4

@HERORICH2 przestań wylewać łzy, Barcelona rozmawiała z Gryzoniem poza plecami AM, a jeśli wierzyć doniesienion to AM robi to samo z Suarezem, więc w czym problem? Jakbyś nie zauważył na świecie dawno się skończyły czasu szacunku i honoru, prócz jakiś tam pojedynczych przypadków

6

@HERORICH2 nie zrozumiałeś przekazu od Lonely

1

Witam wszystkich! Panowie i Panie nie ma co wylewać smutków i żali na skład, jest jaki jest i jedziemy z Napoli! A tak naprawdę jak ktoś kibicuje Barcelonie to wie, że Puiq wejdzie najprawdopodobniej za Semedo a Roberto pójdzie na prawą stronę i druga zmiana to Fati za Griza, Vamos!

1

Na drugą Griz i Vidal, obaj walczą obaj nie trzymają się pozycji, Griz potrafi z klepy a Vidal atak z 2 lini, VAMOS !

0

@zielonyziomek jeden, dwu mecz od półfinału

1

Nie rozumiem w ogóle ściągnięcia Rodrigo... gość miał jeden sezon w którym strzelił 16 bramek i to tyle, za tą kwotę a nawet niższa bym podziękował, już wolę Aubameyang co prawda jest starszy, ale ma dobry gaz, grał w BVB i obecnie w Arsenalu i w tych klubach strzelał/strzela w każdych rozgrywkach i nie są to małe ilości, przemawia jeszcze ogranie na wysokim poziomie i pewnie cena niższa, moje przemyślane na temat tych plotek :)

0

@Macio93 Neto
Semedo Lenglet Firpo
Roberto Puig De Jong Rakie Perez
Griezmann Fati
Tak to widzę

2

3-5-2 się szykuje :D

5

@Tumek co prawda Todibo, mial kilka nerwowek, ale gra bardzo dobrze nie boi się wziąć piłki na siebie i ruszyć do przodu, a nieporozumienie to Twój komentarz

0

Cześć, czy może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z transmisją meczy Barcy na Eleven ? Tzn 6 meczy pod rząd leci na canal jak dobrze pamiętam w tamtym roku było na zmianę....

9

Dużo ludzi tutaj pisze, że nie ma paniki bo to pierwszy mecz i wszystko się ułoży, ok mogę sie z ta panika zgodzić, ale co do naszego stylu to już nie. Gramy to co w poprzednich sezonach czyli wielka lipe z takimi graczami.... czy ktoś otworzy oczy i zobaczy, że transfery zawodników to nie wszystko? Nam potrzeba na ławce nowego szefa który to wszystko poukłada i da taki styl jak potrzebuje Camp Nou

0

@darek60 TVP i Polsat na swoich kanałach, nie wiem dokładnie na których więc nie będę wprowadzał w błąd

0

Łap kolego, sam nie dawno szukałem :)

5

Witam, co tu dużo mówić pierwsza połowa dla Realu a druga dla nas, ale ja się cieszę z tego wyniku bo w pierwszej połowie mieliśmy duży szczęścia, że nie dostaliśmy więcej :) rewanż będzie super gradka dla emocji meczowych, Ja sam podchodzę na spokoju wiedząc, że będziemy mieli dodatkowo Dembele. Vamos Barca !

2

Witam, wynik jak najbardziej sprawiedliwy, Valencia jak i Barca mogła przechylic losy spotkania na swoją stronę, ale mówiąc czysto sportowo to emocje były pierwsza klasa :D po cichu liczyłem na wejście Boatenga bo El Pistolero akurat dziś za wiele z przodu nie dawał, potrzebowaliśmy świeżej krwi która by chciała się pokazać i gryzla trawę, ale jest już po meczu i czas na Real ! Vamos Barca !

1

Dzięki wielkie za szybko pomoc !

1

Witam wszystkich ! Potrzebuje pomocy a mianowicie, wie ktoś gdzie można kupić takie czapki jak na zdj ?

https://zapodaj.net/267f1b01997cc.png.html

https://zapodaj.net/23b2dc21697bb.png.html

0

Jakbyś coś miał, to będę wdzięczny.

1

Witam wszystkich serdecznie ! Nie mogę się doczekać do meczu jak pewnie większość z was, ale chciałbym ten mecz oglądać bez nerwów mianowicie, że coś mi się tnie, dlatego prośba do was o jakiś suuuper link do meczu :)

9

Gra dziś naszych chłopaków pozostawia wiele do życzenia, ale nie ma co zbytnio do tego negatywnie podchodzić bo wielu graczy nie ma po prostu rytmu meczowego i stąd taka gra :) jak dla mnie największym plusem tego meczu to nasz stoper Murillo, mimo pierwszego meczu w naszych barwach nie mówiąc już o tym, że dość długo nie grał w Valenci to zagrał bardzo dobry mecz jak na taką przerwę :) oby tak dalej

7

Panowie i Panie, trafiliśmy na kogo trafiliśmy tak samo jak Real, ale nie ma co popadać zachwyty itd do pierwszego meczu będzie 2 miesiące i każda z tych drużyn może mieć zwyszke formy jak i zniżkę także poczekajmy do wniosków chociaż tydzień przed meczem :)

0

@yoli: też masz rację i się z Tobą zgadzam, ale gdyby popatrzeć na to z perspektywy szybkości Komara to mogli by nalapac kartek, polemizować można długo i na wiele tematów:D

4

Jestem bardzo zadowolony z gry naszych chłopaków, ale szczerze wam powiem brakuje mi Dembele :) dlaczego? Bo ma chłopak lekkość w dryblingu straci może te 11 piłek, ale 2 nie straci i zrobi duża różnicę na tak zamknięty Inter:) pozdro dla wszystkich i życzę nam 3pkt! Cena!

0

Leoo94, normalnie mam tv, ale dziś poza domem i ratuje się linkami, ale dzięki

0

Ma ktoś dobry link do meczu? Dzięki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

17

Cieszy wygrana i bardzo dobra gra Arthura! Ale nie mogę pojąć dlaczego gdy drużyna ma problemy wchodzi Vidal tak późno, potrzebny był dużo wcześniej aby powalczyl fizycznie z rywalami i dal świeżej krwi...

0

Witam wszystkich :) poratuje ktoś obszernym skrótem meczu ? Niestety nie mogłem oglądać, dziękuję bardzo!

0

Ja umowę zawarlem w listopadzie 2017, kupiłem pakiet za 60 zł wtedy był to 2 największy do tego kupiłem eleven za 15 i dodatkowy dekoder za 10 czyli płaciłem 85, jak zobaczyłem w sieci reklamę LM w Polsacie to zadzwoniłem i dostałem LM kosztem umowy na 3 lata, ale abonament spadł mi do 70 zł:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?