ekztrakt
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co tak sra kartkami ten sedzia, ja pier..
1
Pique po co ta reke kladl ja pier...
0
Serio tak powiedzial?
0
Wszystko fajnie i spoko, tylko przypomnij sobie jak Suarez wypalil w zeszlym sezonie po tym jak nie mogl brac udzialu w pierwszych kolejkach. I poza tym nie wiem skad pomysl, ze stracil okres przygotowawczy? Przeciez juz od dawna moze trenowac normalnie z druzyna...
0
No niestety, Brendan chyba sie lekko pogubil :(
0
tak 15 od razu stracimy, spokojnie poczekajmy do soboty :)
0
Ale komedia w Liverpoolu, moj boze :D
0
LFC w obronie to wieksza komedia niz my w dwumeczu z Bayernem :)
0
lol widziales jakis mecz LFC w tym sezonie?
0
LFC jak na razie gra w tym sezonie totalna kaszanke, jedyny dobry mecz to wygrana z Totkami. Wyglada to jak mniej wiecej 30% tego zespolu z poprzedniego sezonu, wiec wydaje mi sie ze Real latwo z nimi wygra. Obym sie mylil :)
1
Pedro to ma pecha chlopak
1
Jeszcze tylko ten jeden mecz z Pedro i pózniej juz mamy Suareza! :D
1
Coraz mniej mi sie podoba to co robi Lucho, zobaczymy po nastepnej kolejce jak to bedzie wygladac, ale jak narazie nie zmierza to w dobrym kierunku, stoimy w miejscu od kilku lat, a nawet sie cofamy :(
0
Pikej spiaca krolewna ....
2
Pedro + Alves to jest cyrk na kolkach :)
0
W sumie to Rakitic by lepiej zagrał od Busiego na DP i wtedy mamy 2 miejsca dla bardziej kreatywnych pomocników :) Szkoda, bo liczyłem ze Rafinhia doda tej magii w drugiej linii i przyspieszy nasza grę jakimś nieszablonowym podaniem, a jak narazie to nie zagrał chyba jędrnej dobrej piłki w dotychczasowych występach :(
3
Barca jest tak samo na utrzymaniu bandytów z Kataru jaki i PSG, także pomysł zanim coś napiszesz.
1
Największy problem z Alvesem jest taki, ze on chyba zostawia mózg w szatni - robi akcje typu bezmyślny drybling w obronie, faul i wolny z którego padła pierwsza bramka, zagrywa mnóstwo niedokładnych i nieprzemyślanych podań do spółki z Busim na swojej połowie i w ataku jego wrzutki to juz są owiane legenda. Potrzebujemy na tej pozycji świeżości i jakości, a Alves tego nie daje, tylko problem jest taki ze dzieki naszemu dyrektorowi sportowemu ewentualne zastępstwo dla Alvesa jest jeszcze słabsze...
1
PSG bez formy przy wiekszej skutecznosci by nas zlalo 5-2... Pierwszy powazny sprawdzian tej druzyny i wyglada to naprawde slabiutko.
0
Ale mamy lawke, Munir, Sandro = Barca B i Xavi ktory byl na wylocie, szałowo. Az sie boje jak sie kontuzje zaczna
0
Sandrooooo czemu :(
0
Pfff jaka zalosna symulka na czas
3
Munirrrr ajjj, tak trzeba strzelac od poczatku meczu!
0
Zmiana taktyki, teraz beda wrzutki Masche :D
0
Jpdl czemu nasi obroncy tak nie graja :(
0
Mielismy z 3 okazje do strzalu z dystansu, ale oczywiscie pilke mial turbostrzelec Busi i zagral do najblizszego....
0
Boże, za jakie grzechy my tak bijemy glowa w mur od 3 sezonow zdani na wrzutki Alvesa :(
0
Iniesta co za beznadziejny strzal jpdl...
0
Sandro mogl wejsc za Munira
0
Zaraz dostaniemy 3 bramke