ekztrakt
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak nie idzie to nie idzie
0
Nie wierze, Espanyol idzie 2 na 1 na Pique, a Busi stoi i sie patrzy! KRYMINAL normalnie co oni graja
0
Messi dzisiaj jakos anemicznie i wolno :(
0
Ile mozna liczyc na potkniecia rywali? To chyba nie przystoi takiej druzynie jak Barca
0
Szczerze, dla mnie Tata w tym momencie sie błaźni totalnie, druzyna gra 3 mecz w ciagu kilku dni, a on robi 1 zmiane w 70 minucie... Zart?
0
Pierwszy strzal w swiatlo bramki w tej polowie, po rogu, znamienne...
0
gdzie ten Pedro biegnie, do naroznika?
0
Tata zasnal, uspila go nasza gra
0
Szczerze, to ja nawet nie ogladam tego meczu, slucham komentarza i czytam komentarze. Doskonale wiem jak to wyglada, klepanie na stojaco, glupie straty i marny pressing. Odechciewa sie coraz czesciej Barce ogladac.
0
Minelo 15min ponad i nawet nie zapachnialo akcja bramkowa dla nas, bieda
0
Tata tez zmian nie bedzie robic, pewnie wpusci Roberto w 85minucie
0
Ta druzyna nie potrafi grac juz takich meczy, brakuje tego wykrzesania z siebie 120%, przeciez oni graja na stojaco praktyczne, to ma byc ten JEDEN Z FINALOW?
0
Pedro zejdz juz
0
Do cholery, oni sobie spaceruja jakby bylo 5-0
0
Noga go boli, pewnie dzisiaj nie zagrac
0
Boze Alves kiedy ty zaczniesz myslec
0
Zero poprawy po przerwie
0
Messi slabo cos
0
No niestety, ktos musi z nim powaznie porozmawiac, to nie jest liga brazylisjka gdzie jest multum okazji, tutaj czasem jedna niewykorzystana sytuacja decyduje o wszystkim. Juz nie raz i nie dwa zawalil totalna patelnie (np. z Valladolid), jak dla mnie ten chlopak ma straszne problemy z koncentracja.
0
Kibice Espanyolu chyba orgazmu dostana jak dzieki ich druzynie Barca straci lige...
0
Jak tak patrze na ten mecz, to zaczynam sie obawiac LM i Atletico, bo z takim tempem gry bedziemy bic glowa w mur i przezywac 180minut frustrujacej klepaniny.
0
Nie radzimy sobie w ogole z taka agresywna gra Espanyolu, biednie to wyglada, stoja i klepia bez sensu znowu.
0
Co oni wyprawiaja? Zero kontroli nad meczem, zaraz jeszcze straca, gdzie jest koncentracja?
0
Mam wrazenie ze jak przeciwnik gra ostrzej to Messi gra zachowawczo, jakby unikajac kontaktu, w tym meczu w ogole jest anonimowy
0
Masche po co na rog to wybijasz?
0
Neymar do cholery, ilez mozna?!
0
Juz pownno byc z 5-6 zoltych kartek
0
Ale koszą, masakra..
0
Zaczyna sie czlapanie ;/
0
Za wolno gramy ta pilka, szybciej trzeba podawac to Espanyol sie zajedzie biegajac za nami