1

A z tym pytaniem to już do czytelnika ;)

3

Przy Pikecie, Mathieu to crack.

2

Dokładnie, to jest niesamowite. Słucham tego już chyba setny raz i nigdy się to człowiekowi nie znudzi.

5

Niedawno wg Radio Marca, Higuain miał być w Barcelonie, więc to pewnie kolejny wymysł z dupy o tym czwartkowym transferze.

0

To dopiero pre-sezon, nie ma co szybko wyciagac wnioskow, ale jesli gra Pique bedzie wygladac jak wczoraj to bedzie pewniakiem, ale do siadania na lawce.
Delefele w swoim zwyczaju, czyli samolubnie. Mam nadzieje ze kiedys wyeliminuje ten swoj boiskowy egoizm, bo ma umiejetnosci by byc wielkim pilkarzem. Sergi Roberto, no wlasnie, ja nie wiem ale jakos nie widze w nim potencjalu. Nie potrafie sobie przypomniec jakiegos super zagrania, asysty, gola czy chocby nawet strzalu w jego karierze. Nawet w meczu towarzyskim nie pokazuje nic godnego uwagi.

Na +
Mathieu- Pewny w obonie, nie popelnial bledow, dobrze asekurowal. Duzo lepszy niz Pikej
Xavi-Mimo swoich lat, wciaz umie zagrac swietna, prostopadla pilke, gdy wszedl na murawe, to gra nieco sie ozywila.
Rakitic-Tez pokazal co nieco, mysle ze dobrze poradzil sobie w srodku pola
Sa tez mlodzi, ktorzy zagrali niezle jak Halilovic czy Samper.

12

Jest nowy sezon, natomiast jedno na tej stronie się nie zmienia- totalna gimbusiarnia w komentarzach. Zawsze bawi mnie wyrzucanie trenera i zawodników po jednej połówce nic wartego sparingu. Ech...

0

Tak tez to moze wygladac ;)

0

Jestem ciekaw jak to bedzie wygladalo i czy obejrzymy choc namiastke nowej Barcy Enrique.
Wyglada to wszystko na 4-4-2
Mathieu w swojej ojczyznie, wiec pewnie bedzie chcial pokazac sie z jak najlepszej strony.
Stawiam gladkie 2-0 dla Barcy.

2

No chyba nie powiesz że grał fenomenalnie :D
Dobre mecze, przeplatał bardzo słabymi. Mundial też miał słabiutki

3

Skoro Tarzan wybrał Busiego, to najwidoczniej ma do tego wyraźne powody. Busquets miał słaby sezon, lecz takowy miała prawie cała drużyna. W przeszłości był jednak niesamowity, zrobił wiele dla Barcy ,wygrał wszystko, dlatego w pełni popieram ten wybór. Z całym szacunkiem dla Bartry, ale on na razie niczym się jeszcze nie wyróżnił, choć mam nadzieję że w przyszłości zostanie klasowym obrońcą.

0

Wiele godzin spędziłem przy tej wersji, sądzę że jedna z najlepszych o ile nie najlepsza spośród FM.

0

No w obecnej formie na pewno nie jesteś, to raczej oczywistość

Pozostaje mieć nadzieję że Pikej się ogarnie i wyrośnie na prawdziwego lidera barcelońskiej defensywy

1

Faktycznie dobrze będzie jak kupią tego Marquinhosa, tyle czy uda mu się nawiać od szejków? Jak tak to kadrę chyba można uznać za skompletowaną i to w o dziwo dobrym stylu. Po dwóch stoperów doświadczonych (Mathieu, Pique) i perspektywicznych (Marquinhos, Bartra- duet na długie lata?). Potrzeba tych przynajmniej czterech ŚO w kadrze, bo sezon jest długi, zwłaszcza jeśli Barca walczy na trzech frontach i trzeba kupować póki można, bo w każdej chwili ban może się odblokować.Co do Vertonghena, to świetny stoper , no ale nie można mieć wszystkiego.

3

Chłop pracował na ten dzień całe swoje życie, a to bydło, bo inaczej ich nazwać nie można tak mu się odwdzięcza. Czym on zawinił, że skorzystał ze swojej życiowej szansy?? Mam nadzieję że nie złamie go to i zamknie skutecznie mordy wszystkim jego krytykom. Powodzenia Jeremy

1

Dla 90% userów, wyznacznikiem jego umiejętności jest kolor włosów. Brak słów...

1

Tyle że naszej obrony osłabić się nie da.

0

Ja z takim zapytaniem. Są tu w ogóle jacyś moderatorzy? Bo zaczynam mieć wątpliwości...

0

Zgadza się :)

0

Czytać mendzenie niejakiego tobiassona92 pod każdym artykułem o Mathieu... Bezcenne...

0

Mathieu akurat to bije wszystkich stoperów Barcy na głowę jeśli chodzi o szybkość i to jeszcze przy 192 cm, więc chwilowo zamilcz.

2

Z tym że Mathieu chyba będzie jednym z nielicznych w Barcelonie, którzy będą mogli Bale'a dogonić

0

Ale dla niektórych najważniejsze jest że rudy, i ****

10

Może dajcie się mu wykazać? Płaczecie, jakby gość zawalił cały sezon. A jest doświadczony, wysoki a co za tym idzie dobrze grający głową, ograny na hiszpańskich boiskach, uniwersalny- typowy walczak. Skoro to był taki priorytet, to znaczy że Lucho widzi go w swoim projekcie. Może chce by nie zastopowano rozwoju Bartry? Zobaczymy, ale ja daję mu szansę i wstrzymuję się z oceną. Cena, rzecz jasna, jest zawyżona, ale skoro mają kasę to niech wydają, mnie kieszeń nie zaboli. Powodzenia!

0

Ja pamiętam też, jak w tym sezonie strzelił dwa gole Realowi

4

Kim ty jestes ze nazywasz go burakiem?

0

Zgadza się, choć chyba nigdzie się nie rusza ;)

0

No przecież wiem, tylko żartuję sobie, z pelikana, który łyka wszystko co napisze jakiś szmatławiec

0

Kiedy odszedł? Coś mnie ominęło?

1

Z tego co podają angielskie media to Barca dostanie 4 mln funtów i % z następnego transferu za Bojana

0

Francja, ma kłopoty ze stoperami? Hahaha, dobre
Poza tym Mathieu grał w LM w barwach Valencii i to nie z byle jakimi rywalami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?