0

Brawo panowie, piekielnie ważne 3 pkt na trudnym terenie. Wczoraj zwyciężyła sprawiedliwość.

1

No, no, ciekawie. Zobaczymy jak to będzie wyglądało w praktyce. Jedno jest pewne-ten pomysł może okazać się genialną strategią lub kompletną klapą.

0

Ty sobie oglądnij "skrut" zasad ortografii...

3

Komu wy bardziej kibicujecie? Barcelonie czy Messiemu? Dla mnie najważniejsze, jest aby wygrała Barca, choćby skromnie a bramkę może strzelić nawet Bravo z wolnego, a wy tu licytujecie się ile bramek strzeli Messi. Zejdźcie na ziemię, Valencia to nie ogórki...

1

Messi był, jest i będzie wielki, ale niestety, w tym roku był lepszy i nazywa się CR. Gość gra ostatnio jak natchniony.

0

Wybacz, następnym razem postaram się bardziej.

6

Casillas jest teraz w tak słabej formie, że nawet EBOLI by nie złapał :D

1

A co do białych towarzyszy, to my rozumiemy, że wygląd waszej strony nie zmienia się od 14 lat i jest na poziomie amatorskiego bloga, ale jak już chcecie liznac forum z prawdziwego zdarzenia to chociaż głupio nie prowokujcie z łaski swojej. Swoją drogą śmieszne jest przebywanie na stronie swojego największego wroga podczas meczu swojej ukochanej drużyny w celu dowartościowywania się.

0

Ale tym razem Real słabo. Szkoda, że Malaga nie wcisnęła jeszcze jednej bramki, bo mieli szanse by urwać punkty Realowi.

6

Nie ma co sobie robić nadziei, Real jest obecnie jak walec...

7

Jak widać, dla zarządu i Lucho "bycie wiernym swojemu stylowi" nade wszystko. Na nic z tymi ludźmi u sterów nie liczę...

0

Nie wierzę, że Montoya jest w aż tak dramatycznej formie by nie dawać mu prawie w ogóle szans do gry i stawiając przed nim w hierarchii brazylijskiego no-name'a i zmiennika Alby.

0

Na Vermaelena to ja już bym nie liczył, można śmiało powiedzieć, że wydaliśmy 10 kafli w błoto. Zamiast korzystać z okazji i kupić kogoś zanim na dobre dosięgnie nas ban, to nie bo po co, skoro można upchać na obronę Mascherano. A później będą płacze.

0

Czyli jednak faktycznie będzie transferem na przyszły sezon :)

2

Najlepiej by było jakby wręczyli mu te trofeum przed meczem na Camp Nou.

0

Oczywiście, że chciałbym aby wygrał Messi, ale niestety wszystkie znaki na ziemi wskazują, że wygra Ronaldo.

2

Tylko 25 lat? Poważnie? W takim wieku to piłkarz już jest ukształtowany. I dlaczego niedoceniany? Skoro praktycznie co mecz gra w pierwszym składzie to dla mnie jest sygnał, że doceniają jego pracę

1

Welcome to RM.pl

3

Najlepszy strzelec w historii La Liga-Lionel Messi.
Najlepszy strzelec w historii Champions League-Lionel Messi.
On jest niesamowity, tym bardziej, że zdobył to w wieku 27 lat i jeszcze wiele sezonów przed nim.

0

O to właśnie w tym wszystkim chodziło aby pewnie wygrać i spokojnie czekać na najważniejszy mecz z PSG

0

Jak z nawet mimo tego Montoya nie zagra z PSG to ja już całkiem stracę wiarę w Lucho..

0

Spłacił się :)

0

Vermaelen to nasza odpowiedź na Woodgate'a :D

0

Wszyscy ciśniemy Zubiego a tu on okazuje się być geniuszem. Wiedział o problemach z Vermaelenem i wydymał FIFĘ robiąc nam transfer na sezon 2015/2016.

4

Przyszedł do Barcy Thomas Vermaelen,
kosztował 10 baniek całe,
miał być naszym najlepszym stoperem,
a jest sprzętu medycznego testerem.
Wniosek jest jeden-nie kupuj podatnego na kontuzje zawodnika,
bo ci uśmiech będzie z twarzy znikał.

0

10+ bonusy za wygranie LM

1

Haha, no nie wierzę, on chyba rzeczywiście jest wykonany z porcelany. Kupić szkło za 10 baniek to chyba tylko nasz zarząd potrafi.

5

Aż nam się znudzi.

5

Messi bije rekord Zarry,
już nikt nie powie,że jest marny,
i wszyscy dobrze wiemy,
że to najlepszy piłkarz co kroczył na Ziemii

10

Może w końcu pismaki zakończą tą akcję o odejściu Messiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?