2

Weteran Xavi jest naszym najlepszym pomocnikiem.

1

Trzymam za słowo.

1

Na marzeniach się pewnie skończy.

3

Real w końcu zacznie tracić punkty, zobaczycie. Teraz najważniejsze jest aby regularnie wygrywać i nie tracić do nich dystansu.

0

Busquets w końcu mógłby odpocząć.

1

Munir nie ma tego drygu, nie czarujmy się. Ostatnio gra po prostu fatalnie, ostatniego gola strzelił w sierpniu, a media go wykreowały na gwiazdę.

8

Wątpię, żeby Sandro strzelił, skoro nie jest powołany.

0

Jak dla mnie to gość jest na siłę przepychany przez Enrique i przereklamowany, bo widać, że typ jest jeszcze za słaby na pierwszą drużynę.

1

Rok temu tu ciekawie było, bez Messiego, bez Neymara, po kilku minutach 2-0 dla Getafe, ale potem Pedro z Ceskiem pozamiatali.

2

Klubowe Mistrzostwa Świata...

1

Kandydatów było multum, ale tych co mieli faktyczne szanse na wygranie już nieco mniej...Skąd wiesz, że takie przedłużenie nie ma wpływu na wyniki? Różnica była niewielka.

0

Nikt nie kazał bo to się zdarza, tylko mówię, że przedłużenie głosowania było wtedy przekrętem, wiedząc o tym, że kandydat do tej nagrody ma kontuzję i nie może grać.
Są równi i równiejsi, tyle w tym temacie.

0

Głosowanie zostało przedłużone w momencie gdy Messi miał kontuzję i nie mógł grać do końca roku, co było bardzo niesprawiedliwe.

4

Brawo, Barca po raz 8. z rzędu zostaje zwycięzcą grupy w LM

2

Piękna bramka Neymara, czasem trzeba huknąć z dystansu a nie tylko klepu-klepu.

0

Powiem wam, że wygląda to całkiem dobrze.

1

Na mecz który musimy wygrać Enrique wystawia dwóch DM, którzy w kreacji nie dają nic... Wygląda na to, że znów wszystko w rękach Messiego.

0

I znowu eksperymenty Enrique w tak ważnym meczu... Jeśli znowu wtopi to ludzie go zjedzą.

0

Ten mecz zweryfikuje naszą drużynę.

70

Horoskopy nie kłamią :D
Cristiano Ronaldo-ur. 5 lutego 1985
Znak zodiaku-WODNIK

10

Busquets jest zbyt "ciotowaty" jak na DM, a to co on ostatnio wyprawia przestało być śmieszne. Te jego straty w środku pola, wystarczy lekko go przepchnąć i ma się piłkę. A jego wzrost nie jest żadnym atutem, bo nie pamiętam kiedy on ostatnio wygrał pojedynek powietrzny. Czas biegnie do przodu. Nam potrzeba na tej pozycji przecinaka, który potrafi powalczyć o piłkę, poprzepycha się, dobrze gra wślizgiem. Wręcz idealnym kandydatem jest Mascherano co nie jednokrotnie udowowadniał, ale lepiej go dać na obronę...

58

Messi strzela hat-tricka i nie potrzebuje robić z siebie szmaty na boisku. To by było na tyle.

3

Pedro bez wąsa gra dużo lepiej :)

5

Pierwszy gol z rożnego od prawie roku

0

W Barcelonie gra jedynie Messi. Reszta to statyści.

16

Jak trwoga to do Boga (Messiego)

2

Ale stypa, ja pieprzę...

1

To co robi Busquets to piłkarskie jaja. Kto mu w końcu wybije z głowy te jego śmieszne dryblingi w środku boiska?

9

Na świecie niemożliwe są tylko 3 rzeczy:
Schody do nieba, most przez morze, i to że Montoya jeszcze kiedyś zagra u Enrique.

2

Może w tym, że jest oszczędzany na PSG? To ważniejszy mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?