dziabongFCB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
ZDolny Śląsk
13 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Słabo to wygląda.
0
No wreszcie strzelił. Może się dzięki temu odblokuje i będzie mu latwiej.
12
Mowcie co chcecie, Pedro ostatnio jest dużo lepszy od Suáreza.
0
Po co mam patrzeć na innych? I nie mogę skrytykowac zespolu gdy widzę ze jest źle bo wtedy nie jestem juz kibicem?
1
Na litość boską, gramy z bardzo słabą Cordobą, głównym kandydatem do spadku i to w dodatku u siebie, a jest piach. Luisito, obudź się.
0
Takiego Rakiticia chcę oglądać.
0
No to goleadę czas zacząć.
0
Pytanie retoryczne...
3
Enrique co mecz zmienia skład. 23 mecze, 23 różne składy...
1
No nie wiem czy Messi jest aż tak dobrym bramkarzem by zachować czyste konto :)
0
Więc pewnie chce ich zachęcić aby tą klauzulę wpłacili
0
Lucho nie przejrzał na oczy, po prostu wystawia Montoyę by bardziej zachęcić do kupna potencjalnych nabywców i jak najdrożej go sprzedać.
2
Zdecydowanie bardziej widziałbym Rafinhę kosztem Rakiticia, który ostatnio jest po prostu słaby.
9
Montoya znów w pierwszym składzie? Widać, że idą święta.
0
Jest taka funkcja jak odpowiadanie na komentarze, a mam na myśli niski poziom komentarzy na tej stronie głównie dzięki prowokatorom z rm.pl i jakimś młodocianym trollom, którzy nie mają co robić a reprezentują poziom ameby
0
To akurat prawda :)
9
Jak redakcja nie daje rady, to niech weźmie do siebie kogoś kto bywa na tej stronie dość często i jest w stanie to ogarnąć, bo to co się dzieje w komentarzach to jakiś niesmaczny żart. Dlaczego tacy prostacy mogą tu jeszcze pisać?
0
Co za nagły przypływ trolli i idiotów na tej stronie...
0
OFFTOP: Niezły jest. http://zkarnego.interia.pl/odloty/news-strzela-lepiej-niz-ronaldo-tylko-pije-za-duzo-piwa,nId,1576607
0
Widze, ze strzelali wszyscy tylko nie Munir. Ciekawe ile jeszcze Enrique bedzie go trzymal na sile w pierwszej druzynie. Gosc powinien troche ochlonac i pograc w Barcy B bo chyba okreslanie go nowym crackiem zle na niego wplynelo. Mnie teraz bardziej przekonuje Sandro czy nawet Adama.
0
Dobrze, że Lucho chociaż stać na taki gest, aby dać mu się pożegnać na Camp Nou z kibicami...
0
To TVP Sport w ogóle nie będzie transmitowało meczu... Choć i tak miałem sobie dziś odpuścić, bo zapowiada się na nudne spotkanie "byle odbębnić" drugiego garnituru na którym będzie szło zasnąć już podczas pierwszej połowy.
1
Oj wątpię, bo tego samego dnia gra BVB
0
Czy ja wiem... Na stadionie Schalke to Chelsea i Real ładowali po 5-6 bramek.
0
A my nie?
0
Kto pierwszy, ten lepszy :)
9
Ide o zaklad, ze nastepnym rywalem jaki wylosuje Real bedzie zwyciezca pary Basel/Porto.
0
Wiadomo, że będą robić wszystko aby Real został pierwszą drużyną która obroni LM
0
Mam nadzieję, że City znów dostanie od nas oklep, i tak już za dużo szczęścia w tej edycji mieli.
0
Znowu, poważnie? Już trochę nudne są te powtórki sprzed roku. $hity jak najbardziej do przejścia, natomiast Real znów trafia na najsłabszego możliwego rywala. Czy kogoś to dziwi? Bo mnie nie...