ekztrakt
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech ktos poleje zimna woda glowe Neymara bo chlopak nie mysli o grze w ogole :)
0
Eh, gdyby nasi mieli 50% motywacji Espanyolu to by juz bylo 3-0
0
Neymar jest starsznie chaotyczny, jeszcze syf w obronie robi
0
Ale nasza obrona jest daremna
0
Neymar do cholery jasnej zacznij strzelac bramki!!!!!
0
kurde niech sie skoncentruja i strzela jakas bramke bo zaraz stracimy przez te babole w obronie...
0
To fakt, tylko ze trzeba troszke Andresem 'porotowac', za chwile mecze z AM w LM, wiec tam chyba bedziemy go potrzebowac na pelnej swiezosci o wiele bardziej niz dzisiaj.
0
Mamy nadzieje ze jesli dzis Iniesta zostanie na lawce, to za duzo nie stracimy w plynnosci gry i uda nam sie w miare spokojnie zainkasowac 3 punkty. Bo nie ma sie oszukwiac, w ostatnich meczach to glownie Don Andres ta gre ciagnal :)
0
Mamy taką sytuację, bo za długo czekaliśmy ze zmianami np. kupnem stopera. Teraz już jest ostatni dzwonek to się zarząd obudził i będziemy wszystko robić na hurra. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)
0
Za niska nota dla Don Andresa :)
0
Pięknie, teraz wszystko w naszych rękach! :D
0
Ale to Rakitic zagral :D
0
Przeciez i tak by bronil.
0
Kurde Masche jest cienki jak barszcz ;/
0
I zostajemy z Pinto na najwazniejsze mecze sezonu...
0
To jest jakies fatum...
0
Jedziemy! :D
1
Rozumiem ze 2 kluczowe podania + 3 bramki to dla Ciebie to samo co jedna bramka po karnym ktorego nie bylo. Fuck logic :D
0
O toto! Skowyt z Madrytu, jakze piekny :D
0
Alves? Ten wiatrak z pierwszej polowy, na prawej stronie naszej obrony ktorego Di Maria ogrywal jak chcial? Ten sam ktory do spolki z zakladajacym presssing na radar Neymarem i gubiacym krycie i ustawienie, a przy tym bedacym krolem pojedynkow glowkowych Masche, zawalili 2 bramki w 4 minuty? Chyba inny mecz ogladalismy skoro on gral znakomicie :D
0
Hahaha co za błazen i to mowi pilkarz ktory tak szalal z radosci po strzeleniu wydrukowanego w zywe oczy karnego z Elche :D
0
Strzaly rozpaczy.?? wtf
0
Alexis za Cesca, Tata zmieniaj
0
Za malo aktywnie gramy w tej chwili, tu nie ma na co czekac, jak nie ma sil to zmiany robic!
0
Ty nie to, Alvesowi sie wrzutki wlaczyly....
0
Dudek jakie glupoty gada co za koles
0
JAZDAAAA !! teraz zmiany i jedziemy z nimi
0
Co on robi na tej lawce do cholery
0
Tata ZMIANY!!!!!!!!
0
Tata rob zmiany, na co Ty czekasz...