0

Nie wierze, teraz Adriano robi wrzutki jak Alves.... to jest jakas klatwa?

2

Co za idiota z tego sedziego!

0

Kurwa jeszcze 10 podan w tym polu karnym.....

0

Iniesta poziom Pedro... To jest chyba zarazliwe.

2

Jakby bylo z 4 takich kolesi jak Sandro ktorzy sie nie boja walczyc to by Malaga byla pozamiatana,a tak mamy panienki ktore sie boja walki bark w bark

0

Co za wies, pilki nawet zapasowej nie ma w Maladze.

4

Obrazek mowiacy wszystko o tym meczu, Munir biegnie po skrzydle, za nim jak sfora psow 4 graczy Malagi, a nasi stoja 20m dalej i sie patrza w trojke...

0

Irytuje mnie Lucho, wybijamy pilki po autach, a Xavi na lawce i gramy gosciami z Barcy B....

1

Prawda jest taka ze byle trener Malagi zmiata taktycznie Lucho, az sie boje co bedzie w meczu z Simeone czy Ancelottim.

0

Sandro w 2 min zrobil wiecej niz Pedro

0

I to zalosne granie przy autach Malagi na czas od poczatku meczu.

0

Bartra no takie cos to w bramke musi isc

0

Xavi za Inieste musi wejsc

1

Boze, jak nie Alves, to Alba, czy zaden z naszych bocznych obroncow nie moze miec wiekszej celnosci dosrodkowan niz 5%

0

Malaga sama wola walki nas gniecie, a nasi pilkarze jak panienki odstawiaja noge i nie wyskakuje do zadnej glowki... gdzie ta motywacja Enrique?

1

Kurde tu jest 3/4 druzyny do zmiany...

0

Nie chodzi o turbo dokladne podanie, tylko kopniecie pilki w kierunku kogos z naszej druzyny, a nie na oslep byle dalej.

3

Co oni mieli leżakowanie w tej przerwie, że wyszli tacy zaspani?

0

Busi obudz sie do cholery, co za niedojda.

0

Kurcze, kazde wybicie Barty jest do nikogo zupelnie. W okolicy miejsca gdzie pilka leci po jego zagraniu nie ma zadnego naszego zawodnika nigdy.

0

Taki ciezki, ze wygralismy z nimi 16 na 17 meczow ostatnich bodajze :)

1

Najslabsza polowa w tym sezonie. Mam nadzieje ze Lucho ich zmotywuje odpowiednio w przerwie, bo na razie graja jakby im sie nie chcialo.

3

Wszystko za wolno, albo za mocno, albo krzywo.

0

Czemu oni nic nie graja z pierwszej pilki, zero jakis wyjsc na obieg, zero klepy, tylko znowu jakies mierne statyczne klepanie na stojaka, dajemy notorycznie czas Maladze na ustawienie sie i podwojenie, albo potrojenie zawodnika z pilka...

0

Gdzie masz zolte kartki glupkowaty sedzio? Po co zaostrzac gre pozwalajac na takie faule...

0

Alez nudny mecz... Nie wiem czemu nie probujemy strzalow z dystansu, skoro Malaga stoi autobusem w swoim polu karnym.

0

Uuuaaa Rakitic!

0

NEYYYYYYYYYYYYY!!

0

Pedro i Alves to jest paranoja jakas ;/

0

U nas nie ma lewego obroncy, jest Alves ktory gra, nie wiadomo gdzie, na pewno nie w obronie :) Gdzies pomiedzy pomoca, a atakiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?