meczem, jak zawsze.
1
Nie wiem dlaczego ten oszust o nicku "gegewa" może tu jeszcze spamować.
1
A powiem ci szczerze, że się właśnie zastanawiałem nad Iniestą i Xavim i jednak myślę, że bardziej Xavi sobie swoją ostatnią postawą zasłużył.
1
Skład wg mnie na Gran Derbi powinien wyglądać tak: Bravo-Alves,Bartra,Mathieu,Alba-Mascherano,Xavi,Rakitić-Neymar,Suarez,Messi. Ale i tak wszyscy wiemy, że zagrają „nieskazitelni” Pique i Busquets, którzy maja miejsce w pierwszym składzie, niezależnie od swojej formy.
0
IceMan świetna robota. Zajebista zapowiedź.
0
Boże, to już jutro :)... Na samą myśl, co się może dziać przechodzą ciary.
0
Szanuję Ikera, ale kto więcej daje drużynie na chwilę obecną, to już się przekonamy w sobotę. Chciałbym przypomnieć, że w ostatnim El Clasico, Ronaldo magicznie zniknął i był jednym z gorszych piłkarzy w meczu.
1
Można było się spodziewać, że Liverpool dostanie oklep. Mając tak niepewną obronę i żenującego Ballotelliego w ataku-nie wygrasz z Realem. Jednak ten sezon pokazuje, jak ważną rolę pełnił tam Suarez.
1
Wystarczy przewinąć stronę.
1
Dokładnie, widać że Legia jest coraz bardziej doświadczoną drużyną i zdobywa też cenne punkty do rankingu.