1

Jest znakomicie, po trzech kolejkach z kompletem punktów i brakiem straconych bramek. Gra może się podobać, "pan z gwizdkiem" chciał urosnąć do największej postaci meczu, ale mu się nie udało. Wszedł Neymar i rozruszał całą grę ofensywną, idealnie wpasował się do roli jokera, czuję, że to może być przełomowy sezon dla Brazylijczyka. Teraz tylko czekać aż minie kara Suareza, wtedy Barca może z powodzeniem powalczyć na trzech frontach.

0

Mascherano znów na obronie, ech... Nie będę pisał elaboratów na ten temat, ale delikatnie mówiąc irytujące jest to jak marnuje się jego potencjał. Ten mecz to przede wszystkim szansa dla Montoyi by pokazał swoją wartość i udowodnił, że warto na niego stawiać. A co do samego spotkania, to mecze z Bilbao nigdy do najłatwiejszych nie należały, w dodatku ten podtekst polityczny, więc powinno być ciekawie. Vamos!

1

Zgadza się, próbowałem.

0

Na polskiej stronie Romy, ktoś napisał, że oddał dzisiaj kilkadziesiąt głosów.Też mnie dziwiło jak tak szybko wzrosła przewaga. Może po zweryfikowaniu głosów wyniki się zmienią...Ale najważniejsze się nie poddawać.

2

Pierwszy mecz i od razu o wszystko :D

10

Redakcjo, dajcie news na główną, bo na koniec głosowania możemy się niemiło zdziwić. Głosujcie z czego tylko możecie, przekazujcie to dalej swoim znajomym, nawoływujcie do głosowania na Barcę na innych portalach czy forach. Pokażmy ile jest polskich kibiców Barcelony i walczmy do ostatniej minuty głosowania, bo chyba nikt nie chce oglądać meczu na zacinających się streamach, tylko usiąść w środowy wieczór przed telewizorem i spokojnie oglądać naszych ulubieńców!

2

Głosować ludziska z czego się da, bo nas gonią!

1

To argument, że nie gra w reprezentacji Francji upada :)

0

e) Wina Kreta :D...

0

Hahaha, a ja już skreślałem Basków :)...Zapomniałem na chwilę że grają z Realem, a więc wszystko jest możliwe

8

Boże, ale ten Sociedad jest słaby :/
Nieprzypadkowo przegrali z Krasnodarem.

0

To spotkanie kosztowało mnie trochę nerwów,ale najważniejsze są 3 punkty na trudnym terenie. Kolejny młodzian strzela bramkę na dodatek na wagę zwycięstwa to cieszy, ale nie wolno zapominać że praktycznie całą akcję dał Leo. Niby czyste konto zachowane, ale gra obronna nie była doskonała, zwłaszcza te wybicia. Teraz przerwa na reprezentację i ten czas może dobrze posłużyć Barcelonie.

1

Mnie się bardzo podobało jak przy kontrze Messi włączył nitro. Takiego Messiego, który zaczyna biegać i widać że jest rozochocony grą w piłkę to ja dawno nie widziałem. Po przerwie coś strzeli, zobaczycie

1

Villarreal autokar na własnym polu karnym. A zachowanie Alvesa przy tej akcji dla Villarrealu karygodne. Coś czuję, że z nim w składzie to za wiele nie ugramy. I po co kombinują tak z tymi rożnymi jak są wielkoludy jak Mathieu czy Pique? Pedro do zmiany, niech wejdzie Neymar

0

Dość ciekawy a zarazem zaskakujący skład, ja osobiście jestem ciekaw postawy Rafinhy. W meczu z Elche nie mógł pokazać pełni swoich umiejętności, bo grał na niewygodnej dla niego pozycji. El Madrigal to bardzo ciężki teren, ale ja wierzę że nasi są w stanie wywieźć trzy punkty. VeB!

1

Hajduk-Dinamo i Lokomotiv-Zenit, o tak, szczególnie te mecze będę oglądał , na to czekałem. Na dokładkę derby Mozambiku i można zaczynać maraton :)

0

Piłkarzem jest wielki, to trzeba przyznać. Ale do tego wielkim arogantem, pycha wręcz cieknie z jego ust. Nie lubię takich ludzi.

7

Najciekawsza owszem, ale czy najlepsza to mogę dyskutować.

0

Nie zastanawiało cię dlaczego Song grał co 6-7 mecz? Ja wiem, Busi wychowanek ale nie wierzę, że tylko to spowodowało że Song grał rzadko. Gdy był na boisku poruszał się niczym kloc, zupełnie inny piłkarz co był w Arsenalu. A co do wypożyczenia, to faktycznie, z tym się mogę zgodzić

1

Żegnamy naczelnego strojnisia i raczej bezproduktywnego na boisku gracza. Nie wiem dlaczego stało się jak się stało, ale miałem większe oczekiwania wobec tego gracza. Niemniej życzę mu powodzenia. Szkoda, tylko że wypożyczenie, bo wolałem aby to był definitywny transfer.

0

Jesli faktycznie tak powiedzial, w co jednak niedowierzam to zachowal sie jak zwykly arogant. Kwestia sporna jest czy Messi wygral zasluzenie ta nagrode,ale kto jak to, ale on akurat powinien byc ostatnia osoba, ktora powinna udzielac sie co do tego wyboru, bo na mundialu niewatpliwie zawiodl , chyba najbardziej.

3

Mogło być gorzej. Jedynym jakimś rywalem dla Barcy powinno być PSG. Ajax, jest dobrze znanym dla Barcy rywalem (ci to mają pecha), ale myślę że max, który mogą osiągnąć to trzecie miejsce. Teoretycznie najsłabszym zespołem w grupie jest APOEL i takim też powinien być. Kluby cypryjskie słabną z sezonu na sezon i APOEL będzie najpewniej dostarczycielem punktów.
Ronaldo zasłużenie wygrał i nie rozumiem tutaj uważających że jest inaczej.

0

Nie trafimy na Monaco, bo mamy już PSG...

0

Ech, rzygać mi się chce. Co roku te same zespoły...

1

Widać, jest jakaś sprawiedliwość!

0

Chcieliście dobrych rywali to macie :D

1

To ja też się pobawię:
Barcelona
Schalke 04
Sporting Lizbona
Anderlecht

Bez jakichś dalekich wyjazdów na wschód, a rywale też o nie za wysokim poziomie.

0

Jeśli tak to odebrałeś, to sorry.

0

Ja odpowiedziałem za siebie i podałem ci argument, jednak przypuszczam, że większość która kibicowała Bilbao na tym forum też się tym kierowała.

0

Nie, ale uwielbiam La Ligę i chcę żeby zespoły z tej ligi radziły sobie jak najlepiej. Poza tym szanuję Athletic za niepowtarzalność i zatrudnianie tylko Basków w składzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?