0

Spoko Chile gra, ale ta symulka teraz niepotrzebna

0

LOL! Juz powinno byc 2-2

1

"Nie macie wstydu!" - jakze aktualny naglowek z gazety :)

0

Niech ktos zdejmie Alonso zanim dostanie czerwona

0

Jakbym ogladal slamazarna Barce z tego sezonu, zero pomyslu na gre i klepanie pilki dla samego klepania

1

Ale Chile jezdzi na dupach, Hiszpania ze swoim zblazowaniem juz ten mecz mentalnie przegrala :)

4

Pedro i te jego glupkowate usmieszki

0

Alonso przegra ten Mundial Hiszpanii ;/

0

Kolejny kolega Messiego?

1

A ja bym chciał żebyś zaczął w końcu biegać!

2

nie panikuj, jak na razie działania Lucho wygladaja bardzo ok :)

0

Kurde, chyba Roura by lepiej ta Argentyne poustawial niz ich obecny trener :)

5

To by byl jakis totalny dramat...

0

Wypozyczmy im 10 zawodników, płaćmy im kontrakty i to wszystko za jednego Rakitica... parodia, pogrywają z nami jak z jakims dzieciakiem, a my oddajemy Cesca za 33mln z pocalowaniem reki...

0

To ma zwiazek z tymi jego wymiotami, jest na cos chory? czy co sie grane? Bo to jego chodzenie i przygladanie sie akcji przeciwnej druzyny jest dziwne, w klubie jeszcze mozna bylo to tlumaczyc jakims brakiem zaangazowania, ale w reprezentacji na MŚ?

0

ale piach Messiego..

1

Di Maria zapierdziela jak z motorkiem w czterech literach, a Messi spaceruje dalej znudzony...

2

Zubi i jego współpracownicy to jest totalna amatorka, ciśnienie mi się podnosi jak czytam o ich wyczynach...

0

Co to znaczy, że nie chcieli mu utrudniać odejścia? Następna głupota jak z Villa. To jest jeden z największych klubów sportowych na świecie, czy przedszkole? Jak się nie przystosujemy do zasad rynku i będziemy dalej prowadzić taka archaiczną i głupią 'grę' przy transferach, to za kilka lat się obudzimy z 10 reklamami na koszulkach grając w LE. Bo nie będzie kasy na kontrakty dla najlepszych graczy, jeśli jednocześnie będziemy spłacać rosnące długi po amatorskich transferach.

1

Śmiesznie jakoś wygląda w tej koszulce :) A tak swoją drogą, to że jest drugim najdrożej sprzedanym zawodnikiem w historii tylko potwierdza fakt, jak żałośnie działamy na rynku transferowym.

0

Ja tez sie ciesze ze odchodzi, bo wyraznie nikt nie mial pomyslu na jego gre w Barcy przez 3 lata, poza tym mial chyba juz nieuleczalny syndrom Wegnera, czyli przegrywanie wszystkiego przez beznadzejna forme w rundzie rewanzowej. Tylko martwi mnie kwota tego transferu, ktora stawia nasz zarzad strasznie bladym swietle.

1

Dokladnie, pewnie Cesc nam w przyszlym sezonie walnie jakas brameczke, jak Villa w tym :) Z idiotami u sterow dryfujemy na totalna mielizne systematycznie miesiac po miesiacu. Jeszcze sie okaze ze w tym okienku kupimy jakies beznadziejnego ŚO i gwiazdke a'la Neymar na ciasno obsadzona pozycje, bo takich wlasnie mamy 'specjalistow".

0

"(...) i wyjątkowego trenera" - wtf? To list do kibiców Barcy, czy już lizanie wiadomo czego kibiciom Chelsea?

0

Barca i transfery to jest jakas kpina, 33 mln za gracza takiego formatu jak Cesc w obecnych czasach to jest totalna amatorka. Niech ktos wreszcie wywali na zbity pysk ten sztab z Zubi na czele, bo sie bedziemy z tego syfu po nich wygrzebywac przez nastepne kilka lat.

3

Banda Rosella rozpieprzy ten klub calkowicie.

6

Ja nie wiem co w tym klubie sie wyprawia... Najpierw 3 lata saga z powrotem 'syna' La Masii do domu, pozniej wystawiaja Cesca z uporem maniaka na falszywej '9', az w koncu chca go sprzedac... Kolejna sprawa - potrzebujemy jak ryba wody conajmniej 2x ŚO, a w kolko slyszymy o transferach typu Koke i Kun, nic ich nie nauczyl poprezedni sezon i transfer Neya zamiast obrońcy?

0

A pózniej kibice RM sie dziwią czemu ludzie nie lubią Ronaldo - wlasnie przez takie buraczane zachowania.

0

Dla mnie ta cala żałosna "celebracja" po nic nieznaczącym golu na 4-1, który padł z wyzebranego po nurkowaniu karnego, to był czysty brak szacunku dla przeciwnika.

0

I super, brawo za postawę, dosyć juz mamy w życiu codziennym śmiesznej tolerancji za wszelka cenę.

8

Nasz najlepszy transfer w tym okienku, to by był Zubi OUT. Szanuje gościa za to co osiagnął jako zawodnik, ale na obecnym stanowisku tylko sie ośmiesza i szkodzi klubowi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?