0

Do końca roku tylko za 0 zł :) później trzeba będzie płacić, nie podali jeszcze ceny

0

Ja miałem umowę na 2 lata i aby mieć LM musiałem przedłużyć na 3, dla mnie to bez różnicy bo Polsat posiada prawa na 3 lata + płace 15 zł mniej, także nie wszyscy są wydymani, po prostu tak działa promocja nigdy nie trwa wiecznie :)

0

Oby tak się stało jak piszą!

0

To nie są igrzyska :)

1

Witam wszystkich, może ktoś napisać jak grał Dembele? Nie było mi dane oglądać meczu, dzięki

6

Cześć wam, jest to mój pierwszy kom cieszę się bardzo, że Cou jest w pierwszym, ale dlaczego trener ustawia go bardziej na prawym? Według mnie jego największe walory umierają grając na prawym, wiadomo trener wie lepiej itd niż ja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?