1

Co tak sra kartkami ten sedzia, ja pier..

1

Pique po co ta reke kladl ja pier...

0

Serio tak powiedzial?

0

Wszystko fajnie i spoko, tylko przypomnij sobie jak Suarez wypalil w zeszlym sezonie po tym jak nie mogl brac udzialu w pierwszych kolejkach. I poza tym nie wiem skad pomysl, ze stracil okres przygotowawczy? Przeciez juz od dawna moze trenowac normalnie z druzyna...

0

No niestety, Brendan chyba sie lekko pogubil :(

0

tak 15 od razu stracimy, spokojnie poczekajmy do soboty :)

0

Ale komedia w Liverpoolu, moj boze :D

0

LFC w obronie to wieksza komedia niz my w dwumeczu z Bayernem :)

0

lol widziales jakis mecz LFC w tym sezonie?

0

LFC jak na razie gra w tym sezonie totalna kaszanke, jedyny dobry mecz to wygrana z Totkami. Wyglada to jak mniej wiecej 30% tego zespolu z poprzedniego sezonu, wiec wydaje mi sie ze Real latwo z nimi wygra. Obym sie mylil :)

1

Pedro to ma pecha chlopak

1

Jeszcze tylko ten jeden mecz z Pedro i pózniej juz mamy Suareza! :D

1

Coraz mniej mi sie podoba to co robi Lucho, zobaczymy po nastepnej kolejce jak to bedzie wygladac, ale jak narazie nie zmierza to w dobrym kierunku, stoimy w miejscu od kilku lat, a nawet sie cofamy :(

0

Pikej spiaca krolewna ....

2

Pedro + Alves to jest cyrk na kolkach :)

0

W sumie to Rakitic by lepiej zagrał od Busiego na DP i wtedy mamy 2 miejsca dla bardziej kreatywnych pomocników :) Szkoda, bo liczyłem ze Rafinhia doda tej magii w drugiej linii i przyspieszy nasza grę jakimś nieszablonowym podaniem, a jak narazie to nie zagrał chyba jędrnej dobrej piłki w dotychczasowych występach :(

3

Barca jest tak samo na utrzymaniu bandytów z Kataru jaki i PSG, także pomysł zanim coś napiszesz.

1

Największy problem z Alvesem jest taki, ze on chyba zostawia mózg w szatni - robi akcje typu bezmyślny drybling w obronie, faul i wolny z którego padła pierwsza bramka, zagrywa mnóstwo niedokładnych i nieprzemyślanych podań do spółki z Busim na swojej połowie i w ataku jego wrzutki to juz są owiane legenda. Potrzebujemy na tej pozycji świeżości i jakości, a Alves tego nie daje, tylko problem jest taki ze dzieki naszemu dyrektorowi sportowemu ewentualne zastępstwo dla Alvesa jest jeszcze słabsze...

1

PSG bez formy przy wiekszej skutecznosci by nas zlalo 5-2... Pierwszy powazny sprawdzian tej druzyny i wyglada to naprawde slabiutko.

0

Ale mamy lawke, Munir, Sandro = Barca B i Xavi ktory byl na wylocie, szałowo. Az sie boje jak sie kontuzje zaczna

0

Sandrooooo czemu :(

0

Pfff jaka zalosna symulka na czas

3

Munirrrr ajjj, tak trzeba strzelac od poczatku meczu!

0

Zmiana taktyki, teraz beda wrzutki Masche :D

0

Jpdl czemu nasi obroncy tak nie graja :(

0

Mielismy z 3 okazje do strzalu z dystansu, ale oczywiscie pilke mial turbostrzelec Busi i zagral do najblizszego....

0

Boże, za jakie grzechy my tak bijemy glowa w mur od 3 sezonow zdani na wrzutki Alvesa :(

0

Iniesta co za beznadziejny strzal jpdl...

0

Sandro mogl wejsc za Munira

0

Zaraz dostaniemy 3 bramke

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?