0

Jak nie idzie to nie idzie

0

Nie wierze, Espanyol idzie 2 na 1 na Pique, a Busi stoi i sie patrzy! KRYMINAL normalnie co oni graja

0

Messi dzisiaj jakos anemicznie i wolno :(

0

Ile mozna liczyc na potkniecia rywali? To chyba nie przystoi takiej druzynie jak Barca

0

Szczerze, dla mnie Tata w tym momencie sie błaźni totalnie, druzyna gra 3 mecz w ciagu kilku dni, a on robi 1 zmiane w 70 minucie... Zart?

0

Pierwszy strzal w swiatlo bramki w tej polowie, po rogu, znamienne...

0

gdzie ten Pedro biegnie, do naroznika?

0

Tata zasnal, uspila go nasza gra

0

Szczerze, to ja nawet nie ogladam tego meczu, slucham komentarza i czytam komentarze. Doskonale wiem jak to wyglada, klepanie na stojaco, glupie straty i marny pressing. Odechciewa sie coraz czesciej Barce ogladac.

0

Minelo 15min ponad i nawet nie zapachnialo akcja bramkowa dla nas, bieda

0

Tata tez zmian nie bedzie robic, pewnie wpusci Roberto w 85minucie

0

Ta druzyna nie potrafi grac juz takich meczy, brakuje tego wykrzesania z siebie 120%, przeciez oni graja na stojaco praktyczne, to ma byc ten JEDEN Z FINALOW?

0

Pedro zejdz juz

0

Do cholery, oni sobie spaceruja jakby bylo 5-0

0

Noga go boli, pewnie dzisiaj nie zagrac

0

Boze Alves kiedy ty zaczniesz myslec

0

Zero poprawy po przerwie

0

Messi slabo cos

0

No niestety, ktos musi z nim powaznie porozmawiac, to nie jest liga brazylisjka gdzie jest multum okazji, tutaj czasem jedna niewykorzystana sytuacja decyduje o wszystkim. Juz nie raz i nie dwa zawalil totalna patelnie (np. z Valladolid), jak dla mnie ten chlopak ma straszne problemy z koncentracja.

0

Kibice Espanyolu chyba orgazmu dostana jak dzieki ich druzynie Barca straci lige...

0

Jak tak patrze na ten mecz, to zaczynam sie obawiac LM i Atletico, bo z takim tempem gry bedziemy bic glowa w mur i przezywac 180minut frustrujacej klepaniny.

0

Nie radzimy sobie w ogole z taka agresywna gra Espanyolu, biednie to wyglada, stoja i klepia bez sensu znowu.

0

Co oni wyprawiaja? Zero kontroli nad meczem, zaraz jeszcze straca, gdzie jest koncentracja?

0

Mam wrazenie ze jak przeciwnik gra ostrzej to Messi gra zachowawczo, jakby unikajac kontaktu, w tym meczu w ogole jest anonimowy

0

Masche po co na rog to wybijasz?

0

Neymar do cholery, ilez mozna?!

0

Juz pownno byc z 5-6 zoltych kartek

0

Ale koszą, masakra..

0

Zaczyna sie czlapanie ;/

0

Za wolno gramy ta pilka, szybciej trzeba podawac to Espanyol sie zajedzie biegajac za nami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?