ekztrakt
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piękny mecz? Litości :D Spotkaly sie dwie druzyny bedace calkowicie pod forma, ogladac sie tego nie dalo. Dawno takiego slabego finalu nie widzialem. Tragiczna Barca i odrobine mniej tragiczny Real.
0
Pełna zgoda, same błędy w bramkowej akcji Realu, można ją było 3 razy wcześniej przerwać faulem, a Bartra to już po prostu musiał to zrobić, mógł nawet w pół Bale złapać jak nie potrafi porządnie z bara pociągnąć. Al eto co zrobił Pinto przy obydwu bramkach to jest parodia po prostu, pierwsza bramka strzał spokojnie do wybicia do boku, druga bramka, wychodzi 2 metry przed linie i stoi kilka sekund dając czas Bale żeby spokojnie przymierzył, śmiech na sali.
0
To jest szczyt frajerstwa, mieli mega slaby Real na tacy i tak spierdolili, rece opadaja, jacy oni sa marni obecnie.... Swoja droga obydwie druzyny prezentuja obecnie zaslosny poziom, wroze ostry wpierdol Realowi z Bayeren jesli cos sie u nich nie zmieni w ciagu najblizszych dni.
0
Martino WON!
0
Kurwa bramka jak na podworku, bez kitu, Barta czemu nie faulowal jak widzi co sie dzieje?
0
Ale frajerstwo
0
Ta druzyna sie juz poddala...
0
Ale zalosne straty, co te pajace wyprawiaja??
0
Zaraz cos rozwale przez Fabregasa, gosc jest kurwa niemozliwy
0
0
Niech Alves spieprza w podskowach, wole zeby grali w 10 niz z tym matołem
0
Tata ma juz wyjebane, tak mi sie wydaje, ma dosyc, chce dograc ten sezon i sie zwinac z Europy na ciepla posadke do Ameryki Poludniowej. On juz nie trenuje od kilku miesiecy, tylko statystuje.
0
Ahahahahaha Pepe ich objezdza... Banda nieudacznikow
0
Messi straty jak Rasiak
0
Beda zmiany w 75 czy 80min? Jak mysliscie?
0
Messi i te jego wolne z dupy ostatnio, czemu Neymar nie wykonuje?
0
100% racji :)
1
Biega jak dostanie pilke? Żartujesz sobie?
0
Można Martino w przerwie meczu zwolnić?
0
Potrzeba totalnej rewolucji, poczawszy od zarzadu bo to jest po prostu WSTYD zeby Barcelona tak grala, mozna przegrac, ale trzeba walczyc, miec ambicje. A to co oni prezentuja to jest HAŃBA dla tradycji tego klubu.
0
O wiele blizej jest do 2-0 niz do 1-1
0
W ogole nie gramy druzynowo, jakies zrywy pojedyncze Iniesty i wrzutki Alvesa...
3
Messi nie osmieszaj sie, jeszcze brakuje zeby zaczal symulowac
0
Messi zejdz juz prosze Cie bardzo
0
Ani troche
2
Btw. Real jest slaby mega w tym meczu, ale to co my gramy to jest ponizej krytyki. Żadna z druzyn nie jest godna tego finalu z taka gra.
0
Hahah wrzutka nr 14575757 :D
1
Hahah co oni graja, to jest jakis kabaret :D Zaczyna mnie to juz smieszyc bardziej niz denerwowac
0
Alves jest autentycznym debilem z tymi swoimi wrzutkami, co za tępa pała...
0
Messi out, Alexis in