dziabongFCB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
ZDolny Śląsk
13 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
A wiesz może gdzie obejrzę, dzisiejsze derby Pakistanu?
1
Spokojnie, nie łykajmy wszystkiego jak pelikany, zwłaszcza jeśli źródłem jest Marca.
0
Może tę konferencję wykorzystają na ogłoszenie transferu stopera?
0
Wygrał zespół lepszy, mimo że ich nie trawię. Wielka szkoda, bo prawdopodobnie lepszej szansy na zdobycie MŚ Messi już mieć nie będzie. Brakowało w tym meczu Di Marii, w dodatku te zejście Lavezziego w przerwie. Z Aguero, Palacio i Higuainem w tej formie to wiele zdziałać nie można. Dosyć przeciętny mecz Messiego. Argentyna chyba znów liczyła na karne i została skarcona.
0
Nie taką nagrodę chciał mieć Messi. Ale lepszy rydz niż nic
14
Dziś wszyscy jesteśmy Argentyńczykami! Vamos!
0
Dodałbym też frajerską stratę punktów z Crystal Palace
0
Całe szczęście...
1
To jak najbardziej prawda. Pierwszy mecz presezonu gramy właśnie z Huelvą ;)
0
kto tu się ośmiesza? na razie transfery wyglądają bardzo dobrze. Obsada bramki perfekcyjnie załatwiona, kupiony świetny pomocnik i najlepszy napastnik. Pozostało prawie dwa miesiące do końca okienka i obrońcy przyjdą.
1
Ale za to genialny piłkarz :)
2
Najlepsze akcje Suareza
0
Wielkie dzięki, fanboyu ekstraktu z końskiego łajna
2
Dramatem są twoje durne komentarze
0
Widzę że krytykujący zarząd na każdym kroku, najbardziej cieszą się z transferu Suareza.
0
Nareszcie. Już nie mogę się doczekać przyszłego sezonu. Mamy najlepszą obecnie "9" na świecie. Trza pochwalić zarząd za ten transfer, jednak w pełni spełnią swoją robotę, gdy zatrudnią stoperów i to nie byle jakiej klasy.
3
Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana
10
Sprzedajemy świetnego piłkarza ale kupujemy jeszcze lepszego
2
Zmierzasz do Domasa?
1
Szkoda Alexisa, z drugiej strony w Arsenalu może jeszcze bardziej się rozwinąć. To była ostatnia szansa by zarobić na nim sporą sumę pieniędzy. Powodzenia. Nie zapomnę jego waleczności i gola z Realem, którego można oglądać w nieskończoność. Liczę że z Suarezem szybko powetujemy sobie tą stratę
1
Najlepszy atak świata robi.
0
No, myślę że tak właśnie będzie :)
1
MD/@MigRico: Dziś popołudniu oficjalnie potwierdzony zostanie transfer Alexisa Sáncheza do Arsenalu.
0
To goal.com jest źródłem, a przegląd sportowy tylko przekazuje wiadomość
0
Szkoda, bo nie lubię ich, ale trzeba im oddać że prezentują świetny futbol.
1
Obawiam się że Niemcy przejadą się i to ostro czy to po Holandii czy po Argentynie
0
Po sprzedaniu Sun-Cheesa, Barca musi kupić Luisa za wszelką cenę. Nie wierzę by transfer miał nie dojść do skutku przez takie rzeczy.
0
Z calym szacunkiem kondziu, ale ile ty oczekiwales kasy za zawodnika, ktory ostatni mecz rozegral rok temu i to na dodatek ogony?
1
Juz mialem sie pytac, gdzie cos o samoboju Di Marii, gdy w pore kapnalem sie ze ma kontuzje :D
11
Deulofeu: Wolałbym grać w Stoke niż w Realu