dziabongFCB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
ZDolny Śląsk
13 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Bo to hiszpańska drużyna?
0
Alonso blisko Bayernu. Hahaha, to kto u nich będzie bronił?
2
Vamos Bilbao!
0
Niech idzie gdziekolwiek, bo jest nam potrzebny jak dziura w moście.
1
Nie będzie im pasował do składu w FUT :)
4
Douglas zły, bo ma słabego skilla w FIFIE... Ot, cała tajemnica :)
0
Jak dla mnie to bez smoka te koszulki wyglądają o wiele lepiej, ale czego się nie zrobi dla marketingu...
0
Droga Redakcjo, zmieńcie zdjęcie na to :)
http://media1.fcbarcelona.com/media/asset_publics/resources/000/117/142/size_640x360/640x360_douglas_2_.v1409093425.jpg
2
Wszyscy byle nie Dudek.
0
Na twitterze coś o tym krzyczą.
0
Jeśli by ten przepis poprawnie egzekwowano, to z całym szacunkiem, twój klub też byłby ukarany.
0
Real w poprzednim oknie kupił Bale'a, Isco czy Illarę ale sprzedał Ozila czy Higuaina. W tym roku, kupił Jamesa i Kroosa, ale sprzedał Di Marię, więc generalnie nie mają problemów z FFP w przeciwieństwie do City czy PSG.
0
Najpierw Munir musiałby chcieć walczyć o czwarte miejsce...
0
Jak już go kupią, to koniecznie wypożyczyć do jakiegoś hiszpańskiego średniaka jak Rayo czy Getafe,by się ograł na hiszpańskich boiskach.
Cóż, to nie jest transfer moich marzeń, ale ja daję mu szansę.
Transfer będzie kosztował 6 mln. To nie jest wielka kwota. Jak wypali to Barca zrobi świetny interes. A jak nie, to trudno, tak jak mówię, 6 mln dla takiego klubu jak Barca to śmieszna suma
0
Ale ten chłopak szybko się rozwija... Jeszcze rok temu grał w Juvenilu A, a teraz czaruje nas bramkami w pierwszej drużynie. Jeśli Munira nie dotknie syndrom Bojana, to ma wszystko by zostać crackiem.
1
Niech ta akcja nauczy czegoś Enrique.
Mascherano---->ŚPD, bo na stoperze nie ogarnia.
Busquets----> Ława, może dobrze mu to zrobi, bo to cień piłkarza z ostatnich lat.
0
"Jaki jest twoj pierwszy mecz taki caly sezon"
Aha, więc idąc twoim tokiem myślenia, gdy Barca rok temu wygrała 7-0 na inaugurację ligi z Levante, to powinna spokojnie zdobyć potrójną koronę. Ale zaraz, tak się chyba nie stało?
9
Tyle się mówiło o Mascherano na DP. Przychodzi sezon i co się okazuje? Że prawdopodobnie drugi mecz z rzędu (licząc Club Leon) Masche zagra na środku obrony. Gość który ma nieco ponad 170 cm... Czy mundial nikomu nie pokazał, że jego miejsce jest na pivocie? Dlaczego nikt nie postawi na Bartrę? Kiedy on ma grać jak nie teraz?
0
Damy radę. Zarząd wie, że musi przeprowadzić transfery do końca okienka transferowego, bo szybko takiej okazji nie dostaną, a szansę dostaną młodzi jak Munir, Samper i inni.
43
Ta strona ma tylko jedną wadę- padające serwery na meczach, nawet presezonu
1
Obiecująco to wygląda. Widać zaangażowanie i pressing. Aczkolwiek trzeba dodać, że rok temu było 8-0 z Santosem, więc przedwczesna euforia jest niewskazana
0
Po co, lepiej zaspamować tutaj po raz enty
13
No zaraz mnie szlag trafi, masz artykuł o tym.
11
Co jak co, ale oprawa Realu nie umywa się do ubiegłorocznej barcelońskiej z Gdańska. Dopingu, też praktycznie zero, prawdziwy piknik.
2
To jest na bank ciąg dalszy brazylijskich wałków Bartomeu i spółki, bo żaden trzeźwo myślący i szanujący się klub w Europie by się tym całym Douglasem nawet nie zainteresował!
4
Być wychowankiem
5
Aż się morda cieszy jak się go widzi z herbem Barcelony na piersi. Dopiero teraz uświadamiam sobie, że Suarez jest Blaugrana i w niedalekiej przyszłości będzie nas cieszył swoimi bramkami
0
Czy nie czasem wczoraj były takie same okładki AS'a i Marki?
3
Dziwna decyzja jak dla mnie. Do końca października zostajemy z Messim, Neymarem, PR7 i nieopierzonymi młokosami.Chyba że faktycznie szykuje się transfer Cuadrado, który da Lucho wiele możliwości.Może Enrique nie podobało się że Deulo miał wyje**ne na pressing i grę w defensywie. Pozostaje mu tylko kibicować, by w Sevilli okrzepł i wrócił do Barcelony jako jeszcze lepszy piłkarz
0
To bardzo logiczna opcja, jednak obawiam się że sprowadzenie Cuadrado to mrzonka