egeszeges
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@HERORICH2 przestań wylewać łzy, Barcelona rozmawiała z Gryzoniem poza plecami AM, a jeśli wierzyć doniesienion to AM robi to samo z Suarezem, więc w czym problem? Jakbyś nie zauważył na świecie dawno się skończyły czasu szacunku i honoru, prócz jakiś tam pojedynczych przypadków
6
@HERORICH2 nie zrozumiałeś przekazu od Lonely
1
Witam wszystkich! Panowie i Panie nie ma co wylewać smutków i żali na skład, jest jaki jest i jedziemy z Napoli! A tak naprawdę jak ktoś kibicuje Barcelonie to wie, że Puiq wejdzie najprawdopodobniej za Semedo a Roberto pójdzie na prawą stronę i druga zmiana to Fati za Griza, Vamos!
1
Na drugą Griz i Vidal, obaj walczą obaj nie trzymają się pozycji, Griz potrafi z klepy a Vidal atak z 2 lini, VAMOS !
0
@zielonyziomek jeden, dwu mecz od półfinału
1
Nie rozumiem w ogóle ściągnięcia Rodrigo... gość miał jeden sezon w którym strzelił 16 bramek i to tyle, za tą kwotę a nawet niższa bym podziękował, już wolę Aubameyang co prawda jest starszy, ale ma dobry gaz, grał w BVB i obecnie w Arsenalu i w tych klubach strzelał/strzela w każdych rozgrywkach i nie są to małe ilości, przemawia jeszcze ogranie na wysokim poziomie i pewnie cena niższa, moje przemyślane na temat tych plotek :)
0
@Macio93 Neto
Semedo Lenglet Firpo
Roberto Puig De Jong Rakie Perez
Griezmann Fati
Tak to widzę
2
3-5-2 się szykuje :D
5
@Tumek co prawda Todibo, mial kilka nerwowek, ale gra bardzo dobrze nie boi się wziąć piłki na siebie i ruszyć do przodu, a nieporozumienie to Twój komentarz
0
Cześć, czy może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z transmisją meczy Barcy na Eleven ? Tzn 6 meczy pod rząd leci na canal jak dobrze pamiętam w tamtym roku było na zmianę....
9
Dużo ludzi tutaj pisze, że nie ma paniki bo to pierwszy mecz i wszystko się ułoży, ok mogę sie z ta panika zgodzić, ale co do naszego stylu to już nie. Gramy to co w poprzednich sezonach czyli wielka lipe z takimi graczami.... czy ktoś otworzy oczy i zobaczy, że transfery zawodników to nie wszystko? Nam potrzeba na ławce nowego szefa który to wszystko poukłada i da taki styl jak potrzebuje Camp Nou
0
@darek60 TVP i Polsat na swoich kanałach, nie wiem dokładnie na których więc nie będę wprowadzał w błąd
0
Łap kolego, sam nie dawno szukałem :)
0
https://thehatstore.pl/looney-tunes-sam-black-black-adjustable-capslab?gclid=Cj0KCQiAh9njBRCYARIsALJhQkF-nu3KBeKzVUP7JY0fAzJhK6M-hzzHqkkLL9oTZmc3Z-f4WGr-0CYaAtFnEALw_wcB
5
Witam, co tu dużo mówić pierwsza połowa dla Realu a druga dla nas, ale ja się cieszę z tego wyniku bo w pierwszej połowie mieliśmy duży szczęścia, że nie dostaliśmy więcej :) rewanż będzie super gradka dla emocji meczowych, Ja sam podchodzę na spokoju wiedząc, że będziemy mieli dodatkowo Dembele. Vamos Barca !
2
Witam, wynik jak najbardziej sprawiedliwy, Valencia jak i Barca mogła przechylic losy spotkania na swoją stronę, ale mówiąc czysto sportowo to emocje były pierwsza klasa :D po cichu liczyłem na wejście Boatenga bo El Pistolero akurat dziś za wiele z przodu nie dawał, potrzebowaliśmy świeżej krwi która by chciała się pokazać i gryzla trawę, ale jest już po meczu i czas na Real ! Vamos Barca !
1
Dzięki wielkie za szybko pomoc !
1
Witam wszystkich ! Potrzebuje pomocy a mianowicie, wie ktoś gdzie można kupić takie czapki jak na zdj ?
https://zapodaj.net/267f1b01997cc.png.html
https://zapodaj.net/23b2dc21697bb.png.html
0
Jakbyś coś miał, to będę wdzięczny.
1
Witam wszystkich serdecznie ! Nie mogę się doczekać do meczu jak pewnie większość z was, ale chciałbym ten mecz oglądać bez nerwów mianowicie, że coś mi się tnie, dlatego prośba do was o jakiś suuuper link do meczu :)
9
Gra dziś naszych chłopaków pozostawia wiele do życzenia, ale nie ma co zbytnio do tego negatywnie podchodzić bo wielu graczy nie ma po prostu rytmu meczowego i stąd taka gra :) jak dla mnie największym plusem tego meczu to nasz stoper Murillo, mimo pierwszego meczu w naszych barwach nie mówiąc już o tym, że dość długo nie grał w Valenci to zagrał bardzo dobry mecz jak na taką przerwę :) oby tak dalej
7
Panowie i Panie, trafiliśmy na kogo trafiliśmy tak samo jak Real, ale nie ma co popadać zachwyty itd do pierwszego meczu będzie 2 miesiące i każda z tych drużyn może mieć zwyszke formy jak i zniżkę także poczekajmy do wniosków chociaż tydzień przed meczem :)
0
@yoli: też masz rację i się z Tobą zgadzam, ale gdyby popatrzeć na to z perspektywy szybkości Komara to mogli by nalapac kartek, polemizować można długo i na wiele tematów:D
4
Jestem bardzo zadowolony z gry naszych chłopaków, ale szczerze wam powiem brakuje mi Dembele :) dlaczego? Bo ma chłopak lekkość w dryblingu straci może te 11 piłek, ale 2 nie straci i zrobi duża różnicę na tak zamknięty Inter:) pozdro dla wszystkich i życzę nam 3pkt! Cena!
0
Leoo94, normalnie mam tv, ale dziś poza domem i ratuje się linkami, ale dzięki
0
Ma ktoś dobry link do meczu? Dzięki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
17
Cieszy wygrana i bardzo dobra gra Arthura! Ale nie mogę pojąć dlaczego gdy drużyna ma problemy wchodzi Vidal tak późno, potrzebny był dużo wcześniej aby powalczyl fizycznie z rywalami i dal świeżej krwi...
0
Witam wszystkich :) poratuje ktoś obszernym skrótem meczu ? Niestety nie mogłem oglądać, dziękuję bardzo!
0
Ja umowę zawarlem w listopadzie 2017, kupiłem pakiet za 60 zł wtedy był to 2 największy do tego kupiłem eleven za 15 i dodatkowy dekoder za 10 czyli płaciłem 85, jak zobaczyłem w sieci reklamę LM w Polsacie to zadzwoniłem i dostałem LM kosztem umowy na 3 lata, ale abonament spadł mi do 70 zł:)