0

Co za bieda z ta nasza taktyka, po jaka cholere mamy sytuacje ze Messi podaje na wolne pole do Cesca, a nie odwrotnie. Przeciez to jest czysta glupota.

0

Hahaha, to chyba raczej partner Masche ze srodka obrony powinien w tym stroju grac, zeby rozbrajac ta tykajaca 'bombe'.

0

W sumie to biega prawie tyle co Messi, wiec czemu nie :D

0

Takie czary tylko w Barcie :)

0

Oj tam, jaśnie panicz Xavi Ci powie ze zasłużyli na remis :D

0

Cesca na 9 wykombinował :D

0

Rotacje to maja u Martino tylko jak sie w kołku wymieniają jak grają na treningach w dziadka.

0

Taaa na pewno. Zobaczymy super nudne klepanie w chodzonego.

0

Brawo! Tylko razem z Tata powinny święte krowy barcelońskie na zielona trawkę powędrować...

1

Spoko, tylko Alves jest obrońca i to ze dogrywa piłki to sprawa drugorzędna, gość zostawia całe lotnisko wolnego miejsca po swojej stronie w obronie i to z tego powinien byc rozliczany

0

Oni nie grają na stojąco - oni są wierni swojemu stylowi... :D

0

Daj spokój, City to totalne zero taktyczne, dlatego wygraliśmy, jedyna drużyna poukładana w Anglii to Chelsea.

1

co on wygaduje za banialuki, zagraliśmy piąty mecz z AM i każdy jeden bez żadnego pomysłu i totalnie bezradnie jak dzieci we mgle... A dzisiaj z taktyka to tak Martino zaskoczył ze powinen sie schować w szatni i nie wychodzic

0

Nie wiem skąd tyle minusów? W 100% racja

0

To samo co w poprzednich 5 meczach z AM, Cesc na 9 i człapanie :)

0

Busi dzisiaj to co zagrał, to jest piłkarski kryminał...

0

Naszą taktykę i zmiany i minuty w których zostaną wykonane, to ja znałem tydzień przed meczem, wiec jak tym zaskoczyć tak zorganizowana drużyne jak AM? Graliśmy z nimi 5 mecz w tym sezonie i absolutnie żadnych wniosków nasz trener nie wyciąga...

0

Xavi na ławce sobie miejsce szykuj i tam sobie swoje dyrdymały wygładzaj...

0

A co ma jedno do drugiego? Przecież wymienił tez AM w gronie lepszych zespołów. Czytaj ze zrozumieniem.

0

zawsze na farcie przescieradla

0

Borussia juz bateryjki padły, pressingu 0 :(

0

To Cristiano gra z tą urwana noga?

0

Nie ma co patrzeć na PK, później był jeszcze mecz na Calderon i Real wyciągnał szczęśliwy remis 2-2, gdzie ppzez 3/4 meczu był gorszą drużyną. Także taki dwumecz obecnie myślę, że by oscylował w granicach 50-50.

0

Było to do wyciągnięcia, myślę, że np. Courtouis by to wczoraj obronił gdyby leciało w jego bramkę.

0

Wystarczy, że zgłosił to klub, któremu takiego młodego zawodnika 'podebraliśmy'

0

FIFA to jedna wielka mafia, niech się lepiej zajmą tymi co łapówy wzięli za mundial w Katarze, albo wprowadzą w końcu powtórki żeby skończyć z ustawianiem meczów. Banda hipokrytów niszczących futbol.

0

I jedni i drugi winni, kibice nie powinni gwizdać, Villa nie powinien celebrować az tak bramki w Superpucharze. Także szkdoa, że tak wyszło, ale bez winy Villa też nie jest.

0

I Ney koniecznie na lewej, jego tam potrzebujemy, a nie miotajacego sie na prawej

0

W sumie to powinienm byc zly, bo wynik mamy starsznie slaby. Ale jakos nie potrafie, widac ile serca wlozyli w ten mecz i jak szalenczo atakowali w drugiej polowie, to jest wlasnie to, za co kocha sie ten klub. Za ten taniec z pilka u nogi, za te rozgrania z pierwszej pilki, wyjscia na pozycje. Dzisiaj zabraklo troche szczescia, ktorego to przeciwnik mial za to furę. Ale nie zabraklo pasji i jesli jej nie zabraknie, to jak dla mnie moga nawet nie wygrac zadnego trofeum, byleby w kazdym kolejnym meczu walczyli tak jak dzis :)

0

Spoko, zobaczymy jakie zrobił postępy Bartra w ciagu roku :) Bo ze nasz zarząd nie zrobił żadnych to wlasnie dobitnie widac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?