2

Ty to wszystko potrafisz człowiekowi wybrzydzić, bez kitu...

0

Jedynym w miarę znanym zawodnikiem z Ekwadoru jest Antonio Valencia z Man Utd

29

Widać że to trener z jajami i nie będzie marionetką zarządu.Wyraźnie pokazuje czego chce i tak trzymać.

0

Dwadzieścia dziewięć

0

Ok, masz prawo do własnego zdania.

0

Cd.

Ja rozumiem że lubisz Daniego, ale z sezon na sezon kieruje się ku dołowi co jest zrozumiałe. Zdarzały mu się świetne mecze jak z Manchesterem City, ale ogólnie był to przeciętny sezon w jego wykonaniu. Często zamiast wrócić się do obrony, stał lub dreptał, zrobił się coraz wolniejszy, a jego pożytek w ofensywie też nieco zmalał i ograniczył się do wrzutek, które raczej nie były efektywne (być może jest to też po części wina, braku lisa pola karnego, rosłego napastnika). Co do pierwszej jedenastki Brazylii, to nie można nazwać tego poważnym argumentem, bo za rywala ma jeszcze starszego Maicona. Za rok będzie jeszcze gorzej i zaryzykuję stwierdzeniem że będzie to jego ostatni sezon na wysokim poziomie.
Dlatego to ostatni moment by opchnąć go za jakąś dwucyfrową cenę- a niektórzy jak ~~VamosBarca chcą za niego kosmicznej ceny za nazwisko.

1

Oj, dyskutowałbym. Barca zapłaciła za niego dwa lata temu około 19 milionów euro, jako bardzo solidnego gracza Arsenalu. Wiek urósł, a Song grzał ławę i niczym się nie wyróżnił więc 12 milionów chyba można nazwać adekwatną w te chwili za niego ceną, a wynegocjowanie 15 mln byłoby już geniuszem

0

Forma Alvesa nie jest katastrofalna lecz sinusoidalna

0

Ceny, cenami ale w przypadku Alvesa rośnie też wiek i nikt o zdrowych zmysłach nie da przy jego formie i wieku (31 lat) astronomicznej kwoty

0

Jeśli faktycznie uda im się sprzedać Songa za tyle to , chyba pierwszy raz od dawna Barca zrobi niezły interes na sprzedaży zawodnika. Wtedy Masche na DP i kupić jednego/dwóch obrońców

0

Okładka Marki oddaje wszystko

0

Teraz będzie- Poprzeczka św. Ikera ratuje przed manitą

0

Nie mamy, bo manita to zwycięstwo pięciobramkowe

1

Czekam na jutrzejsze okładki hiszpańskich gazet :)Hahahaha, ale ich zniszczyli

0

Nie chcę nic mówić, ale Valdes popełnił podobny błąd :)

0

Macie swojego rekordowego Ikera... beka, beka i jeszcze raz beka, to co grają Hiszpanie i jakie frajerskie bramki tracą...

1

Ech ten Pikej...

0

Hiszpania mi się już przejadła. Czuję że to będzie mundial Neymara.

1

Podawał Xavi...

0

Mogło być 2-0 i po meczu a tak 1-1 i będzie jeszcze super widowisko.

3

Iniesta i Xavi jakie piły posyłają

0

Ma rodzinę, a wy szukacie jakiejś sensacji. Zresztą, to nie nasza sprawa i chooy nam do tego.

3

Z każdym kolejnym meczem rozgrywanym na mundialu przez piłkarzy Barcy zadaję sobie pytanie-dlaczego oni nie grają tak w klubie?

0

A wg MD Barca dostała propozycją od Recreativo Huelby by w połowie lipca wziąć udział w turnieju z okazji 125-lecia klubu

0

Niech dalej sędziują jacyś egzotyczni i podwórkowi sędziowie. Kolejny zespół okradziony

0

A $ity mają jakieś do niego prawa?

0

Ale w takiej Sevilli mógłby się ograć na trochę wyższym poziomie.

0

Wejdź w dzisiejszego newsa o Xavim.

0

I będzie coś w stylu -"zawsze w niego wierzyłem" itp.

0

Myślę że jeszcze aż takimi kretynami nie są by takie coś w umowie umieszczać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?