0

21-16

0

Pique i Puyi na trybunach :D

0

No, niestety, przydala by sie jakas seria punktow. Za to doping lepszy niż na Camp Nou :)

0

Słabo coś ta druga połowa, 2 karne pod rząd nie rzucone :/

0

Gdzie w necie jest transmisja?

16

"Byliśmy tacy młodzi. Chcieliśmy podbić świat i zrobiliśmy to." i takim zapamiętajmy Tito!

4

Tak, tylko, że zarówno Courtois jak i Ter Stegen to grace, których się ściąga, po to zeby byli nr 1, a nie walczyli o miejsce w składzie. Mam nadzieję, że to tylko głupia kaczka dziennikarska i Zubi nie jest, aż tak bezmyślny.

0

To trener idealny dla obecnego zarządu, zrobi co mu powiedzą i będzie jeszcze gadać bzdury typu, że chwilowe wyleczenie kontuzji Puyola jest jak transfer nowego ŚO. Myślę, że trzeba się uzbroic w cierpliwość do 2016, bo z tymi ludźmi u steru będziemy się staczać systematycznie w dół, a sami władzy nie oddadzą.

0

Zarząd tak chciał zrobić w nowym kontrakcie, żeby duża część wynagrodzenia była na zasadzie tzw. zmiennych, ale Messi Senior się na to nie zgadza.

0

Rewolucja według Zubiego, 3.. 2.. 1..

0

Które? Song? Brak ŚO od 2 lat? Sam Neymar w poprzednim okienku? Villa praktycznie za darmo do jedego z 2 najwiekszych rywali w lidze?

10

Im jestes mocniejszy, tym masz wiecej wrogow. Barca łała wszystkich jak chciala, wiec teraz wszsycy trzymaja kciuki za to naszych przeciwnikow, ale to po prostu oznaka ich strachu i slabosci :)

0

0

No pewnie, tak by bylo najlepiej :) Ale wszystko po kolei, teraz najwazniejsze zeby pozegnac tego pseudo trenera i zatrudnic kogos z charyzma i pomyslem na durzyne. I to jak najszybciej, zeby mial czas wszystko przygotowac na nowy sezon.

1

Dokładnie, gdyby wczesniej dostawał więcej potrzebnych w jego wieku minut i co za tym idzie doświadczenia to pewnie zachował by sie inaczej.

2

PAPA Martino

0

A Tata co? Drzemał na ławce wtedy?

2

Nie, ale bedzie mial wizje druzyny i bedzie potrafil dokonac odpowiednich transferow, nie to co ten pożal się boze obecny 'dyrektor'

0

100% racji co do tego darmozjada Zubizaretty

2

Na taczke go i wywiezc z klubu bo inaczej sie od stolka go nie oderwie!

0

A ja mam nadzieje, ze bedzie gral tak samo slabo jak obecnie i w koncu ktos nim wstrzasnie i sie chlopak opamieta, bo to co on obecnie prezentuje to jest zenujace, zeby pilkarz z takim potencjalem tak sie snul po boisku bez celu.

0

Real i Barca dzisiaj byli tak slabi, ze Atleitco ze swoja ambicja by z nimi wygralo obydwoma na raz 11v22 :)

0

@Arkadio90, zdejmij rozowe okulary. Messi nie biega i nie walczy, wiec te jego podania nie w tempo nic nie daja nawet jak sa celne, a Alves i jego wrzutki sa spoko, ale nie jak sie ma samych krasnali w polu karnym i Cesca na '9'.

0

Co do Neymara - to bez przesady, Barca juz wygrala z nim Superpuchar. Chlopakowi brakuje jeszcze wykonczenia akcji, ale ma smykalke i potrafi sie znalezc tam gdzie trzeba. Gra ambitnie i na takich zawodnikach musimy budowac nowa Barce, dajmy mu w druzynie partnerow z ktorymi bedzie mogl pograc na tej samej szybkosci i intensywnosci to wtedy zobaczymy prawdziwa brazylisjka sambe.

0

Przy drugiej bramce nie chodzi o sam strzal, tylko to co zrobil Pinto wczesniej. Wyszedl z bramki i stanal w miejscu zostawiajac czas i miejsce dla Bale'a do tego zbey mu ta pilke miedzy nogami strzelil.

1

Cała linia zawalila, ale to Marc mial okazje ta akcje skasowac, a zachowal sie jak junior i dal sie objechac, zamiast zlapac w pół Bale. Ale czego wymagac od chlopaka, ktory nie dostaje swoich minut i nie ma jak zbierac doswiadczenia.

0

Kurde... trzeba wyrwac z korzeniami tego chwasta mentalnego ktory sie rozrasta w naszej druzynie, bo juz na mlodych zawodnikow tez te 'klapki na oczy w stylu Xaviego' przechodza. Po takiej miernocie jak dzisiaj powinni posypac glowy popiolem i zacisnac zeby trenujac 2x mocniej do nastepnego meczu, zamiast 'brylowac' w komentarzach po meczu.

0

Nikt nie zasluzyl, powinni ten mecz anulowac za styl gry obydwu zespolow, to istna antyreklama hipszanskiej pilki. Zero pasji, zero zaangazowania, jedna druzyna stoi w obronie, druga druzyna stoi udajac ze atakuje...

0

Spoko, to i tak koniec sezonu dla nas. Dalbym teraz pograc zawodnikom z Barcy B zeby sie otrzaskali w Primera.

0

Idealny opis tego slabego meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?