ekztrakt
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co za bieda z ta nasza taktyka, po jaka cholere mamy sytuacje ze Messi podaje na wolne pole do Cesca, a nie odwrotnie. Przeciez to jest czysta glupota.
0
Hahaha, to chyba raczej partner Masche ze srodka obrony powinien w tym stroju grac, zeby rozbrajac ta tykajaca 'bombe'.
0
W sumie to biega prawie tyle co Messi, wiec czemu nie :D
0
Takie czary tylko w Barcie :)
0
Oj tam, jaśnie panicz Xavi Ci powie ze zasłużyli na remis :D
0
Cesca na 9 wykombinował :D
0
Rotacje to maja u Martino tylko jak sie w kołku wymieniają jak grają na treningach w dziadka.
0
Taaa na pewno. Zobaczymy super nudne klepanie w chodzonego.
0
Brawo! Tylko razem z Tata powinny święte krowy barcelońskie na zielona trawkę powędrować...
1
Spoko, tylko Alves jest obrońca i to ze dogrywa piłki to sprawa drugorzędna, gość zostawia całe lotnisko wolnego miejsca po swojej stronie w obronie i to z tego powinien byc rozliczany
0
Oni nie grają na stojąco - oni są wierni swojemu stylowi... :D
0
Daj spokój, City to totalne zero taktyczne, dlatego wygraliśmy, jedyna drużyna poukładana w Anglii to Chelsea.
1
co on wygaduje za banialuki, zagraliśmy piąty mecz z AM i każdy jeden bez żadnego pomysłu i totalnie bezradnie jak dzieci we mgle... A dzisiaj z taktyka to tak Martino zaskoczył ze powinen sie schować w szatni i nie wychodzic
0
Nie wiem skąd tyle minusów? W 100% racja
0
To samo co w poprzednich 5 meczach z AM, Cesc na 9 i człapanie :)
0
Busi dzisiaj to co zagrał, to jest piłkarski kryminał...
0
Naszą taktykę i zmiany i minuty w których zostaną wykonane, to ja znałem tydzień przed meczem, wiec jak tym zaskoczyć tak zorganizowana drużyne jak AM? Graliśmy z nimi 5 mecz w tym sezonie i absolutnie żadnych wniosków nasz trener nie wyciąga...
0
Xavi na ławce sobie miejsce szykuj i tam sobie swoje dyrdymały wygładzaj...
0
A co ma jedno do drugiego? Przecież wymienił tez AM w gronie lepszych zespołów. Czytaj ze zrozumieniem.
0
zawsze na farcie przescieradla
0
Borussia juz bateryjki padły, pressingu 0 :(
0
To Cristiano gra z tą urwana noga?
0
Nie ma co patrzeć na PK, później był jeszcze mecz na Calderon i Real wyciągnał szczęśliwy remis 2-2, gdzie ppzez 3/4 meczu był gorszą drużyną. Także taki dwumecz obecnie myślę, że by oscylował w granicach 50-50.
0
Było to do wyciągnięcia, myślę, że np. Courtouis by to wczoraj obronił gdyby leciało w jego bramkę.
0
Wystarczy, że zgłosił to klub, któremu takiego młodego zawodnika 'podebraliśmy'
0
FIFA to jedna wielka mafia, niech się lepiej zajmą tymi co łapówy wzięli za mundial w Katarze, albo wprowadzą w końcu powtórki żeby skończyć z ustawianiem meczów. Banda hipokrytów niszczących futbol.
0
I jedni i drugi winni, kibice nie powinni gwizdać, Villa nie powinien celebrować az tak bramki w Superpucharze. Także szkdoa, że tak wyszło, ale bez winy Villa też nie jest.
0
I Ney koniecznie na lewej, jego tam potrzebujemy, a nie miotajacego sie na prawej
0
W sumie to powinienm byc zly, bo wynik mamy starsznie slaby. Ale jakos nie potrafie, widac ile serca wlozyli w ten mecz i jak szalenczo atakowali w drugiej polowie, to jest wlasnie to, za co kocha sie ten klub. Za ten taniec z pilka u nogi, za te rozgrania z pierwszej pilki, wyjscia na pozycje. Dzisiaj zabraklo troche szczescia, ktorego to przeciwnik mial za to furę. Ale nie zabraklo pasji i jesli jej nie zabraknie, to jak dla mnie moga nawet nie wygrac zadnego trofeum, byleby w kazdym kolejnym meczu walczyli tak jak dzis :)
0
Spoko, zobaczymy jakie zrobił postępy Bartra w ciagu roku :) Bo ze nasz zarząd nie zrobił żadnych to wlasnie dobitnie widac