ekztrakt
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wierze, teraz Adriano robi wrzutki jak Alves.... to jest jakas klatwa?
2
Co za idiota z tego sedziego!
0
Kurwa jeszcze 10 podan w tym polu karnym.....
0
Iniesta poziom Pedro... To jest chyba zarazliwe.
2
Jakby bylo z 4 takich kolesi jak Sandro ktorzy sie nie boja walczyc to by Malaga byla pozamiatana,a tak mamy panienki ktore sie boja walki bark w bark
0
Co za wies, pilki nawet zapasowej nie ma w Maladze.
4
Obrazek mowiacy wszystko o tym meczu, Munir biegnie po skrzydle, za nim jak sfora psow 4 graczy Malagi, a nasi stoja 20m dalej i sie patrza w trojke...
0
Irytuje mnie Lucho, wybijamy pilki po autach, a Xavi na lawce i gramy gosciami z Barcy B....
1
Prawda jest taka ze byle trener Malagi zmiata taktycznie Lucho, az sie boje co bedzie w meczu z Simeone czy Ancelottim.
0
Sandro w 2 min zrobil wiecej niz Pedro
0
I to zalosne granie przy autach Malagi na czas od poczatku meczu.
0
Bartra no takie cos to w bramke musi isc
0
Xavi za Inieste musi wejsc
1
Boze, jak nie Alves, to Alba, czy zaden z naszych bocznych obroncow nie moze miec wiekszej celnosci dosrodkowan niz 5%
0
Malaga sama wola walki nas gniecie, a nasi pilkarze jak panienki odstawiaja noge i nie wyskakuje do zadnej glowki... gdzie ta motywacja Enrique?
1
Kurde tu jest 3/4 druzyny do zmiany...
0
Nie chodzi o turbo dokladne podanie, tylko kopniecie pilki w kierunku kogos z naszej druzyny, a nie na oslep byle dalej.
3
Co oni mieli leżakowanie w tej przerwie, że wyszli tacy zaspani?
0
Busi obudz sie do cholery, co za niedojda.
0
Kurcze, kazde wybicie Barty jest do nikogo zupelnie. W okolicy miejsca gdzie pilka leci po jego zagraniu nie ma zadnego naszego zawodnika nigdy.
0
Taki ciezki, ze wygralismy z nimi 16 na 17 meczow ostatnich bodajze :)
1
Najslabsza polowa w tym sezonie. Mam nadzieje ze Lucho ich zmotywuje odpowiednio w przerwie, bo na razie graja jakby im sie nie chcialo.
3
Wszystko za wolno, albo za mocno, albo krzywo.
0
Czemu oni nic nie graja z pierwszej pilki, zero jakis wyjsc na obieg, zero klepy, tylko znowu jakies mierne statyczne klepanie na stojaka, dajemy notorycznie czas Maladze na ustawienie sie i podwojenie, albo potrojenie zawodnika z pilka...
0
Gdzie masz zolte kartki glupkowaty sedzio? Po co zaostrzac gre pozwalajac na takie faule...
0
Alez nudny mecz... Nie wiem czemu nie probujemy strzalow z dystansu, skoro Malaga stoi autobusem w swoim polu karnym.
0
Uuuaaa Rakitic!
0
NEYYYYYYYYYYYYY!!
0
Pedro i Alves to jest paranoja jakas ;/
0
U nas nie ma lewego obroncy, jest Alves ktory gra, nie wiadomo gdzie, na pewno nie w obronie :) Gdzies pomiedzy pomoca, a atakiem.