0

Niewiele czasu Vermaelen i Suarez potrzebowali na pierwszego gola w Barcelonie :)

0

Ja wolę żeby Leo grał jak dotychczas, niż za wszelką cenę strzelał gole. Pichichi to nie jest rzecz najważniejsza, a jak wiemy z obecnym sezonem rola Messiego się nieco zmieniła.

Natomiast chyba każdy wie, że poziom sędziowania w Hiszpanii jest naprawdę żenujący, mniej więcej tak jak symulki Marcelo i Ronaldo we wczorajszym meczu...

0

Ciekawe jak będzie tym razem to wyglądało. Jednak Malaga to rywal lepszy od Levante i łatwo być nie powinno.
A po tym meczu powinno być już z górki aż do Gran Derbi.

0

I już wiemy, że ten skład na pewno się nie sprawdzi :)
Lucho lubi zaskakiwać i nie jest jak Martino, który był przewidywalny do bólu i dobrze! Choć pewnie gazety nie muszą być zadowolne.

0

Szkoda, że Przemek nie gra, chciałem zobaczyć czy Tytoń szkodzi Realowi.

Ale gra Illarra, więc trzeba oglądać. Takiej okazji przegapić nie można :)

18

Po 4 kolejkach
12 pkt, bilans: 11-0
Jest fantastycznie.

1

Polska mistrzem świata!!!

0

Poprzedni sezon miał conajmniej solidny.

0

Bardzo się cieszę, że Pedro strzelił bramkę. Może zejdzie z niego ciśnienie i uciszy hejterów.

2

Jest pięknie, szkoda tylko tego karnego Messiego, oby Leo szybko o tym zapomniał i robił swoje

0

Co się odwlecze...

1

Sezon/Terminarz 2014/2015

0

To dlatego dziś nie pojechał na mecz :D

0

Uparte stawianie Mascherano na środku obrony, mimo że z powodzeniem na tej pozycji mogą zagrać nominalni stoperzy, stało się już w ostatnim czasie tradycją.

0

Przecież wspomniałem o tym.

0

Wydaje się, że Bartra w tym sezonie będzie piątym stoperem :/

0

Zdecydowanie skład Sportu. To co mnie najbardziej boli w składzie MD to Rafinha i Mascherano na nie swoich pozycjach, jednak jak już wiemy Brazylijczyk w tym meczu nie zagra.
Natomiast wydaje mi się, że Lucho znów nas czymś zaskoczy.

2

Ja się goleady nie spodziewam, Levante pewnie zaparkuje autobus przegubowy na własnej szesnastce a stadion Levante wcale nie jest łatwym terenem, o czym mogliśmy się przekonać w poprzednim sezonie, więc ucieszy mnie nawet skromne zwycięstwo.

2

Bo siatkówka w wielu krajach to niszowy sport :)Tak na dobrą sprawę to jest tylko kilka narodów, którzy się tym sportem podniecają, w tym Polska, a był kiedyś taki artykuł, że gdy spytali się w Brazylii przechodniów kim jest Giba, to tylko wzruszali ramionami.

0

Tym razem Atletico traci punkty :)
Wobec tego jutro trzeba wygrać, zwłaszcza że gramy z czerwoną latarnią ligi

0

Gość ciśnie bekę i kopiuje komentarze pewnego usera, ten który odwiedza interię wie o kogo chodzi :)

16

APOEL z wyniku może być naprawdę zadowolony, niby punktu nie zdobyli, ale przegrać skromnie na Camp Nou wstydem nie jest. Jednak atrakcyjność tego meczu z pewnością ucierpiała,dzięki niezbyt odważnej taktyce Cypryjczyków.

13

Jakkolwiek by teraz grał, trzeba powiedzieć, że to jest legenda tego klubu...

0

Dlaczego tak uważasz? Samper to duży talent.

1

Samper to DM...

2

Fajny skład. Tak, jak myślałem, Lucho dał szansę zmiennikom.
A co do Roberto, to jeśli nie będzie błyszczał nawet na tle takiego rywala jak APOEL, to tylko utwierdzi mnie to w przekonaniu, że jest piłkarzem, który nie jest na poziomie Barcy.

0

APOEL to przeciętny zespół, który prawdopodobnie będzie dostarczycielem punktów w naszej grupie, więc wygrana powinna być pewna i wysoka. Klaruje się szansa dla graczy, którzy w ostatnich meczach grali mało albo wcale lub młodych zawodników z Barcy B, to cieszy. To dobry mecz do tego by przećwiczyć nowe warianty taktyczne.

2

Nie ma co się przejmować meczem Realu, bo i tak wyjdą z grupy mając takich rywali. Jutro Barca też urządzi sobie goleadę.

0

Stroje w tym sezonie są GENIALNE. Ten komplet przypomina mi stare czasy, gdy w Barcelonie grał niepowtarzalny Ronaldinho, a Barca wygrała Champions League w 2006 roku.

30

Bardzo mnie raduje fakt, że Messi wraca do formy. Barcelona potrzebuje dobrego Messiego. Jego współpraca z Neymarem zaczyna wyglądać naprawdę dobrze, gdy do tego wkomponuje się Suarez to może być ciekawie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?