0

@xavi and messi. Real Madryt C do czwartej, ale podobno mają się złączyć z Castillą

1

A tak się fani Arsenalu cieszyli że Cesc wraca do domu a tu takie coś. Brak słów-ale to już nie nasz problem.

11

Barca B na podium, Castilla spada do trzeciej ligi, a co za tym idzie Real Madryt C bez względu na wszystko wylatuje do czwartej.

0

Gdzie tu Busquets, Masche, zobaczymy co z Songiem? A jeśli ci chodzi o pomocników usposobionych ofensywnie to w zupełności wystarczy. Poza tym ten zakaz też nie musi zostać wprowadzony w życie.

17

Potrafi wrzucić świetną piłkę, nie boi się uderzyć z dystansu. Kozak w środku pola i to za niezbyt wygórowaną cenę.

4

Świetna wiadomość. Facet, który nie przebiera w środkach i na boisku i poza nim. Mam nadzieję że LE przesunie go na DP i będzie miał kłopoty bogactwa na tej pozycji.

0

Nie opisaliście sytuacji z Llorente...

0

Ja bym polecał Grzegorza Rasiaka, tylko Destro musi go namówić na powrót.

0

Na skauta go-zadzwoń do Zubiego on potrzebuje takich specjalistów.

0

Na zastępcę Messiego- Kun jeśli uda się go wyciągnąć.

1

Luz, okno się na dobrą sprawę jeszcze nie zaczęło, a wy już marudzicie. Thiago to też był wychowanek i jest nim Cesc i wiemy co się z nimi działo/dzieje

0

Jak na takiego piłkarza, to prawie za półdarmo. Oby to był dobry transfer.

0

Coraz ciekawiej się robi. Zubi się wziął do roboty

1

Nie wiadomo na ile rzetelne jest to źródło, zapewne plotka jakich wiele, lecz ja osobiście jestem na tak. Lepsza opcja niż Cuadrado, który zresztą nie jest nawet obrońcą.

1

20:30 NETHERLANDS - Wales- - - - 20:45 ITALY - Luxembourg- - - - 21:00 ECUADOR - ENGLAND

0

Jak Aguero naprawdę chce odejść do Barcy, to są bardzo duże szanse na transfer. Z niewolnika nie ma pracownika i szejki prędzej czy później to zrozumieją.

1

Będzie jeszcze milej gdy będzie robił to w meczach Barcy

2

W Panamie gra Luis Henriquez, gracz Lecha?

0

Oby nie drugi Alcantara a więc Rafinha. Choć on jeszcze ma dużo czasu przed sobą i da nam wiele radości.

4

1. Xavi nie odejdzie, bo to legenda
2. Xavi i tak rzadko podchodzi do wolnych bo w 95% strzela je Messi, i w 95% piłka ląduje na murze, przynajmniej w ostatnim czasie

1

Z tym zarządem to ja nie wyciągałbym takich wniosków, bo jeszcze skończy się na tym że Enrique będzie grającym trenerem.

0

Fontasa nie wykupimy na pewno, było o tym niedawno info.

0

Alves był swego czasu prawdopodobnie najlepszy bocznym obrońcą na świecie, więc nie byłoby źle, gdyby Danilo był taki jak on.

3

Też bym chciał odejść jakby mnie rzucano po fałszywych dziewiątkach, a na pomocy grał słaby ostatnimi czasy Xavi właśnie kosztem Fabregasa.

0

Koke: "Transfer do Barçy? Atlético to mój dom i jestem tu szczęśliwy."

1

Zaczyna się sezon na plotki, to normalne. Gazety z tego żyją i coś muszą napisać aby się dobrze sprzedawać. Dobrze że chociaż mundial jest, bo zwariowałbym.

0

Nie mogę już słuchać tych plotek wszystkich tych szmatławców typu MD czy Sport. Wczoraj odchodził do Arsenalu, dziś do Chelsea, jutro do Hong-Kongu, a pojutrze Cesc powie że zostaje :)

Jeśli jednak to prawda że Cesc odchodzi to pozostaje pogratulować zarządowi. Najlepszy pomocnik w tym sezonie. Więcej rozpisywał się nie będę.

0

W CdR Cesc miał 2 asysty powołując się na konkurencyjny serwis o Barcelonie.

0

Puści, bo po transferze Luiza jest tam zbędny a on chce grać.

0

Pierwszy komentarz z brzegu: "We love u Fabri . Stay in Barca, please...... "

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?