dziabongFCB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
ZDolny Śląsk
13 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Weteran Xavi jest naszym najlepszym pomocnikiem.
1
Trzymam za słowo.
1
Na marzeniach się pewnie skończy.
3
Real w końcu zacznie tracić punkty, zobaczycie. Teraz najważniejsze jest aby regularnie wygrywać i nie tracić do nich dystansu.
0
Busquets w końcu mógłby odpocząć.
1
Munir nie ma tego drygu, nie czarujmy się. Ostatnio gra po prostu fatalnie, ostatniego gola strzelił w sierpniu, a media go wykreowały na gwiazdę.
8
Wątpię, żeby Sandro strzelił, skoro nie jest powołany.
0
Jak dla mnie to gość jest na siłę przepychany przez Enrique i przereklamowany, bo widać, że typ jest jeszcze za słaby na pierwszą drużynę.
1
Rok temu tu ciekawie było, bez Messiego, bez Neymara, po kilku minutach 2-0 dla Getafe, ale potem Pedro z Ceskiem pozamiatali.
2
Klubowe Mistrzostwa Świata...
1
Kandydatów było multum, ale tych co mieli faktyczne szanse na wygranie już nieco mniej...Skąd wiesz, że takie przedłużenie nie ma wpływu na wyniki? Różnica była niewielka.
0
Nikt nie kazał bo to się zdarza, tylko mówię, że przedłużenie głosowania było wtedy przekrętem, wiedząc o tym, że kandydat do tej nagrody ma kontuzję i nie może grać.
Są równi i równiejsi, tyle w tym temacie.
0
Głosowanie zostało przedłużone w momencie gdy Messi miał kontuzję i nie mógł grać do końca roku, co było bardzo niesprawiedliwe.
4
Brawo, Barca po raz 8. z rzędu zostaje zwycięzcą grupy w LM
2
Piękna bramka Neymara, czasem trzeba huknąć z dystansu a nie tylko klepu-klepu.
0
Powiem wam, że wygląda to całkiem dobrze.
1
Na mecz który musimy wygrać Enrique wystawia dwóch DM, którzy w kreacji nie dają nic... Wygląda na to, że znów wszystko w rękach Messiego.
0
I znowu eksperymenty Enrique w tak ważnym meczu... Jeśli znowu wtopi to ludzie go zjedzą.
0
Ten mecz zweryfikuje naszą drużynę.
70
Horoskopy nie kłamią :D
Cristiano Ronaldo-ur. 5 lutego 1985
Znak zodiaku-WODNIK
10
Busquets jest zbyt "ciotowaty" jak na DM, a to co on ostatnio wyprawia przestało być śmieszne. Te jego straty w środku pola, wystarczy lekko go przepchnąć i ma się piłkę. A jego wzrost nie jest żadnym atutem, bo nie pamiętam kiedy on ostatnio wygrał pojedynek powietrzny. Czas biegnie do przodu. Nam potrzeba na tej pozycji przecinaka, który potrafi powalczyć o piłkę, poprzepycha się, dobrze gra wślizgiem. Wręcz idealnym kandydatem jest Mascherano co nie jednokrotnie udowowadniał, ale lepiej go dać na obronę...
58
Messi strzela hat-tricka i nie potrzebuje robić z siebie szmaty na boisku. To by było na tyle.
3
Pedro bez wąsa gra dużo lepiej :)
5
Pierwszy gol z rożnego od prawie roku
0
W Barcelonie gra jedynie Messi. Reszta to statyści.
16
Jak trwoga to do Boga (Messiego)
2
Ale stypa, ja pieprzę...
1
To co robi Busquets to piłkarskie jaja. Kto mu w końcu wybije z głowy te jego śmieszne dryblingi w środku boiska?
9
Na świecie niemożliwe są tylko 3 rzeczy:
Schody do nieba, most przez morze, i to że Montoya jeszcze kiedyś zagra u Enrique.
2
Może w tym, że jest oszczędzany na PSG? To ważniejszy mecz.