ekztrakt
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi jest przezajebiscie SŁABY
0
Powaznie sie zastanawiam nad tym czy nie wylaczyc meczu, to jest tak slabe co oni wyprawiaja, ze az sie chce przyklasnac transparentowi ktory ich przywital na lotnisku po zenadzie z valladolid: NIE MACIE WSTYD.
0
Emocje takie w tym meczu jak przy zbieraniu grzybow
0
Martino jest tak slaby ze szkoda slow na niego, gosc nie ma zadnego pomyslu.
0
ahahahaa Xavi... wyjdz
1
Czemu my gramy jakies beznadziejne wrzutki ostatnio? O co chodzi do cholery?
0
Nie ma zadnego ruchu, ogladac sie tego nie da.
0
Co oni do cholery robia, stoi Xavi z Busi i pilki nie moga z rzutu wolnego wybic 30sec... ale dramat
0
Boze Cesc, przeciez ty tylko potrafisz podawac.... i nawet to ci nie wychodzi?
3
Haha Real nas klepie jak male dzieci, nie maja za grosz ambicji te pilkarzyny
0
Kurde po cholere oni klepia w polu karnym zamiast strzelac..
0
spierdalaj stad zjebie
0
Jeszcze jakis promadrycki leszcz komentuje, co za kpina
1
Nasza gowniana obrona zaczyna swoj show
2
Alves wypeirdalaj!
0
Tata jest gorszy niz pacholek na boisku treningowym, nie rozumiem co on wyprawia. Na poczatku sezonu jeszcze cos probowal wprowadzac, rotowac, zaskakiwac przeciwnika, a teraz to jest takie klepanie jednego i tego samego skladu/schematu do usranej smierci. Niech juz leci do Rosario i trenuje to swoje Newell's.
0
Możemy podziękować Zubiemu za kawał genialnej roboty...
1
Też się zaczynam obawiać jakieś kompromitacji dzisiaj. Patrząc na nasza formę, zaangażowanie i skład personalny bloku defensywnego...
0
Hahaha, jezeli to wszystko prawda i zagramy z Adriano na ŚO i Cescie na '9' to Tata jest po prostu głupi....
5
Szkoda...
2
Tak, tylko, że Stevie G całą karierę czeka na ten tytuł Mistrza Anglii, więc taka motywacja i postawa nie dziwi. U nas po prostu trzeba nowych zawodników, którzy są głodni sukcesów - tego się nie da oszukać i choćby nie wiem jakim profesjonalistą był zawodnik, to po wygraniu wszystkiego osiądzie na laurach.
0
Śpiąca królewna...
5
Jeżeli te informacje się potwierdzą, to to jest jakiś dramat...
1
Za to, że znowu na najważniejsze mecze sezonu wychodzimy bez nominalnych ŚO Zubi powinien być zdymisjonowany. Ciężko znaleźć większego partacza na podobnym stanowisku w innych liczących się klubach.
3
To Benzema nawet nie bedzie musial wyskakiwac do glowek...
0
Puyol na prawej obronie? Litości... Znowu ma się rozkraczyć jak go będzie Di Maria mijał? Na środku obrony ewentualnie, jako opcja awaryjna w razie braku Bartyry, to jeszcze rozumiem. Ale na boku obrony to jakiś żart chyba, kiedy mamy zdrowego Montoyę w dodatku.
0
Ma wodę w piwnicy chłopak :D
8
Alexis niestety średnio pasuje do naszego stylu gry, marnujemy 50% jego potencjału skazując go na klepanie piłki. On się nadaje do szybkiej gry, gdzie ma dużo wolnego miejsca, a nie na stanie przy linii bocznej. Także, można by rozważyć sensowną ofertę za niego.
0
Już widzę ten burdel w obronie w środę, będzie rzeźnia.
0
Jasne, racja. Jak dla mnie akurat ta metoda Simeone, tez jest 'troche' kontrowersyjna, ale chodzi o pokazanie czegos, czego moim zdaniem brakuje obecnie w Barcie, czy motywacji i wyzwolenia w pilkarzach tego zeby wkladali nie 100, a 120% siebie w mecze :)