2

Nie ma to jak siedzieć na stronie rywala i przekonywać innych do swoich racji podczas meczu swojego klubu. Ja sobie nie wyobrażam siebie siedzącego na RM.pl gdy gra Barca, ale...co kto lubi :)

0

Ohoho, już wymóweczki przed meczem? Jeśli chcemy o coś zawalczyć w tym sezonie to takie mecze z Deportivo po prostu wygrywać musimy, niezależnie od tego czy mecz jest u siebie czy na wyjeździe.

0

15. asysta Fabregasa w lidze. Do rekordu Henry'ego brakuje mu tylko 5...

34

Atletico ewidentnie ma patent na Real.
Cytując klasyka: "Nie będzie sześciu pucharów" :D

0

1994, więc już raczej wybitnym piłkarzem nie zostanie...

0

Ale o tym Gumbau to pierwsze słyszę, słowo daję.

1

Akurat Pepe to się w ostatnim czasie ogarnął.

0

Jeśli chodzi o dzisiejsze derby Madrytu to z dwojga złego już wolę aby Real awansował. Przynajmniej będzie świetne widowisko, a nie jak z tą bandą dzikusów, którzy kopią, uderzają, popychają, prowokują i symulują.

0

Największe jaja to jest ta cała jedenastka roku. David Luiz? Thiago Silva? Iniesta? Z całym szacunkiem, za co?

0

Serio się spinacie? Przecież to było pewne, że wygra, należało mu się, więc składam mu gratulacje. Piłkarzem jest niesamowitym, szkoda tylko, że jego zachowanie pozostawia wiele do życzenia...

Cóż, miejmy nadzieję, że rok 2015 będzie należał już tylko do naszego Leo i sięgnie po swojego piątego balona w historii.

1

Ronaldo, nie ma innej możliwości w tym roku, czy się to komuś podoba czy nie...

0

Można odetchnąć z ulgą. Materace do domu!

3

Atletico to chyba gra najbardziej prymitywny futbol na Ziemii.

2

Pedał jeryhoński.

3

Pan Undiano Mallenco to jest jakaś porażka. Kto go w ogóle dopuścił do sędziowania? Przecież nie ma takiego meczu w którym on by nie popełnił jakiegoś błędu.

0

Gramy perfekcyjnie jak na razie, tego się nie spodziewałem. Pełna kontrola nad meczem, pressing, zaangażowanie, dwubramkowa przewaga, czego chcieć więcej?

0

Pastuchy z Atletico nie istnieją. Przecieram oczy ze zdumienia.

0

Posypuję głowę popiołem. Jest świetnie jak na razie.

1

Swoją drogą to może być genialny plan. Bo gdy zawodnicy Atletico zobaczą Mascherano na obronie to padną wszyscy ze śmiechu i wtedy będzie można strzelać gole

0

Mimo wszystko trzeba być dobrej myśli. Niech Pique będzie liderem obrony, niech Rakitić się w końcu przebudzi, niech nasi zostawią serce na boisku. Vamos!

0

Jedyna nadzieja w przebłyskach MSN

1

Tak patrząc na naszą obronę to każdy stały fragment gry będzie dla Atletico niczym rzut karny...

3

Chciałbym ten skład skomentować ale nie mam już siły...

0

Przecież oni przy SFG nas zjedzą...

26

Mój komentarz został usunięty bo "Pisanie poprawną polszczyzną jest tutaj wymagane!". To nic, że w swoim komentarzu nie popełniłem żadnego błędu i jestem o tym przekonany. Tymczasem o zbanowanie trolli trzeba się prosić przez wiele godzin a nawet dni. Usuwacie te komentarze co nie trzeba.

0

Wystawienie w takim meczu Mascherano na ŚO będzie szczytem debilizmu, więc mam nadzieję, że Lucho w końcu będzie się kierować rozsądkiem i tego nie zrobi.

22

Na górze róże,
na dole fiołki,
skończcie te wiersze,
moje aniołki.

0

Oczywiscie, ale nie dajmy sie zwariowac, to tylko pilkarz. A jak staje sie kims wiecej to cos tu jest nie halo

1

Dla mnie to chora sytuacja, że piłkarz wywala trenera i pracowników, bo mu nie pasują.

0

Huraaa! Wygraliśmy z ogórem! Wiwat Luis Enrique!

A tak na serio to czekam na mecz z Atletico.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?