egeszeges
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do końca roku tylko za 0 zł :) później trzeba będzie płacić, nie podali jeszcze ceny
0
Ja miałem umowę na 2 lata i aby mieć LM musiałem przedłużyć na 3, dla mnie to bez różnicy bo Polsat posiada prawa na 3 lata + płace 15 zł mniej, także nie wszyscy są wydymani, po prostu tak działa promocja nigdy nie trwa wiecznie :)
0
Oby tak się stało jak piszą!
0
To nie są igrzyska :)
1
Witam wszystkich, może ktoś napisać jak grał Dembele? Nie było mi dane oglądać meczu, dzięki
6
Cześć wam, jest to mój pierwszy kom cieszę się bardzo, że Cou jest w pierwszym, ale dlaczego trener ustawia go bardziej na prawym? Według mnie jego największe walory umierają grając na prawym, wiadomo trener wie lepiej itd niż ja