egeszeges
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znowu szykuje się sezon kompromitacji i przebłysków
0
@MajkiYB jakim klasyku?
0
Ma ktoś link do meczu ?
0
@kaczucha1899 a jak z biletem na sam mecz, jest problem kupic przed meczem ?
0
Witam, chciałbym wybrać się na zorganizowany mecz do Barcelony, czy udzieli ktoś odpowiedzi gdzie mogę szukać takiej grupy ?
9
@Firestone myślę, że jakby nie problemy Kuna to dziś Lewego byśmy nie widzieli :)
0
@pitri1223 podaj jakiś link
12
Dobrze, że to Depay, a nie Feran bo by było dalej 0:0
10
Powie mi ktoś po co taki Feran gra na 9 ? Chłop 0 szybkości z techinka też jakoś super nie jest, 0 fizyczności, każdy z góry Wie, że Barca będzie miała z 70 % kontroli, to dlaczego nie gra Luk? Który na wrzutki od Adamy mógłby coś strzelić i potrafi grać z obrońca na plecach
0
@MajkiYB jak się ma Minqueze na SO to nie da się:)
0
Jestem tak zły, bo powinniśmy wygrać, a przegrywamy, Feran zawalił nam wynik w pierwszej połowie
0
@lucca87 inflacja inflacją, ale zalozmy, ze jej nie ma i nie chcesz chyba powiedzieć, że ja ktoś bierze kredyt na 30 lat to będzie przez te 30 lat płacił tyle samo? :)
0
@dv_7 sam mam kredyt, ale najbardziej śmieszą mnie ludzie tacy jak Ty, że zdziwieni, że płacą więcej, każdy kto bierze kredyt jest osobą dorosłą i chyba świadoma tego co robi i co za tym idzie, że rata kredytu może pójść w górę tak samo jak w dół koniec kropka.
1
@denis9401 jak Ja kocham takie wypowiedzi w stylu "gorzej być nie może" pewnie na końcówkę Valverde mówiłeś obojętnie byle kto za niego, za Setiena i Ronalda tak samo, a przy tym wracałeś "gorzej być nie może" jak widzisz zawsze może być gorzej :)
0
@Nieznajomy ale gadasz głupoty kolego... ostatnio oglądałem jak Moder się wypowiadał o treningach w Brighton, śniadanko, trening, obiad i do domu, a intensywność była nawet mniejsza niż w Lechu, głównie chodzi o to, że mecze są na wyższym poziomie, a skoro są na wyższym to i więcej trzeba biegać itd...
3
Mówcie co chcecie, ale momentem tego meczu była sytuacja Desta, nie ważne jak gra wyglądała, ta bramka by zrobiła różnice
14
@Pustelnik przeważnie bywało tak,że podchodziliśmy na poważnie do kilku drużyn z ligi, a do reszty lekceważąco, a później przychodziła LM i nas weryfikowała, a im więcej takich drużyn jak Baskowie tym lepiej dla nas, bo musimy na każdy mecz wychodzić na 100% a to na pewno pozwoli na lepsze przygotowanie
21
Co tu dużo mówić, Suarez daje Atletico mistrzostwo nie tylko w dzisiejszym meczu, ale w przeciągu całego sezonu, a nam właśnie takiego Suareza zabrakło który by dał te bramki, no cóż czekamy na nowy sezon
1
@StrengthAndHonor Remis Realu i przegrana Atletico, gdy Atletico zremisuje a my wgramy to mamy tyle samo pkt a mamy gorszy bilans meczy
0
Poziom złości jest na prawdę duży... Gramy u siebie, a wyglądalismy w tym meczu jak drużyna z środka tabeli która gra o nic, najgorsze jest to, że wygranie wszystkich męczy do końca sezonu nie daje nam nic jeśli Real też wygra itd...
2
@wojtek_debiec4 może dlatego aby w późniejszych meczach zastosować tą taktykę? Aby zaskoczyć rywali, jeśli byśmy ciągle nią grali to by nas rozpracowywali, a tak gramy z ostania drużyna, przyjdzie mecz z lepszą to zaskoczenie i 3-5-2, a rywal będzie myślał, że 433 ????
0
@Tomek54321 tak jak mówisz, jeszcze Araujo próbował dyskutowac, że da radę, a Koeman ostro, że ma iść na ławkę, był ten moment fajnie pokazany
11
@ZiX twierdzisz, że jakby dziś nie wszedł to Barca by później nie zapłaciła?
0
To już stało się modne, że rywale strzelają bramkę po naszym błędzie
0
@sonek Firpo na PO
3
Powinniśmy wygrywać 1:0, a tak przegrywamy... Wierzę, że damy radę zdobyć 3 pkt! Vamos!
0
@Kamilrad9494 proponuję przestać oglądać i nie będziesz mieć wątpliwości
1
@Zykrol po pierwsze oglądasz mecz? Bo drugie masz jakiekolwiek pojęcie o piłce? Mingueza nie wszedł aby dać dobra zmianę tylko po to aby złapać ogranie bo w sobotę wyjdzie w pierwszym za Francuza
0
Jakie zmiany były to były, ale jak można takiego meczu nie wygrać? Zero ambicji u nas, o co tu chodzi? Jak można mieć sytuację do strzału, a podaje się w gąszcz bądź zatrzymuje i do tyłu, kolejny taki zawód bezradności
5
Ludzie narzekają, że gdyby nie Pedro i Marc to by było po meczu, ale można też powiedzieć, że gdyby Griz strzelił to też by było po meczu :) mecz wygrany z liderem i to najważniejsze