0

Tylko nie to. Mecze o tak wczesnej porze w Hiszpanii tracą klimat. Ale czego nie zrobi się dla hajsu od skośnookich...

0

To dziwne masz skojarzenia, bo Godin był w ubiegłym sezonie jednym z najlepszych o ile nie najlepszym obrońcą w La Liga.

3

Może kiedyś. Teraz to karykatura piłkarza i to nie jest normalne, że gość w tak żałosnej formie, ma pewne miejsce w pierwszym składzie.

0

O czym my w ogóle rozmawiamy? Jaka wojna, skoro mamy bana, którego na bank nam nie cofną? Niesamowity zarząd przesrał sprawę w poprzednim okienku i teraz musimy walczyć z tym co mamy przez 2 sezony...

0

Pedro i Busquets strzelają w kadrze gole. W ogóle Pedro w kadrze a w Barcelonie to dwaj różni piłkarze. Przykładów jest więcej. Wiele piłkarzy po odejściu z Barcelony radzi sobie dużo lepiej. Można wyciągnąć na tej podstawie wniosek, że w Barcelonie nie potrafią maksymalnie wykorzystać potencjału zawodników.

18

A mi się ten pomysł nie podoba...
Bartra jest za wolny jak na bocznego obrońcę. Jego miejsce jest na stoperze.

8

Wcale mu się nie dziwię. Też bym miał dość, jakby ktoś mnie tak traktował. A za rok zostaniemy jedynie z Douglasem, o którego istnieniu do niedawna chyba nikt nie słyszał.

0

Czyli pieprzenie co będzie gdyby jakimś cudem cofnęli nam zakaz. A szanse na to są minimalne, więc transfer dla nas już raczej nieaktualny, bo gdy minie nam kara, to już dawno Reus będzie grał gdzie indziej.

7

Stanowcze nie dla Mourinho. Nie rozumiem ludzi którzy go chcą. Jak on zostanie naszym trenerem to ja chyba stracę wiarę w ten klub...
Już zapomnieliście co się działo gdy prowadził Real? Te plucie jadem na Barcę i szukanie spisków, palec w oku Tito? A w Realu afera za aferą. Ten to by dopiero rozpieprzył ten klub... Nie wyobrażam sobie go w roli trenera Barcy i go nie zaakceptuję, bo to byłoby poniżające.
To świetny trener, ale też buc, cham i ignorant.
Jedyną rolę jaką ten pastuch może pełnić w Barcelonie to tłumacz i tyle w tym temacie.

31

38 mln za wypalonego Pedro i Alvesa, który na dodatek ma pół roku do końca kontraktu?! Jeśli to prawda, w co wątpię to nawet mimo zakazu przyjmować ofertę i się nie zastanawiać.

2

Ta sprawa z Vermaelenem to jakiś niesmaczny żart. Kupiliśmy człowieka-szklankę za ponad 10 mln przy okazji potwierdzając jakimi jesteśmy nieudacznikami na rynku transferowym.

25

Enrique to po prostu słaby trener, nie bójmy się tego powiedzieć. Widać, że ten klub go przerasta. Podejmuje niezrozumiałe decyzje (m.in Mascherano na ŚO, Suarez na skrzydle, rotacje, święte krowy w pierwszym składzie, olewanie Montoyi i tak można wymieniać całą litanię) i jest jak dziecko we mgle. Co się poprawiło za jego kadencji? Czy jest ktoś w stanie mi na to pytanie odpowiedzieć?
Niby miały się poprawić SFG, bo kupiliśmy wysokich graczy-ponad 100 kornerów-0 goli. Nasza linia pomocy to żart. Ile oni zaliczyli dotychczas asyst? 2? No, proszę was. Niestety obawiam się, że z tym trenerem nic nie osiągniemy i pora w końcu zamiast,bawić się w szukanie nowego Guardioli to zatrudnić trenera z prawdziwego zdarzenia.

1

Te wyliczenia "asa" hahaha. Nie ma takiej możliwości by przez cały sezon grać w takim dobrym rytmie. Przyjdą kryzysy, kontuzje...

2

Mam rozumieć, że Suarez to przeciętny piłkarz?

1

8 minut doliczone to pewnie Sevilla wbije jeszcze gola

7

Teraz przerwa reprezentacyjna. Normalnie, to jej nie lubię, ale patrząc na to co się u nas dzieje to może i lepiej, że jest

4

Real nas zjada pod każdym względem i taka jest smutna prawda.

0

Remontada użyta w tytule na wyrost. Remontada to była w meczu z Milanem czy chociażby w meczu z Villarrealem w ub. sezonie, gdy miało się do odrobienia kilka bramek.

6

Gol dla Rayo, brawo, bo dzielnie walczą i grają otwarcie.

9

"Nie wiem czy gramy poniżej, czy powyżej oczekiwań"

Enrique to chyba rzeczywiście dalej myśli, że prowadzi Celtę Vigo gdzie sukcesem jest górna połowa tabeli, a nie Barcelonę.

15

Enrique super, bo zrobił genialne zmiany? Haha. Neymar i Suarez powinni wyjść od początku tego meczu, a nie wiem co Enrique sobie wyobrażał wystawiając w pierwszym składzie Munira i Pedro. To nie jest trener na Barcelonę...

0

I słaby mecz Messiego. Nie wiem, czy to ten rekord tak na niego działa, ale nieskuteczny, mało widoczny, no i strata piłki od której zaczęła się bramkowa kontra Almerii.

2

Zwycięstwo nie zmienia faktu, że znowu graliśmy totalną padakę. To tylko na chwilę powstrzymało kolejną lawinę krytyki i mydli oczy, ale chyba ci co mają pojęcie o piłce to wiedzą, że jest bardzo źle, a Enrique to marny trener, bez wielkiego pojęcia o taktyce.

0

Po tym co dzisiaj widzę, mogę powiedzieć bez szczypty ironii, LUCHO OUT! Nie widzę żadnych perspektyw z tym trenerskim kastratem.

5

Na taczkach wywieźć tego żałosnego komedianta!!! Tak słabej gry to ja już nie pamiętam. Ostatnio dostajemy w dupę od każdego. A ja naiwny uwierzyłem, w te bajeczki katalońskich szmatławców, jaki to z niego jest wielki trener z jajami. Tymczasem nasza gra to jest żart, tak samo jak jego absurdalne decyzje.

2

Nie będę się denerwował. Przyzwyczaiłem się do tych absurdalnych decyzji "trenera z cojones"

0

Jednak lepiej późno niż wcale :)

0

W porę się redakcja obudziła, 10 minut przed ogłoszeniem składu :)

1

To jest mecz z kategorii, gdzie nie ma innej opcji niż przekonujące zwycięstwo. A jeśli będzie inaczej, to sygnał, że z tej mąki chleba raczej nie będzie.

2

Gra Barcelony to chaos, liczymy jedynie na geniusz Messiego, a jak on prochu nie wymyśli to nie ma gry, bo nasza pomoc nie istnieje. A zmysł taktyczny lepszy ma już chyba Enrique Iglesias.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?