3

I po rekordzie. Brawo dla Valencii. Teraz tylko to wykorzystać i wygrać z Sociedadem

9

Na wyjazdach gramy słabo, a na Anoeta w szczególności. Zapowiadają się męczarnie i piekielnie ciężki mecz z baskijskim autobusem.

0

Real już w tym sezonie dwa razy dostal w d*pe to jak może zakończyć sezon bez porażki?

0

Czyli mamy płacić za swojego zawodnika? Szczyt absurdu normalnie...

1

Uuuu... Ładnie Totki. Mourinho pewnie znowu na konferencji będzie coś pieprzył o spisku.

0

Petardy już wystrzelone, szczęśliwego Nowego Roku

0

Cóż, w 2014 roku spotkało nas wiele przykrych zdarzeń. To co mnie bolało najbardziej, rzecz jasna oprócz śmierci Tito, to przegrane mistrzostwo na Camp Nou, bo było bardzo blisko by je zdobyć, a na dodatek sędzia zabrał prawidłową i pewnie zwycięską bramkę Leo.

1

Tak jak mowie, kadencja tego zarzadu to passa afer, walkow, przekretow, wpadek i zniszczenie wszelkich wartosci tego klubu.
#ByleDoWyborow

0

Plusy mnie g*wno obchodza i sam sobie odpowiedz kto jest za ten zakaz odpowiedzialny.

10

Banda popaprańców która niszczy na naszych oczach ten piękny klub. Dzień w którym ci nieudacznicy w końcu stąd odejdą, będzie jednym z najszczęśliwszych dni dla wszystkich Cules.

0

Jesteśmy w czarnej dupie. Skład się starzeje, a młodzi nie zaczną nagle genialnie grać. Potrzebujemy jak tlenu jakiegoś mega transferu do pomocy, ale teraz można sobie już tylko pomarzyć.

2

W ogóle mnie to nie dziwi. Nastawiłem się już na zakaz, niby dlaczego mieliby nam skrócić? I tak zrobili nam przysługę pozwalając robić transfery w ostatnim okienku, które nasz śmieszny zarząd i tak spieprzył.

46

Tak naprawdę to naszym najlepszym pomocnikiem i jednocześnie napastnikiem jest Messi.

0

Pomoc to nasza najgorsza formacja i bardzo trudno tu kogoś wybrać, chyba nikt nie trzymał w miarę dobrej formy przez cały rok. Mój głos idzie jednak na Xaviego.

0

W Barcelonie na DM gra od święta.

0

Po co dawać do ankiety Vermaelena, który nie grał nawet przez minutę? Chyba jedynie żeby się gimby pobawili i pogłosowali na niego.

0

Tak patrząc na ten Arsenal, to mogą mieć w tym sezonie problemy nawet z zajęciem 4 miejsca :)

3

Zycze wszystkim Wesołych i Pogodnych Świąt, smacznej i udanej Wigilii oraz Szczęśliwego, nowego-2015 roku. Niech będzie on radosny, niech Barca cieszy nas w nim swoją grą i zdobywa trofea.

0

Tam by pasował...

0

Bardzo solidny zmiennik a taki jest cholernie potrzebny, kiedy jest długi i trudny sezon. Cieszę się, że wraca do formy, bo jednak lubię tego zawodnika.

1

Ja Ci życzę żebyś w końcu opuścił tą stronę i przestał się ośmieszać. Również życzę Wesołych Świąt.

0

Pewny punkt drużyny, nie można mieć do niego żadnych zastrzeżeń. Jak na razie chyba najlepszy transfer Barcelony w letnim okienku.

0

Do 91 bramek nigdy się nawet poważnie nie zbliżył, bo taką rzecz mógł zrobić tylko pewien geniusz z Argentyny :)

1

I to się nazywa szczery trener. Mówi prosto z mostu co było nie tak. Ja takiego Enrique, Zubiego czy większość naszych piłkarzy po bardzo słabym meczu sobie nie wyobrażam. Oni nadają o "intensywności, marginesie błędu, braku szczęścia, złej pogodzie i trawie".

0

No to Real zdobywa 4-te trofeum w tym roku kalendarzowym. B.dobry wynik, ale jak to się ma do 6 pucharów? To potrafiła tylko drużyna Pepa i pewnie długo to się nie zmieni. :)

0

Trochę szacunku...

3

To co, dzisiaj wszyscy za San Lorenzo. Papież jest z nimi, więc kto wie :)

0

Zawodnikiem meczu wg mnie Pedro. Szybki gol, ładna asysta, aktywny na boisku.

1

No w sumie tak, ale lepiej już to mieć za sobą :)

0

Powiem tak, ubieranie choinki było od dzisiejszego meczu dużo ciekawsze, ale zwycięstwo i to manita na koniec tego niezbyt udanego roku cieszy, choć gra nie powalała na kolana i jest jeszcze wiele do poprawy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?