0

Niech ktos poleje zimna woda glowe Neymara bo chlopak nie mysli o grze w ogole :)

0

Eh, gdyby nasi mieli 50% motywacji Espanyolu to by juz bylo 3-0

0

Neymar jest starsznie chaotyczny, jeszcze syf w obronie robi

0

Ale nasza obrona jest daremna

0

Neymar do cholery jasnej zacznij strzelac bramki!!!!!

0

kurde niech sie skoncentruja i strzela jakas bramke bo zaraz stracimy przez te babole w obronie...

0

To fakt, tylko ze trzeba troszke Andresem 'porotowac', za chwile mecze z AM w LM, wiec tam chyba bedziemy go potrzebowac na pelnej swiezosci o wiele bardziej niz dzisiaj.

0

Mamy nadzieje ze jesli dzis Iniesta zostanie na lawce, to za duzo nie stracimy w plynnosci gry i uda nam sie w miare spokojnie zainkasowac 3 punkty. Bo nie ma sie oszukwiac, w ostatnich meczach to glownie Don Andres ta gre ciagnal :)

0

Mamy taką sytuację, bo za długo czekaliśmy ze zmianami np. kupnem stopera. Teraz już jest ostatni dzwonek to się zarząd obudził i będziemy wszystko robić na hurra. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

0

Za niska nota dla Don Andresa :)

0

Pięknie, teraz wszystko w naszych rękach! :D

0

Ale to Rakitic zagral :D

0

Przeciez i tak by bronil.

0

Kurde Masche jest cienki jak barszcz ;/

0

I zostajemy z Pinto na najwazniejsze mecze sezonu...

0

To jest jakies fatum...

0

Jedziemy! :D

1

Rozumiem ze 2 kluczowe podania + 3 bramki to dla Ciebie to samo co jedna bramka po karnym ktorego nie bylo. Fuck logic :D

0

O toto! Skowyt z Madrytu, jakze piekny :D

0

Alves? Ten wiatrak z pierwszej polowy, na prawej stronie naszej obrony ktorego Di Maria ogrywal jak chcial? Ten sam ktory do spolki z zakladajacym presssing na radar Neymarem i gubiacym krycie i ustawienie, a przy tym bedacym krolem pojedynkow glowkowych Masche, zawalili 2 bramki w 4 minuty? Chyba inny mecz ogladalismy skoro on gral znakomicie :D

0

Hahaha co za błazen i to mowi pilkarz ktory tak szalal z radosci po strzeleniu wydrukowanego w zywe oczy karnego z Elche :D

0

Strzaly rozpaczy.?? wtf

0

Alexis za Cesca, Tata zmieniaj

0

Za malo aktywnie gramy w tej chwili, tu nie ma na co czekac, jak nie ma sil to zmiany robic!

0

Ty nie to, Alvesowi sie wrzutki wlaczyly....

0

Dudek jakie glupoty gada co za koles

0

JAZDAAAA !! teraz zmiany i jedziemy z nimi

0

Co on robi na tej lawce do cholery

0

Tata ZMIANY!!!!!!!!

0

Tata rob zmiany, na co Ty czekasz...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?