0

Piękny mecz? Litości :D Spotkaly sie dwie druzyny bedace calkowicie pod forma, ogladac sie tego nie dalo. Dawno takiego slabego finalu nie widzialem. Tragiczna Barca i odrobine mniej tragiczny Real.

0

Pełna zgoda, same błędy w bramkowej akcji Realu, można ją było 3 razy wcześniej przerwać faulem, a Bartra to już po prostu musiał to zrobić, mógł nawet w pół Bale złapać jak nie potrafi porządnie z bara pociągnąć. Al eto co zrobił Pinto przy obydwu bramkach to jest parodia po prostu, pierwsza bramka strzał spokojnie do wybicia do boku, druga bramka, wychodzi 2 metry przed linie i stoi kilka sekund dając czas Bale żeby spokojnie przymierzył, śmiech na sali.

0

To jest szczyt frajerstwa, mieli mega slaby Real na tacy i tak spierdolili, rece opadaja, jacy oni sa marni obecnie.... Swoja droga obydwie druzyny prezentuja obecnie zaslosny poziom, wroze ostry wpierdol Realowi z Bayeren jesli cos sie u nich nie zmieni w ciagu najblizszych dni.

0

Martino WON!

0

Kurwa bramka jak na podworku, bez kitu, Barta czemu nie faulowal jak widzi co sie dzieje?

0

Ale frajerstwo

0

Ta druzyna sie juz poddala...

0

Ale zalosne straty, co te pajace wyprawiaja??

0

Zaraz cos rozwale przez Fabregasa, gosc jest kurwa niemozliwy

0

0

Niech Alves spieprza w podskowach, wole zeby grali w 10 niz z tym matołem

0

Tata ma juz wyjebane, tak mi sie wydaje, ma dosyc, chce dograc ten sezon i sie zwinac z Europy na ciepla posadke do Ameryki Poludniowej. On juz nie trenuje od kilku miesiecy, tylko statystuje.

0

Ahahahahaha Pepe ich objezdza... Banda nieudacznikow

0

Messi straty jak Rasiak

0

Beda zmiany w 75 czy 80min? Jak mysliscie?

0

Messi i te jego wolne z dupy ostatnio, czemu Neymar nie wykonuje?

0

100% racji :)

1

Biega jak dostanie pilke? Żartujesz sobie?

0

Można Martino w przerwie meczu zwolnić?

0

Potrzeba totalnej rewolucji, poczawszy od zarzadu bo to jest po prostu WSTYD zeby Barcelona tak grala, mozna przegrac, ale trzeba walczyc, miec ambicje. A to co oni prezentuja to jest HAŃBA dla tradycji tego klubu.

0

O wiele blizej jest do 2-0 niz do 1-1

0

W ogole nie gramy druzynowo, jakies zrywy pojedyncze Iniesty i wrzutki Alvesa...

3

Messi nie osmieszaj sie, jeszcze brakuje zeby zaczal symulowac

0

Messi zejdz juz prosze Cie bardzo

0

Ani troche

2

Btw. Real jest slaby mega w tym meczu, ale to co my gramy to jest ponizej krytyki. Żadna z druzyn nie jest godna tego finalu z taka gra.

0

Hahah wrzutka nr 14575757 :D

1

Hahah co oni graja, to jest jakis kabaret :D Zaczyna mnie to juz smieszyc bardziej niz denerwowac

0

Alves jest autentycznym debilem z tymi swoimi wrzutkami, co za tępa pała...

0

Messi out, Alexis in

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?