21

A wiesz może gdzie obejrzę, dzisiejsze derby Pakistanu?

1

Spokojnie, nie łykajmy wszystkiego jak pelikany, zwłaszcza jeśli źródłem jest Marca.

0

Może tę konferencję wykorzystają na ogłoszenie transferu stopera?

0

Wygrał zespół lepszy, mimo że ich nie trawię. Wielka szkoda, bo prawdopodobnie lepszej szansy na zdobycie MŚ Messi już mieć nie będzie. Brakowało w tym meczu Di Marii, w dodatku te zejście Lavezziego w przerwie. Z Aguero, Palacio i Higuainem w tej formie to wiele zdziałać nie można. Dosyć przeciętny mecz Messiego. Argentyna chyba znów liczyła na karne i została skarcona.

0

Nie taką nagrodę chciał mieć Messi. Ale lepszy rydz niż nic

14

Dziś wszyscy jesteśmy Argentyńczykami! Vamos!

0

Dodałbym też frajerską stratę punktów z Crystal Palace

0

Całe szczęście...

1

To jak najbardziej prawda. Pierwszy mecz presezonu gramy właśnie z Huelvą ;)

0

kto tu się ośmiesza? na razie transfery wyglądają bardzo dobrze. Obsada bramki perfekcyjnie załatwiona, kupiony świetny pomocnik i najlepszy napastnik. Pozostało prawie dwa miesiące do końca okienka i obrońcy przyjdą.

1

Ale za to genialny piłkarz :)

2



Najlepsze akcje Suareza

0

Wielkie dzięki, fanboyu ekstraktu z końskiego łajna

2

Dramatem są twoje durne komentarze

0

Widzę że krytykujący zarząd na każdym kroku, najbardziej cieszą się z transferu Suareza.

0

Nareszcie. Już nie mogę się doczekać przyszłego sezonu. Mamy najlepszą obecnie "9" na świecie. Trza pochwalić zarząd za ten transfer, jednak w pełni spełnią swoją robotę, gdy zatrudnią stoperów i to nie byle jakiej klasy.

3

Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana

10

Sprzedajemy świetnego piłkarza ale kupujemy jeszcze lepszego

2

Zmierzasz do Domasa?

1

Szkoda Alexisa, z drugiej strony w Arsenalu może jeszcze bardziej się rozwinąć. To była ostatnia szansa by zarobić na nim sporą sumę pieniędzy. Powodzenia. Nie zapomnę jego waleczności i gola z Realem, którego można oglądać w nieskończoność. Liczę że z Suarezem szybko powetujemy sobie tą stratę

1

Najlepszy atak świata robi.

0

No, myślę że tak właśnie będzie :)

1

MD/@MigRico: Dziś popołudniu oficjalnie potwierdzony zostanie transfer Alexisa Sáncheza do Arsenalu.

0

To goal.com jest źródłem, a przegląd sportowy tylko przekazuje wiadomość

0

Szkoda, bo nie lubię ich, ale trzeba im oddać że prezentują świetny futbol.

1

Obawiam się że Niemcy przejadą się i to ostro czy to po Holandii czy po Argentynie

0

Po sprzedaniu Sun-Cheesa, Barca musi kupić Luisa za wszelką cenę. Nie wierzę by transfer miał nie dojść do skutku przez takie rzeczy.

0

Z calym szacunkiem kondziu, ale ile ty oczekiwales kasy za zawodnika, ktory ostatni mecz rozegral rok temu i to na dodatek ogony?

1

Juz mialem sie pytac, gdzie cos o samoboju Di Marii, gdy w pore kapnalem sie ze ma kontuzje :D

11

Deulofeu: Wolałbym grać w Stoke niż w Realu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?