0

Czo ten Messi :(

5

Zatrudnijmy kolejnych 5 no-name na trenera i zyjmy dalej wspomnienami po Pepie. Nie wiem o co chodzi z tymi zmianami pozycji na sile, moze dajmy bramkarza na skrzydlo a Neymara na srodek obrony...

0

Super, tylko boje sie, ze zagra kilka meczy i sie dopasuje stylem do reszty zblazowanej gromadki.

2

Zaraz mnie cos trafi z tymi podaniami za wszelka cene do Messiego :/

0

Co ten Neymar taki wolny jest, co chwile go doganiaja a ma 5m przewagi na starcie.

0

Boze, w koncu ktos strzelil...

0

Alves jaki mozg....

0

Alves mistrz przyjecia :)

0

Messi bez formy totalnie jest znowu ;/

2

Kupic najlepsza '9' na swiecie i ustawic ja na prawym skrzydle,t o jest dopiero ANTYFUTBOL!

2

Haha Busi haha... rewolucja LE...

0

Po co oni wiecznie klepia w tego dziadka na treningach, jak w meczu nic z pierwszej pilki nie potrafia zagrac zeby gre przyspieszyc? Gdzie sie podzialy te szybkie wymiany pilek w trojkatach?

0

Bo to konkurs celebrytow, ktory popularniejszy, a nie pilkarzy :D

0

Za te lania 5-0 i 6-2 jeszcze długo bedą tak histerycznie reagować na każdy przejaw tego ze są w danej chwili w czymś lepsi :)

0

No prawda Suarez elegancko przyspieszal gral na 1 kontakt :) Nawet w jednej akcji Ney nie ogarnal i jak dostal pilke zwrotna od Suareza na klepe to zapomnial wystartowac na wolne pole, zapewne czekajac na slamazarna pilke do nogi w stylu naszych tuptusiow z pomocy :)

0

A kto mial walczyc w tym srodku pola? Xavi, Busi, czy moze Iniesta? Kupilismy Rakitica zeby walczyl i nie odstawial nogi, to siedzial w tym meczu na lawie. Mamy Masche, co na DM jezdzi wslizgami az milo, to gra za niego spiaca krolewna Busi od ktorego chyba nawet Modric gra agresywniej...

0

Zacznijmy grac w koncu z prawdziwym DM, a nie Busim ktory unika walki i nie nadaza za akcjami przeciwnika. Nasza obrona jest taka dziurawa, ze bez porzadnej aserukacji mamy efekty takie jak dzisiaj czy w meczu z PSG.

1

Ostatnio tak slabego Messiego w zeszlym sezonie widzialem ;/

2

Kurwa jaka my mamy lawke, ze wchodzi Pedro i Sergi Roberto, z czym do ludzi? Luis Enrique sie nie nadaje, za slaby trener na lawke Barcy, mam nadzieje ze po sezonie ktos w koncu pojdzie po rozum do glowy i zatrudni trenera z najwyzszej polki, a nie bedziemy zyc wiecznie nadzieja ze jakis non-name bedzie drugim Pepem.

0

Gowno takie gramy w obronie ze ja pierdole

2

Jaki faul Suareza????

0

Kurwa ten sedzia jest pojebany

0

A LE to nie jest trener tego formatu, zeby cos zmienic

0

Taaa Mathieu...

2

Hahaha nie ma kartki? Komedia..

0

Mathieu jest jednym z szybszych graczy w lidze :)

0

Haha wlasnie ogladam powtorki i na prawde Ronaldo ma cos z glowa :D te koles sie nawet cieszyc normalnie nie potrafi :D

6

Co wy z tym Pique, gdyby nie on juz by bylo 3-1, Masche na stoperze znowu i lataja mu pilki nad glowa w te i spowrotem, nie wiem kiedy w koncu ktos pojdzie do rozum do glowy i wystawi dwoch wysokich stoperow...

0

Alves spiaca krolewna

0

Mathieu najslabsze ogniwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?