dziabongFCB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
ZDolny Śląsk
13 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Argentyna po
1. Ma trenera no-name'a i marionetkę, który nie ma charyzmy, a wszystkim rządzą piłkarze
2. Nie ma typowego rozgrywającego, czego efekty widzimy na boisku. Takim zawodnikiem mógł być Pastore, ale jak wiadomo na mundialu go nie ma.
7
Argen, Argen, Tina, Tina, Viva Argentina!
1
MD: Luis Suarez jest tak blisko Barcelony, że jego rodzina i otoczenie już szukają miejsca, w którym będą mogli mieszkać po transferze
0
Tylko kwotą nadwyżki kolego
0
Tyle że $hity jasno określili że Aguero się nie rusza. Liverpool póki co nie zaprzecza tym plotkom, a wręcz dochodzą głosy iż jest na wygnaniu w klubie po tej aferze.
1
Cesc grał na dziewiątce bo w klubie tak na dobrą sprawę są tylko skrzydłowi, a prawdziwego napastnika nie ma. A na obronę też przyjdzie czas.
0
Dokładnie, jakieś źródło z dupy, bodajże "madrid-barcelona.com" o którym w życiu nie słyszałem
6
Chyba nie widziałeś wcześniej Suareza w akcji, skoro uważasz że jedynie błysnął na mundialu. Złoty But sam się nie zdobył i to mimo że pauzował kilka meczów na starcie sezonu. Takiego kogoś nam potrzeba, bo tak byście znowu płakali "a czemu Cesc na dziewiątce"
3
To że Suarez przejdzie do Barcy jest więcej niż pewne. Przeprasza, gdyż był to warunek by trafić do Barcelony. Poza tym, zbyt wiele się mówi o tym transferze by okazał się on nieprawdą. W końcu w klubie będzie klasyczna dziewiątka.
2
To było w CdR z Levante (z Getafe hat-tricka miał Pedro).
0
Jedno nie wyklucza drugiego
0
A ten dalej będzie budował wszystkie teorie na temat transferów na Illarze. To jest już żałosne.
0
Ja tylko się pytam kto trzeźwy dałby za niego w obecnej formie 40 milionów?
1
Busquets i 40 mln? Wygrałeś
14
Bartomeu już dawno dał do zrozumienia że Alexis zostaje, tylko te katalońskie szmatławce siały zbędny zamęt.
1
Jak ich Lucho za mordę złapie to kupią, bo bez obrońców to daleko nie zajedziemy. Ja uważam że więcej pomocników nie potrzebujemy, bo mamy Rafinhę który może okazać się objawieniem, a tak grzałby tylko ławę. Trzeba dać szansę Roberto, w dodatku jest dwóch głównych playmakerów czyli Rakitić i Iniesta. A na DP- Song, Masche i Busi i nikogo więcej nie potrzeba
1
Słyszałem ostatnio że Marquinhos naciska na transfer do Barcy. A kasa się znajdzie, już o to się nie martw.
0
Nie dramatyzuj. Ryży może grać też na stoperze, ale to już w sytuacji gdy byłby szpital. Na obronę kupią jeszcze takiego Marquinhosa i będzie dobrze.
1
Coś tu jest nie tak. Czy to nie czasem Lucho chciał by Adriano został i poprosił by odrzucano wszystkie oferty za niego? Wychodzi na to że zastąpimy go gorszym zawodnikiem, a kwota transferu od kupna Mathieu a sprzedaży Adriano nie będzie się zbytnio różniła. Ech....
0
Jak kupią wyżej wymienioną trójkę, to złego słowa na zarząd nie powiem. Jedyne co mnie martwi to Mathieu za Adriano. Wielkie WTF przy tym zdaniu.
1
Sprawdź sobie jak tłumaczył się przed FIFA... Może kara dla niego zbyt surowa, ale wyjaśnienie Suareza jakoby miał stracić równowagę i uderzyć zębami o bark Chielliniego jeszcze bardziej absurdalne.
1
Jest świetny, ale mógłby przestać wymyślać durne usprawiedliwienia i strugać z siebie pajaca, bo każdy widział jak bylo.
3
Grecja w ćwierćfinale (na 90%), świat się kończy
0
Niedługo będziesz się musiał przyzwyczaić :)
1
No właśnie nie ma w klubie klasycznej dziewiątki. Inaczej nie stawiałoby się na niej Leosia czy Fabsa.
4
Suarez to crack, który gwarantuje gole i jest jednym z najlepszych napadziorów obecnie na świecie. Gdy przyjdzie, miejsca dla Alexisa nie będzie i każdy komu leży na sercu dobro Chilijczyka powinien to zrozumieć, tu siedziałby na ławie i zmarnował się do całości.
0
Pisze pod tytułem, Mundo Deportivo
0
Ney-Gryzoń-Lio też robi wrażenie
0
Już raz to słyszałem :)
Podobno w maju Guardiola chciał ściągnąć Mathieu, ale ten mu odmówił...
1
Nie...