0

Messi jest przezajebiscie SŁABY

0

Powaznie sie zastanawiam nad tym czy nie wylaczyc meczu, to jest tak slabe co oni wyprawiaja, ze az sie chce przyklasnac transparentowi ktory ich przywital na lotnisku po zenadzie z valladolid: NIE MACIE WSTYD.

0

Emocje takie w tym meczu jak przy zbieraniu grzybow

0

Martino jest tak slaby ze szkoda slow na niego, gosc nie ma zadnego pomyslu.

0

ahahahaa Xavi... wyjdz

1

Czemu my gramy jakies beznadziejne wrzutki ostatnio? O co chodzi do cholery?

0

Nie ma zadnego ruchu, ogladac sie tego nie da.

0

Co oni do cholery robia, stoi Xavi z Busi i pilki nie moga z rzutu wolnego wybic 30sec... ale dramat

0

Boze Cesc, przeciez ty tylko potrafisz podawac.... i nawet to ci nie wychodzi?

3

Haha Real nas klepie jak male dzieci, nie maja za grosz ambicji te pilkarzyny

0

Kurde po cholere oni klepia w polu karnym zamiast strzelac..

0

spierdalaj stad zjebie

0

Jeszcze jakis promadrycki leszcz komentuje, co za kpina

1

Nasza gowniana obrona zaczyna swoj show

2

Alves wypeirdalaj!

0

Tata jest gorszy niz pacholek na boisku treningowym, nie rozumiem co on wyprawia. Na poczatku sezonu jeszcze cos probowal wprowadzac, rotowac, zaskakiwac przeciwnika, a teraz to jest takie klepanie jednego i tego samego skladu/schematu do usranej smierci. Niech juz leci do Rosario i trenuje to swoje Newell's.

0

Możemy podziękować Zubiemu za kawał genialnej roboty...

1

Też się zaczynam obawiać jakieś kompromitacji dzisiaj. Patrząc na nasza formę, zaangażowanie i skład personalny bloku defensywnego...

0

Hahaha, jezeli to wszystko prawda i zagramy z Adriano na ŚO i Cescie na '9' to Tata jest po prostu głupi....

5

Szkoda...

2

Tak, tylko, że Stevie G całą karierę czeka na ten tytuł Mistrza Anglii, więc taka motywacja i postawa nie dziwi. U nas po prostu trzeba nowych zawodników, którzy są głodni sukcesów - tego się nie da oszukać i choćby nie wiem jakim profesjonalistą był zawodnik, to po wygraniu wszystkiego osiądzie na laurach.

0

Śpiąca królewna...

5

Jeżeli te informacje się potwierdzą, to to jest jakiś dramat...

1

Za to, że znowu na najważniejsze mecze sezonu wychodzimy bez nominalnych ŚO Zubi powinien być zdymisjonowany. Ciężko znaleźć większego partacza na podobnym stanowisku w innych liczących się klubach.

3

To Benzema nawet nie bedzie musial wyskakiwac do glowek...

0

Puyol na prawej obronie? Litości... Znowu ma się rozkraczyć jak go będzie Di Maria mijał? Na środku obrony ewentualnie, jako opcja awaryjna w razie braku Bartyry, to jeszcze rozumiem. Ale na boku obrony to jakiś żart chyba, kiedy mamy zdrowego Montoyę w dodatku.

0

Ma wodę w piwnicy chłopak :D

8

Alexis niestety średnio pasuje do naszego stylu gry, marnujemy 50% jego potencjału skazując go na klepanie piłki. On się nadaje do szybkiej gry, gdzie ma dużo wolnego miejsca, a nie na stanie przy linii bocznej. Także, można by rozważyć sensowną ofertę za niego.

0

Już widzę ten burdel w obronie w środę, będzie rzeźnia.

0

Jasne, racja. Jak dla mnie akurat ta metoda Simeone, tez jest 'troche' kontrowersyjna, ale chodzi o pokazanie czegos, czego moim zdaniem brakuje obecnie w Barcie, czy motywacji i wyzwolenia w pilkarzach tego zeby wkladali nie 100, a 120% siebie w mecze :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?