dziabongFCB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
ZDolny Śląsk
13 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo panowie, piekielnie ważne 3 pkt na trudnym terenie. Wczoraj zwyciężyła sprawiedliwość.
1
No, no, ciekawie. Zobaczymy jak to będzie wyglądało w praktyce. Jedno jest pewne-ten pomysł może okazać się genialną strategią lub kompletną klapą.
0
Ty sobie oglądnij "skrut" zasad ortografii...
3
Komu wy bardziej kibicujecie? Barcelonie czy Messiemu? Dla mnie najważniejsze, jest aby wygrała Barca, choćby skromnie a bramkę może strzelić nawet Bravo z wolnego, a wy tu licytujecie się ile bramek strzeli Messi. Zejdźcie na ziemię, Valencia to nie ogórki...
1
Messi był, jest i będzie wielki, ale niestety, w tym roku był lepszy i nazywa się CR. Gość gra ostatnio jak natchniony.
0
Wybacz, następnym razem postaram się bardziej.
6
Casillas jest teraz w tak słabej formie, że nawet EBOLI by nie złapał :D
1
A co do białych towarzyszy, to my rozumiemy, że wygląd waszej strony nie zmienia się od 14 lat i jest na poziomie amatorskiego bloga, ale jak już chcecie liznac forum z prawdziwego zdarzenia to chociaż głupio nie prowokujcie z łaski swojej. Swoją drogą śmieszne jest przebywanie na stronie swojego największego wroga podczas meczu swojej ukochanej drużyny w celu dowartościowywania się.
0
Ale tym razem Real słabo. Szkoda, że Malaga nie wcisnęła jeszcze jednej bramki, bo mieli szanse by urwać punkty Realowi.
6
Nie ma co sobie robić nadziei, Real jest obecnie jak walec...
7
Jak widać, dla zarządu i Lucho "bycie wiernym swojemu stylowi" nade wszystko. Na nic z tymi ludźmi u sterów nie liczę...
0
Nie wierzę, że Montoya jest w aż tak dramatycznej formie by nie dawać mu prawie w ogóle szans do gry i stawiając przed nim w hierarchii brazylijskiego no-name'a i zmiennika Alby.
0
Na Vermaelena to ja już bym nie liczył, można śmiało powiedzieć, że wydaliśmy 10 kafli w błoto. Zamiast korzystać z okazji i kupić kogoś zanim na dobre dosięgnie nas ban, to nie bo po co, skoro można upchać na obronę Mascherano. A później będą płacze.
0
Czyli jednak faktycznie będzie transferem na przyszły sezon :)
2
Najlepiej by było jakby wręczyli mu te trofeum przed meczem na Camp Nou.
0
Oczywiście, że chciałbym aby wygrał Messi, ale niestety wszystkie znaki na ziemi wskazują, że wygra Ronaldo.
2
Tylko 25 lat? Poważnie? W takim wieku to piłkarz już jest ukształtowany. I dlaczego niedoceniany? Skoro praktycznie co mecz gra w pierwszym składzie to dla mnie jest sygnał, że doceniają jego pracę
1
Welcome to RM.pl
3
Najlepszy strzelec w historii La Liga-Lionel Messi.
Najlepszy strzelec w historii Champions League-Lionel Messi.
On jest niesamowity, tym bardziej, że zdobył to w wieku 27 lat i jeszcze wiele sezonów przed nim.
0
O to właśnie w tym wszystkim chodziło aby pewnie wygrać i spokojnie czekać na najważniejszy mecz z PSG
0
Jak z nawet mimo tego Montoya nie zagra z PSG to ja już całkiem stracę wiarę w Lucho..
0
Spłacił się :)
0
Vermaelen to nasza odpowiedź na Woodgate'a :D
0
Wszyscy ciśniemy Zubiego a tu on okazuje się być geniuszem. Wiedział o problemach z Vermaelenem i wydymał FIFĘ robiąc nam transfer na sezon 2015/2016.
4
Przyszedł do Barcy Thomas Vermaelen,
kosztował 10 baniek całe,
miał być naszym najlepszym stoperem,
a jest sprzętu medycznego testerem.
Wniosek jest jeden-nie kupuj podatnego na kontuzje zawodnika,
bo ci uśmiech będzie z twarzy znikał.
0
10+ bonusy za wygranie LM
1
Haha, no nie wierzę, on chyba rzeczywiście jest wykonany z porcelany. Kupić szkło za 10 baniek to chyba tylko nasz zarząd potrafi.
5
Aż nam się znudzi.
5
Messi bije rekord Zarry,
już nikt nie powie,że jest marny,
i wszyscy dobrze wiemy,
że to najlepszy piłkarz co kroczył na Ziemii
10
Może w końcu pismaki zakończą tą akcję o odejściu Messiego.