dziabongFCB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
ZDolny Śląsk
13 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
I po rekordzie. Brawo dla Valencii. Teraz tylko to wykorzystać i wygrać z Sociedadem
9
Na wyjazdach gramy słabo, a na Anoeta w szczególności. Zapowiadają się męczarnie i piekielnie ciężki mecz z baskijskim autobusem.
0
Real już w tym sezonie dwa razy dostal w d*pe to jak może zakończyć sezon bez porażki?
0
Czyli mamy płacić za swojego zawodnika? Szczyt absurdu normalnie...
1
Uuuu... Ładnie Totki. Mourinho pewnie znowu na konferencji będzie coś pieprzył o spisku.
0
Petardy już wystrzelone, szczęśliwego Nowego Roku
0
Cóż, w 2014 roku spotkało nas wiele przykrych zdarzeń. To co mnie bolało najbardziej, rzecz jasna oprócz śmierci Tito, to przegrane mistrzostwo na Camp Nou, bo było bardzo blisko by je zdobyć, a na dodatek sędzia zabrał prawidłową i pewnie zwycięską bramkę Leo.
1
Tak jak mowie, kadencja tego zarzadu to passa afer, walkow, przekretow, wpadek i zniszczenie wszelkich wartosci tego klubu.
#ByleDoWyborow
0
Plusy mnie g*wno obchodza i sam sobie odpowiedz kto jest za ten zakaz odpowiedzialny.
10
Banda popaprańców która niszczy na naszych oczach ten piękny klub. Dzień w którym ci nieudacznicy w końcu stąd odejdą, będzie jednym z najszczęśliwszych dni dla wszystkich Cules.
0
Jesteśmy w czarnej dupie. Skład się starzeje, a młodzi nie zaczną nagle genialnie grać. Potrzebujemy jak tlenu jakiegoś mega transferu do pomocy, ale teraz można sobie już tylko pomarzyć.
2
W ogóle mnie to nie dziwi. Nastawiłem się już na zakaz, niby dlaczego mieliby nam skrócić? I tak zrobili nam przysługę pozwalając robić transfery w ostatnim okienku, które nasz śmieszny zarząd i tak spieprzył.
46
Tak naprawdę to naszym najlepszym pomocnikiem i jednocześnie napastnikiem jest Messi.
0
Pomoc to nasza najgorsza formacja i bardzo trudno tu kogoś wybrać, chyba nikt nie trzymał w miarę dobrej formy przez cały rok. Mój głos idzie jednak na Xaviego.
0
W Barcelonie na DM gra od święta.
0
Po co dawać do ankiety Vermaelena, który nie grał nawet przez minutę? Chyba jedynie żeby się gimby pobawili i pogłosowali na niego.
0
Tak patrząc na ten Arsenal, to mogą mieć w tym sezonie problemy nawet z zajęciem 4 miejsca :)
3
Zycze wszystkim Wesołych i Pogodnych Świąt, smacznej i udanej Wigilii oraz Szczęśliwego, nowego-2015 roku. Niech będzie on radosny, niech Barca cieszy nas w nim swoją grą i zdobywa trofea.
0
Tam by pasował...
0
Bardzo solidny zmiennik a taki jest cholernie potrzebny, kiedy jest długi i trudny sezon. Cieszę się, że wraca do formy, bo jednak lubię tego zawodnika.
1
Ja Ci życzę żebyś w końcu opuścił tą stronę i przestał się ośmieszać. Również życzę Wesołych Świąt.
0
Pewny punkt drużyny, nie można mieć do niego żadnych zastrzeżeń. Jak na razie chyba najlepszy transfer Barcelony w letnim okienku.
0
Do 91 bramek nigdy się nawet poważnie nie zbliżył, bo taką rzecz mógł zrobić tylko pewien geniusz z Argentyny :)
1
I to się nazywa szczery trener. Mówi prosto z mostu co było nie tak. Ja takiego Enrique, Zubiego czy większość naszych piłkarzy po bardzo słabym meczu sobie nie wyobrażam. Oni nadają o "intensywności, marginesie błędu, braku szczęścia, złej pogodzie i trawie".
0
No to Real zdobywa 4-te trofeum w tym roku kalendarzowym. B.dobry wynik, ale jak to się ma do 6 pucharów? To potrafiła tylko drużyna Pepa i pewnie długo to się nie zmieni. :)
0
Trochę szacunku...
3
To co, dzisiaj wszyscy za San Lorenzo. Papież jest z nimi, więc kto wie :)
0
Zawodnikiem meczu wg mnie Pedro. Szybki gol, ładna asysta, aktywny na boisku.
1
No w sumie tak, ale lepiej już to mieć za sobą :)
0
Powiem tak, ubieranie choinki było od dzisiejszego meczu dużo ciekawsze, ale zwycięstwo i to manita na koniec tego niezbyt udanego roku cieszy, choć gra nie powalała na kolana i jest jeszcze wiele do poprawy.