dziabongFCB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
ZDolny Śląsk
13 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niestety bardzo prawdopodobne ze tak bedzie i w tym sezonie...
0
I w ten sposob otwiera sie szansa na niewatpliwie przyjemna dla oka rzecz, jaka jest ogladanie wystepu megacracka o ktorym wiadomo tylko tyle, ze pochodzi z Brazylii i nazywa sie Douglas Perreira
7
Z ankiety wynika, że przynajmniej 25% na tej stronie nie umie czytać ze zrozumieniem lub po prostu nie czyta tematu. Chyba, że znów modne stało się zwalanie całej winy za wpadki na Messiego, bo nie wygrał nam meczu...
2
No jak "bycie wiernym swojemu stylowi", który jest teraz tylko nudnym i bezsensownym klepaniem- jest tu najważniejsze, to ja po prostu nie mam pytań.
1
W KMŚ na jakim bajorze grają, ciekawe co by Zubi albo Xavi powiedzieli, ale dla Ronaldo to będzie raj.
0
Ja też mam wrażenie, że niektórzy piłkarze duszą się w naszym stylu gry.
1
Nóż mi się w kieszeni otwiera jak widzę takie pieprzenie... "Byliśmy lepsi" hmm...skąd ja to znam...
A sam Crakitić to niech się za grę weźmie, bo to jest szopka jakaś. Ile on wykreował sytuacji w tym sezonie? Ile zaliczył asyst? Gdzie jest pomoc?! Wolę już Cesca który gra nierówno, ale przynajmniej ma jedną rundę dobrą, niż Rakiticia, który gra równo tyle, że cały czas do d*py
0
Szansa zawsze jest, ale który realista z taką grą, poważnie wierzy w to, że wygramy w tym sezonie coś poważnego?
2
Naprawdę, chłopie nic nie straciłeś, a wręcz możesz się cieszyć, że tego chłamu nie oglądałeś.
6
Real ma BBC.
Barca ma NSM.
W Realu ma kto im dogrywać.
W Barcelonie nie ma kto im dogrywać.
I to różni oba zespoły.
1
Barca po 15 kolejkach
2012/2013- 43 pkt
2013/2014- 40 pkt
2014/2015- 35 pkt
Z roku na rok jest coraz gorzej...
0
No nic, pozostaje czekać na wybory, niech przyjdzie tu ktoś rozgarnięty i posprząta tą stajnię Augiasza, pozostawioną przez nasz zarząd, którego kadencja to pasmo wałków, przekrętów i absurdalnych decyzji. To odbija się też na drużynie.
5
Rakiticiowi na razie wychodzi jedynie podlizywanie się Messiemu.
0
Miała być wielka rewolucja i rozwalająca rywali paka,
a jest jedynie u zarządu polucja, a w Barcelonie -4 i sraka.
5
Ciekawe co Iglesias powie na konferencji, może coś w stylu: "Zremisowaliśmy, bo nie przegraliśmy ani nie wygraliśmy".
11
Czy tylko mnie wkurza te przepychanie Munira, mimo że jest ostatnimi czasami po prostu beznadziejny?
2
Suarez w lidze:
7 meczów
0 goli
Gdzie jest ten kocur z Liv'poolu?
1
Ja cały czas powtarzam, że na nic z tym komediantem na ławce i pożal się Boże zarządem nie liczę.
4
19
Real by takie Getafe rozdupcył 4-5 bramkami. Niestety trzeba będzie się powoli przyzwyczaić, że będziemy oglądać tylko ich plecy.
4
WSTYD, ŻENADA I KOMPROMITACJA!
Jak możemy myśleć o mistrzostwie skoro nie możemy wygrać z Getafe?
0
Ciekawi mnie jak oni wygrali z PSG.
0
Szlag mnie trafia jak patrzę na naszą grę.
8
Rakitić nie umywa się do Cesca.
1
Co za piach, bez pomysłu. Środek pomocy nie istnieje!
0
Ale padaka do tej pory, nadzieja w tym, że podobno drugie połowy mają lepsze.
4
Posiadanie 28% do 72% i g*wno z tego jest.
0
Co za debili biorą w Hiszpanii na sędziów?
0
Wiec dlatego ma na niego nie stawiac, mimo ze jest najlepszym rozgrywajacym?
0
A ja myślę, że trochę lekceważysz Getafe. Poza tym Xavi z PSG grał mało. Dla Rafinhy jeszcze przyjdzie czas.