2

Słabo to wygląda.

0

No wreszcie strzelił. Może się dzięki temu odblokuje i będzie mu latwiej.

12

Mowcie co chcecie, Pedro ostatnio jest dużo lepszy od Suáreza.

0

Po co mam patrzeć na innych? I nie mogę skrytykowac zespolu gdy widzę ze jest źle bo wtedy nie jestem juz kibicem?

1

Na litość boską, gramy z bardzo słabą Cordobą, głównym kandydatem do spadku i to w dodatku u siebie, a jest piach. Luisito, obudź się.

0

Takiego Rakiticia chcę oglądać.

0

No to goleadę czas zacząć.

0

Pytanie retoryczne...

3

Enrique co mecz zmienia skład. 23 mecze, 23 różne składy...

1

No nie wiem czy Messi jest aż tak dobrym bramkarzem by zachować czyste konto :)

0

Więc pewnie chce ich zachęcić aby tą klauzulę wpłacili

0

Lucho nie przejrzał na oczy, po prostu wystawia Montoyę by bardziej zachęcić do kupna potencjalnych nabywców i jak najdrożej go sprzedać.

2

Zdecydowanie bardziej widziałbym Rafinhę kosztem Rakiticia, który ostatnio jest po prostu słaby.

9

Montoya znów w pierwszym składzie? Widać, że idą święta.

0

Jest taka funkcja jak odpowiadanie na komentarze, a mam na myśli niski poziom komentarzy na tej stronie głównie dzięki prowokatorom z rm.pl i jakimś młodocianym trollom, którzy nie mają co robić a reprezentują poziom ameby

0

To akurat prawda :)

9

Jak redakcja nie daje rady, to niech weźmie do siebie kogoś kto bywa na tej stronie dość często i jest w stanie to ogarnąć, bo to co się dzieje w komentarzach to jakiś niesmaczny żart. Dlaczego tacy prostacy mogą tu jeszcze pisać?

0

Co za nagły przypływ trolli i idiotów na tej stronie...

0

Widze, ze strzelali wszyscy tylko nie Munir. Ciekawe ile jeszcze Enrique bedzie go trzymal na sile w pierwszej druzynie. Gosc powinien troche ochlonac i pograc w Barcy B bo chyba okreslanie go nowym crackiem zle na niego wplynelo. Mnie teraz bardziej przekonuje Sandro czy nawet Adama.

0

Dobrze, że Lucho chociaż stać na taki gest, aby dać mu się pożegnać na Camp Nou z kibicami...

0

To TVP Sport w ogóle nie będzie transmitowało meczu... Choć i tak miałem sobie dziś odpuścić, bo zapowiada się na nudne spotkanie "byle odbębnić" drugiego garnituru na którym będzie szło zasnąć już podczas pierwszej połowy.

1

Oj wątpię, bo tego samego dnia gra BVB

0

Czy ja wiem... Na stadionie Schalke to Chelsea i Real ładowali po 5-6 bramek.

0

A my nie?

0

Kto pierwszy, ten lepszy :)

9

Ide o zaklad, ze nastepnym rywalem jaki wylosuje Real bedzie zwyciezca pary Basel/Porto.

0

Wiadomo, że będą robić wszystko aby Real został pierwszą drużyną która obroni LM

0

Mam nadzieję, że City znów dostanie od nas oklep, i tak już za dużo szczęścia w tej edycji mieli.

0

Znowu, poważnie? Już trochę nudne są te powtórki sprzed roku. $hity jak najbardziej do przejścia, natomiast Real znów trafia na najsłabszego możliwego rywala. Czy kogoś to dziwi? Bo mnie nie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?